Şimdi Ara

34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
6
Favori
38.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fikret Orman , Adalıyı Yine Rezil Etti Resmen...
  • Haber 1903 , Yandaş olmuş..

Önce şu link'te yazan yazıyı okuyun ;

http://www.haber1903.com/Besiktas-13630-duyuru.html

Sonra ;

http://www.haber1903.com/Besiktas-13621-arkadaslarimiz_etoo_ile_gorusuyor.html

Eee kardeşim madem yayınlamayağım diyorsun Adalının LİG TV açıklamalarını yayınlıyorsun da Fikret Ormanın ki Nerede

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Haber 1903 , Yandaş olmuş..

Sonra ;

Eee kardeşim madem yayınlamayağım diyorsun Adalının LİG TV açıklamalarını yayınlıyorsun da Fikret Ormanın ki Nerede

Hiç fark etmez, yaş ortalaması 16'yı bulmayan topluluk oy kullanmıyor nasıl olsa.Hiçbir problem yok.

• Adalı başkan olursa Beşiktaş çok zor şeyler yaşar.
  • Vodafone ile yapılan anlaşma, Adalının disiplin kuruluna sevk edilmesi falan derken Fikret Başkan seçimi kazanır. Demirören'in blok oyları ne tarafa gider tahmin yürütemiyorum, Fikret Orman'a verirler diye düşünüyorum
  • Arkadaşlar eğerki zamanınız olursa şu tweetleri özellikle tarihlerine bakarak okumanızı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum..
  • Arkadaşlar eğerki zamanınız olursa şu tweetleri özellikle tarihlerine bakarak okumanızı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum..

https://twitter.com/mechulhaberci
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3372

Arkadaşlar eğerki zamanınız olursa şu tweetleri özellikle tarihlerine bakarak okumanızı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum..

Neden?Özelliği nedir?
  • Okundukça anlaşılıcak tweetlerdir Beşiktaşımızın içinde bulunduğu süreçler ile ilgilidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3372

Arkadaşlar eğerki zamanınız olursa şu tweetleri özellikle tarihlerine bakarak okumanızı ŞİDDETLE tavsiye ediyorum..

Şöyle tiplere inanıyorsunuz ya insan cidden şaşıyor. Ben de gidip hesaj açayım, bir güzel masallar sıralayayım en iyisi.
  • Fikret Orman-Ünal Aysal-Hacıosmanoğlu-X(bu seviyede) bir başkan daha olsa lig daha iyi bir yer olur,daha samimi,daha taraftarın yanında insanlar bunlar.
  • Çevremdeki ve bu forum sitesindeki tanıdığım gsfbts li %95 hepsi ormanı istiyor. Bakalım sandıktaki oranı bjklilerdeki oranı ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Çevremdeki ve bu forum sitesindeki tanıdığım gsfbts li %95 hepsi ormanı istiyor. Bakalım sandıktaki oranı bjklilerdeki oranı ne olacak.

Hicam merakimdan soruyorum dunku konusmalardan sonra kimi baskan olarak gormek istiyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Haber 1903 , Yandaş olmuş..

Sonra ;

Hiç fark etmez, yaş ortalaması 16'yı bulmayan topluluk oy kullanmıyor nasıl olsa.Hiçbir problem yok.

Mail attım şimdi haber1903 e ... Döşedim

• quote:

quote:

Çevremdeki ve bu forum sitesindeki tanıdığım gsfbts li %95 hepsi ormanı istiyor. Bakalım sandıktaki oranı bjklilerdeki oranı ne olacak.

Hicam merakimdan soruyorum dunku konusmalardan sonra kimi baskan olarak gormek istiyorsun

Kendimi bildim bileli beşiktaş konularında hep duygusal davranmışımdır. Hala daha içimden Fikret Ormanın konuşmalarını dinledikçe yazıkya adam cağız 1 dönem daha başkanlığı hakediyor diye geçiyor. ama bıktım artık Beşiktaşla ilgili duygusal davrandığım her konuda Hep yanlış yapıldı. Ayrıca onlar niye duygusal davranmıyor. niye vefa gösterilmiyor. Samet Aybabaya niye vefa gösterilmedi. Altınsaya hatta ve hatta ona seçim kazandıran Levent erdoğana yönetiminden ayrılan en katili yöneticilerine niye vefa gösterilmedi. Hani kan ve göz yaşı nerde. Fikret ormanın ve diğerlerinin gösteremediği duygusallığı vefayı şimdi taraftardan göstermeleri bekleniyor. Fikret Ormanın bu gibi bir çok tutarsızlıkları olmasa belki düşünürdüm. ama artık başkanlık kriterlerim değişti umrumda değil hiç biri. Ronaldinhoya teflik yaptık açıklaması beni daha çok heyecanlandırıyor açıkçası. adalının eto hamlesi felan bunlar daha çok heyecanlandırıyor. Adalı hemşerim olduğu için zaten 1 adım önde pazara kadar daha çok konuşurlar daha çok vaad duyar belge görürüz.
    ayrıca şunuda hep söylemişimdir 3 büyükler batmaz batırmazlar gs yi gördük nerden nereye getirdiler. güya Batmış Beşiktaşa vodafone emiretes gibi şirketler 100 milyarın üzerinde paralar teklif edebiliyor hala. Demirören faciasınında dünyada tek olduğunu düşünüyorum baba parası yiyen boş beyinli böyle bir adam bırakın beşiktaşa dünyaya bile zor gelir.
    çok yazdım beyahu. Hayırlısı olsun deyip bitireyim. son olarak Ronaldinhoooooooo Etoooooo

