Şimdi Ara

341. DÖNEM (AĞUSTOS 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.053
Cevap
10
Favori
604.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mstfkbs

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

İzmir- Narlıdere'de resmen çarpıldım sıcaktan.

Saat 4:40 gibi gittim, 7.grup 20'li sıradaydım. Yani en az 320. sıradayım yani.

Bir de özel bir uyarım var, eğer size burada beklemeyin gidin derlerse gitmeyin. Tetikte olun. Bana dediler ki senin grup 2 saat sonra alınacak, bekleme. Ben de kahvaltı yapmaya gittim, sonra babam aradı çabuk gel diye. Sıramı kaybettim o arada, durumu anlattım da içeri aldılar.

Çok formalite işler var, ayaklarım koptu resmen.

Devrem babanı içeri aldılar mı? Sorun olmasın ben de babamla gideceğim. Babam askerdeyken oğlum inşallah asteğemen olarak gelir askere diye dua etmiş. dua mı etmiş gençliğinde bana beddua mı etmiş çözemedim

İhtiyacı olan yakınlar içeri girebilir dendi. Fakat dışarıda bekleyen çok kişi vardı.

Yalnız bence cidden gelmemeleri konusunda ısrarcı olun, eğer araba yoksa zaten hiç kabul etmeyin. Bizimkiler pimpirikli biraz, sabaha karşı tek başına arabadan çekiniyorlar Yazık günah bu sıcakta.

• ahh yıllar ne çabuk geçiyorsun , bende geçen sene sınav heyeceanı ile yanıp tutuşuyordum ama şimdi bakıyorumda askerliği unutmuşum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalpagu

arkadaşlar küçükyalıya teefonla giden oldu mu? götürsek sıkıntı olur mu?

Telefon emanet bölümü var sorun olmuyor kimlikle bırakıp kimlikle alıyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HTB

Bitti ve evimdeyim.Saat 05:15 te 3 arkadaş çorluya vardık 220. numarayıda aldık saat 13.30 da işlemlerin hepsi bitti.İyiki ilk gün gitmişim Sabah serininde gram terlemedim,rahat rahat işlemler halloldu.Yürütmüyorlar bile nizamiyeden sınav yerine otobüsle gidiyorsunuz.Her şey düzenli bir biçimde devam ediyor.Saç sakal sıkıntısıda yok çorluda rahat rahat gidin.Kafam rahat artık 10 ağustosu bekliyorum.

darısı yarın bizim başımıza kardesım saat 8 bucukta orada olacam umarım tekrar ıstanbula donerbılırz erkenden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

Küçükyalıda sabah gidenler bilir.İlk sıra numarasını alırken acayip bi uygulama oldu İşi esprili anlatırdım ama Sıra mağduru birisi çıkıp Sövmeye başlayabilir.Gerçekten berbattı

Sahiden ne saçma olaylar oldu öyle ilk ellinin adını ezberlicektim nerdeyse...ben 185 tim 141 oldum hatta yanımdaki 205 ti 60 lara girdi hak geçti vallahi.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihisland

quote:

Orijinalden alıntı: yalpagu

arkadaşlar küçükyalıya teefonla giden oldu mu? götürsek sıkıntı olur mu?

Telefon emanet bölümü var sorun olmuyor kimlikle bırakıp kimlikle alıyorsun...

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihisland

quote:

Küçükyalıda sabah gidenler bilir.İlk sıra numarasını alırken acayip bi uygulama oldu İşi esprili anlatırdım ama Sıra mağduru birisi çıkıp Sövmeye başlayabilir.Gerçekten berbattı

Sahiden ne saçma olaylar oldu öyle ilk ellinin adını ezberlicektim nerdeyse...ben 185 tim 141 oldum hatta yanımdaki 205 ti 60 lara girdi hak geçti vallahi.....

Sen ona bişeymi diyosun benim sıra 450 di o karmaşada 250yi almışım.Daha bitmedi Tam o karmaşada gelen biri benden sonraki sıraya girdi 251 yani

• quote:

Bitti ve evimdeyim.Saat 05:15 te 3 arkadaş çorluya vardık 220. numarayıda aldık saat 13.30 da işlemlerin hepsi bitti.İyiki ilk gün gitmişim Sabah serininde gram terlemedim,rahat rahat işlemler halloldu.Yürütmüyorlar bile nizamiyeden sınav yerine otobüsle gidiyorsunuz.Her şey düzenli bir biçimde devam ediyor.Saç sakal sıkıntısıda yok çorluda rahat rahat gidin.Kafam rahat artık 10 ağustosu bekliyorum.

yoksa 5. grup muydun sen de kesin görmüşümdür seni. çorlu gerçekten çok iyi organize olmuş. gece 11'den itibaren sabırla liste tutan o gönüllü arkadaşlar olmasa çok zor olabilirdi. içerde de tertip düzen on numaraydı.

