Şimdi Ara

34 LEVEL POKEMON GO HESABI - 125 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir hesap satışı ile karşınızdayım.

Aşağıda bilgileri verilen hesap 34 level ve henüz takım seçilmemiştir. İsim değiştirme hakkı mevcuttur. Satış işlemi admin eşliğinde yapılacaktır. Hesabın bilgilerini ver bakalım gibi tekliflerle gelmeyin lütfen. İsteyen kişilere daha önce alışveriş yaptığım kişilerle görüşmelerini önerebilirim...

Hesap gmail üzerine kayıtlıdır. İkinci kademe güvenli önlemleri ile korumalıdır. Hesap çalmaya çalışanlar bunu bilerek niyetlerinden vazgeçsin diye belirtiyorum.

deniz.usta1203@gmail.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz...

34 LEVEL POKEMON GO HESABI - 125 TL 34 LEVEL POKEMON GO HESABI - 125 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVaNguard -- 12 Eylül 2016; 19:34:44 >

• Botla hesap kasıp sazanlara kakalamak da moda oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

Botla hesap kasıp sazanlara kakalamak da moda oldu.

farkındaysan ismi kapatmış :D

gmy'de savaşamadıkdan sonra 40 level hesap satsa ne olur ki bi pokemon koysa zaten hemen şikayet edicekler hesap kapatılacak burada boş boş laf yapıyor anca.
  • satanlarçakal artık birsey demiyorumda alan adam süzme salaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takım secmese dahi banlanicaktir siz merak etmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightwing

Takım secmese dahi banlanicaktir siz merak etmeyin

belirli bir sınır var oda sınırda bırakmış şuanda.

bir oyuncu belirli bir tarihte başlayıp belirli bir hızda kastığı sürece banlanmaz hesabı 35 yapsın hemen banlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

bir oyuncu belirli bir tarihte başlayıp belirli bir hızda kastığı sürece banlanmaz hesabı 35 yapsın hemen banlanır.

Hile ile iki hesap kastim biri 29 biri 25 leveldi. 25 level olanda takim dahi secmedim ama ikiside banlandi. 22 lv olan hilesiz hesabim ise duruyor.

• quote:

quote:

quote:

Hile ile iki hesap kastim biri 29 biri 25 leveldi. 25 level olanda takim dahi secmedim ama ikiside banlandi. 22 lv olan hilesiz hesabim ise duruyor.

demek ki bir hata yapmıssın veya aynı ip üzerinden bot'a bağlamıssın veya saatte 40-50 km hızla kasmısısn vs. vs.

kısacası botu kendi oynayış tarzına göre kurmazsan zaten banlanırsın kaçısın yok.

en basiti hızı otomatik 50 km'de kullanmak yerine 5-6 km yaparsan yakalanma ihtimalin çok büyük oranda düşer.

• quote:

quote:

quote:

quote:

demek ki bir hata yapmıssın veya aynı ip üzerinden bot'a bağlamıssın veya saatte 40-50 km hızla kasmısısn vs. vs.

kısacası botu kendi oynayış tarzına göre kurmazsan zaten banlanırsın kaçısın yok.

en basiti hızı otomatik 50 km'de kullanmak yerine 5-6 km yaparsan yakalanma ihtimalin çok büyük oranda düşer.

Yoo hiz asmadan oturdugum yere yakin yerde kastım hep, zaten onları bot ayarlıyordu soft ban yememek için. Niantic insanlarin kalkip hizlarini mı ölçüyor? O zaman sadece map uygulamarını kullanan insanlar neden ban yedi? Bu arkadas henuz yakalanamamış bir tip işte. Adamlar senin ne üzerinden girdiğini biliyorlar oyuna. Ha bu arada ip olayına da cevap vereyim; hilesiz hesabımla da aynı ip ile girdim ama ban yemedim.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Ama dedigin gibi kurtulunuyorsa bu bandan lanet olsun niantic e. Bizim burada var 34 level adam sikayet ediyorum banlanmaz ise zaten birakirim bu oyunu.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yoo hiz asmadan oturdugum yere yakin yerde kastım hep, zaten onları bot ayarlıyordu soft ban yememek için. Niantic insanlarin kalkip hizlarini mı ölçüyor? O zaman sadece map uygulamarını kullanan insanlar neden ban yedi? Bu arkadas henuz yakalanamamış bir tip işte. Adamlar senin ne üzerinden girdiğini biliyorlar oyuna. Ha bu arada ip olayına da cevap vereyim; hilesiz hesabımla da aynı ip ile girdim ama ban yemedim.

bak işte sadece öyle böylelerle konusuyosun evet hile güzel bişey değil ben ileriye dönük botlarla 30'ar level yapıp iv'si yüksek ve cp'si yüksek pokemonlar saklıyorum bi yandan'da hesaplarım duruyorlar köşede 2-3 hesabım dışında 10 tane hesabım olmustur kenarda duran içersinde en az 10 tane iv'si 100 olan yüksek cpli evolve bekleyen pokemonum.

nerden girdiğini felan bilmiyor girerken dilediğin cihazın koduyla girebiliyosun hızını sen seçiyosun vs. vs.

yani banlandıysan büyük bir açık vermişsindir yoksa emin ol botu zekasıyla programlayan biri banlanmaz şikayet edilmedikce veya kontrole düşmedikçe.

botu örneğin saatte 50 km ayarlarsan saniyede 50-100m atlar arabayla bile yapamazsın bunu en basit bundan banlanırsın joistik kullanandan bu sebeple banlandı 1 caddesi 2-3 dkde zor gecersin joistikle 2-3 sn'de geçtiğinde sistem anlıyor 3. parti yazılımından banlıyor.

kısacası teroilerle değil gerçekler ile konusuyorum adam gibi oyunu şifrelemedikleri pokestop'ları özel olarak şifreleyip herkese kapatmadıkları sürece ne yazık ki hilenin önünü kapatamazlar ki bunu yapsalar bile yine botla yumurta kırdırırlar vs. vs. sistemleri bitik.

• OLIVERA O kullanıcısına yanıt
    Ben sana map uygulaması kullananlar dahi banlandı diyorum sen bana km ayarlarından bahsediyorsun. Hile ile alakası olmayan adamlar sirf 3. Parti uygulama ile girdikleri icin id pw lerine ban yediler. Bota nereden giriyorsun? Hile olayı devam ediyorsa da oynamam zaten oyunu. oynasin hileci arkadaslar koca popolarıyla evlerinden oyunu.

• theVaNguard T kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/m_120063297//tm.htm#120205410
    Adam her hafta 30 level hesap yapıp satmaya çalışıyor. Bir de hesap güvenilir bot ile kasılmamış vs. diyor. Göz göre göre yalan söylemek böyle bir şey olsa gerek.
    Hesap aldıktan kısa süre sonra banlanacaktır, almayı düşünen buna göre hareket etsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 17 Eylül 2016; 0:09:50 >

• Onu alacagimi topsuz 18 levellik temiz bi hesabim var ve kullanilabiliyor

• Adam ile yaptığım konuşma. Hesabı açalı 1 ay bile olmamış hala ısrarlı utanmadan el ile kastım hile yok diyor. Bildiğin sahtekar bu adam.

Bu da gönderdiği foto. 26 ağustosta açmış hesabı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 20 Eylül 2016; 15:26:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.