• Yıllar önce ki videoyu koyupta kapak oldu tarzında çocukca yorumlar yapmakta yakışıyor sizin gibi Beşiktaş'lı arkadaşlara.Serdal Adalı'nın canlı yayında söylediği cümleyi paylaştım yukarıda farkederseniz.Her hangi bir yorumda da bulunmadım o cümleyle alakalı.Ayrıca videoyuda zaten biliyorum.O zamanlar Fikret Orman başkanlık seçiminde Yıldırım Demirören'in karşısına aday olarak çıkmış.Video tarihini bilmiyorum ancak muhtemelen "Bitirmen lazım Fikret'i" deme sebebi seçimdir başka bir şey değil.
  • quote:

quote:

quote:

Kendimi bildim bileli beşiktaş konularında hep duygusal davranmışımdır. Hala daha içimden Fikret Ormanın konuşmalarını dinledikçe yazıkya adam cağız 1 dönem daha başkanlığı hakediyor diye geçiyor. ama bıktım artık Beşiktaşla ilgili duygusal davrandığım her konuda Hep yanlış yapıldı. Ayrıca onlar niye duygusal davranmıyor. niye vefa gösterilmiyor. Samet Aybabaya niye vefa gösterilmedi. Altınsaya hatta ve hatta ona seçim kazandıran Levent erdoğana yönetiminden ayrılan en katili yöneticilerine niye vefa gösterilmedi. Hani kan ve göz yaşı nerde. Fikret ormanın ve diğerlerinin gösteremediği duygusallığı vefayı şimdi taraftardan göstermeleri bekleniyor. Fikret Ormanın bu gibi bir çok tutarsızlıkları olmasa belki düşünürdüm. ama artık başkanlık kriterlerim değişti umrumda değil hiç biri. Ronaldinhoya teflik yaptık açıklaması beni daha çok heyecanlandırıyor açıkçası. adalının eto hamlesi felan bunlar daha çok heyecanlandırıyor. Adalı hemşerim olduğu için zaten 1 adım önde pazara kadar daha çok konuşurlar daha çok vaad duyar belge görürüz.
    ayrıca şunuda hep söylemişimdir 3 büyükler batmaz batırmazlar gs yi gördük nerden nereye getirdiler. güya Batmış Beşiktaşa vodafone emiretes gibi şirketler 100 milyarın üzerinde paralar teklif edebiliyor hala. Demirören faciasınında dünyada tek olduğunu düşünüyorum baba parası yiyen boş beyinli böyle bir adam bırakın beşiktaşa dünyaya bile zor gelir.
    çok yazdım beyahu. Hayırlısı olsun deyip bitireyim. son olarak Ronaldinhoooooooo Etoooooo

Hocam biz her sene şampiyon oluyormuşuz da Fikret Orman Gelmiş 3. olmuşuz gibi konuşuyorsun . Bence Fikret Ormanın Gelmemesi Bizim İçin Felaket Olacaktır.

Bundan 2-3 sene sonra mali yapı düzene oturduğunda zaten kulüp kendini çevirmiş olacak. Paralı yöneticiler olmadan yıldızları getirebilecek .

Şimdi paraluı yönetimin gelmesi anlık yıldız transferleri ile elde edilen egomuzu artırır . Seneye bu günleri arar oluruz.

• Mesala ben bu sene bir çok Beşiktaş ürünü aldım forma aldım ama feda tişörtü almadım içimden gelmedi. 500 üzerinde alışverişim olmuştur ama feda tişörtü almadım yani. ben böyle ilginç bir adamım işte
  • Yazik iste popülizm... Eto'o, Ronaldinho falan boş maliyet.? Serdal Adalı seçilirse ve böyle yatirilarv yaparsa lig tv yindr iptal ederim kombine de almam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Yazik iste popülizm... Eto'o, Ronaldinho falan boş maliyet.? Serdal Adalı seçilirse ve böyle yatirilarv yaparsa lig tv yindr iptal ederim kombine de almam.

Niang dentinyo gibi yıldızları getiren ronaldinho ya teklif yaptık diyen sayın Fikret Orman ama. yinede iptal etmemişsin. Etonun nesi varki o gelince iptal ettircen
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.