Şimdi Ara

341. DÖNEM (AĞUSTOS 2011) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.053
Cevap
10
Favori
604.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Polatlı TOPÇU VE FÜZE OKULUNDA sınava girmiş olan arkadaşlarda forumda bilgi verirlerse çok memnun olurum. bende 2. gün polatlıya gidicem inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teefy5

quote:

Orijinalden alıntı: emrecorduk

Gaziemirde giren yok heralde sınava hiç haber gelmedi ordan Yarın ilk ben gircem sınava heralde

Yarın girecez bizde beklemedeyiz haberleri bugün girenlerden

Pek giren yok kimden haber alcaz

• Bugün tuzlaya gidenlerden hiç ses çıkmadı, heralde çile hala devam ediyor?
  • Merhaba arkadaşlar, ben de Polatlı'da sınava gireceğim. Yarın ya da Çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum. Bugün orada sınava giren var mı acaba durum nedir? Bu arada Eskişehir'den gidecek olanlarla da gidebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctasal -- 1 Ağustos 2011; 12:13:55 >
  • quote:

quote:

quote:

Gaziemirde giren yok heralde sınava hiç haber gelmedi ordan Yarın ilk ben gircem sınava heralde

Gaziemir burdaaaaa

Ama beklemedeyiz, biri gitsinde bilgi alalım 2. gün daha yoğun olcak gibime geliyor inşallah olmaz

• Arkadaşlar sakın türk telekomun kartlarını kullanmayın türk telekoma para yedirmeyin onun yerine "International Phone Card" alın çevrenizdeki internet cafelerde falan bulursunuz 5 tl kart ücreti 62 dk sabit telefonla ya da 45 dakika cep telefonu operatörleriyle konuşabiliyorsunuz. tt kartlardan çok daha avantajlı o kartlar

detaylı bilgi:http://www.ipccard.com/index.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webze -- 1 Ağustos 2011; 12:23:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webze

Arkadaşlar sakın türk telekomun kartlarını kullanmayın türk telekoma para yedirmeyin onun yerine "International Phone Card" alın çevrenizdeki internet cafelerde falan bulursunuz 5 tl kart ücreti 62 dk sabit telefonla ya da 45 dakika cep telefonu operatörleriyle konuşabiliyorsunuz. tt kartlardan çok daha avantajlı o kartlar

TT'nin ankesörlülerinde kullanılabiliyor mu bu?
  • quote:

Arkadaşlar sakın türk telekomun kartlarını kullanmayın türk telekoma para yedirmeyin onun yerine "International Phone Card" alın çevrenizdeki internet cafelerde falan bulursunuz 5 tl kart ücreti 62 dk sabit telefonla ya da 45 dakika cep telefonu operatörleriyle konuşabiliyorsunuz. tt kartlardan çok daha avantajlı o kartlar

Hmm, bu neymiş ki.
    Heryerdeki ankesörlü telefonlarda kullanılabiliyor mu bu international phone card?

• çorluda giren arkadaşlar bilgi verirseniz çok seviniriz
  • Elbette 0811 256 0 800 veya 0811 293 66 66 numaralı telefonu arıyorsun (ücretsiz numara) sonra kart üstündeki şifreyi giriyorsun sana kaç dakikan kaldığı söyleniyor numarayı çeviriyorsun ve konuşmaya başlıyorsun. tt kart ile haftada 40-50 tl giderken bu kartla haftada 10-15 lira harcıyordum
  • quote:

Elbette 0811 256 0 800 veya 0811 293 66 66 numaralı telefonu arıyorsun (ücretsiz numara) sonra kart üstündeki şifreyi giriyorsun sana kaç dakikan kaldığı söyleniyor numarayı çeviriyorsun ve konuşmaya başlıyorsun. tt kart ile haftada 40-50 tl giderken bu kartla haftada 10-15 lira harcıyordum

o kadar fark var mı yav. du bakalım bunu öğrendiğimiz iyi oldu, teşekkürler.
  • Kucukyalidan haber varmi arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkiii

Kucukyalidan haber varmi arkadaslar

Sınavı oldum geldim bütün işlemlerim tamam.O kadar korkulacak bişey yok rahat olun ...
  • Arkadaşlar Ankara/MAMAK da girenler bugün nasıldı? Ben şehir dışından geleceğim ve yarın saat 9:00 gibi orada olacağım. Acaba bir sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.Po7

quote:

quote:

quote:

Gaziemir burdaaaaa

Ama beklemedeyiz, biri gitsinde bilgi alalım 2. gün daha yoğun olcak gibime geliyor inşallah olmaz

Bende yarın gidicem sabahdan ama daha kimseden haber alamadık bugün kimse gitmedi heralde

• arkadaşlar sınava yarın girecek olmama rağmen az önce gidip bir baktım ortama, aşırı bir kalabalık olmadığını söyleyebilirim, sabah 8.30da içeri giren grup 12.30 gibi çıkıyordu.
  • izmir narlıdereden haber yokmu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: buki19

arkadaşlar sınava yarın girecek olmama rağmen az önce gidip bir baktım ortama, aşırı bir kalabalık olmadığını söyleyebilirim, sabah 8.30da içeri giren grup 12.30 gibi çıkıyordu.

sınav yeri neresi acaba onuda yazsaydın
  • quote:

Bende yarın gidicem sabahdan ama daha kimseden haber alamadık bugün kimse gitmedi heralde

Bende yarın gideceğim Gaziemire , diğer arkadaşlarımda yarın gideceklermiş bugün tahminimce fazla yoğun değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mknsm

quote:

Orijinalden alıntı: buki19

arkadaşlar sınava yarın girecek olmama rağmen az önce gidip bir baktım ortama, aşırı bir kalabalık olmadığını söyleyebilirim, sabah 8.30da içeri giren grup 12.30 gibi çıkıyordu.

sınav yeri neresi acaba onuda yazsaydın

pardon beyler sınav yerini yazmayı atlamışım. Sınav yeri çorlu ;)
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.