• Bende küçükyalıda sınava girdim saat 1,40 gibi gittim 3,30 da çıktım bütün millet sabahtan gitmiş sanırsam kimse yoktu D:
  • arkadaşlar.bende bu gece tuzla ya gitmeyi düşünüyorum acaba kaçta numara vermeye başlıyorlar bilgi verirseniz sevinirim
  • Arkadaslar bana verilen sari zarfin ustunde 1 agustosta sinawa katilacagima dair tahahhut var. Fakat ben 3 agustosta girecegim bir sikinti olurmu zarfin ustundeki tarih ile ilgili. Acil cvp. Korktum birden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren1812

Arkadaslar bana verilen sari zarfin ustunde 1 agustosta sinawa katilacagima dair tahahhut var. Fakat ben 3 agustosta girecegim bir sikinti olurmu zarfin ustundeki tarih ile ilgili. Acil cvp. Korktum birden.

Yok bişey olmaz rahat ol.Aslında 1-2-3 istediğin gibi giriyosun ama nedense bazı kişilere diğerlerinin üstünü çizip vermişler.
  • arkadaslar aynı duyguları ben 1 nısan gunu yasamıstım...tuzlada sınava gırmıstım acaba cok kalabalık olucak mı nasıl bır sıstem duzen bızı beklıyor gıbı bırcok soru vardı kafamdan...emın olun askerlıgınız bugun basladı...heryere 4lu sıra olacak sekılde gıdıyorsunuz...yemege otobuse nızamıye onune..:)
    askerde hersey 4lu sıra ıle baslıyor...oncelıkle hepınıze hayırlı ugurlu olsun..
    sanırsam 9 yada 10u gecesı dusecegınız yerlerınız bellı olucak...
    ben ıskenderun denız er egıtım alayında askerlıgımı yapıyorum...egerkı buraya dusen olursa mutlaka bana burdan mesaj atsın...her turlu bılgıyı yardımı burdan sıze verebılırım...
    atarsa 44 arkadaslar....haydı gelınde gorevlerımızı sıze devredelım....

tekrardan hepınızıe hayırlı ugurlu olsun...
  • çorlu için en erken 6 30 da ordayım.inş geçolmadan halledriz
  • quote:

quote:

Arkadaslar bana verilen sari zarfin ustunde 1 agustosta sinawa katilacagima dair tahahhut var. Fakat ben 3 agustosta girecegim bir sikinti olurmu zarfin ustundeki tarih ile ilgili. Acil cvp. Korktum birden.

Yok bişey olmaz rahat ol.Aslında 1-2-3 istediğin gibi giriyosun ama nedense bazı kişilere diğerlerinin üstünü çizip vermişler.

Cok tesekkur ederim
  • Arkadaslar corlu da sinawa girecegim. Luleburgazdan gidiyorum. Bakalim kac kisi var bizim memleketten giden.
  • arkadaslar ben bıraz alısverıs yaptım fıyatlarıda yazıcam : gül form polüteran ayakkabı iç tabanlık aldım ful deri ortabedik 5 tl cokda pahalı deyılmıs kalıtelı duruyor sıze istanbuldakı arkadaslar alabılırler adresı vereyım ben ankaaradan aldım algül tekstil ve ayakkabı malzemeleri ikitelli organize sanayı bölgesi bedrettın dalan caddesi aykosan sanayi sitesi 2 kısım 6ada d blok no :2 başakşehir istanbul 0212 549 87 05- 06 cok ucuz arkadaslar emsalleri 35-40 lira ben 5 liraya aldım bıde ankaradan .mach 3 lilet 5 tl ye aldım spotcudan :) nivea gunes kıremı aldım 10.50 spotcudan pudra aldım 1.5 tl, şanpuanım ve 50 ml kolanyam evde vardı bı atlet le kulot kaldı onlarıda ayın 10 da alıcam sizede ıyı alısverısler
  • arkadaslar sulus harıcınde dıploma felan goturcek mıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

yoksa 5. grup muydun sen de kesin görmüşümdür seni. çorlu gerçekten çok iyi organize olmuş. gece 11'den itibaren sabırla liste tutan o gönüllü arkadaşlar olmasa çok zor olabilirdi. içerde de tertip düzen on numaraydı.

Evet "Tiryaki'nin" gurubu

• quote:

Arkadaslar corlu da sinawa girecegim. Luleburgazdan gidiyorum. Bakalim kac kisi var bizim memleketten giden.

bende çorludan gidecem:)
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.