Şimdi Ara

34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
6
Favori
38.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH hariç tüm anketlerde Serdal Adalı önde gidiyor gibi ama şöyle bir şey var Murat Aksu-Demirören zamanında da Aksu hep önde giderken Demirören kazanmıştı valla ben bir heyecanlandım beyler
  • Serdar adalı seçilirse bjknin yd dönemine geri döneceğini düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm en güzel başkanlık yarışı.
  • Serdal Adali:''Yildirim Demirören ve arkadaslari Fikret beyi destekliyor.''
  • Adalı bu sefer gözüme girdi.Çok güzel konuştu.
  • Bu arada Adalı canlı yaayında söyledi Altınsay Adalı'yı desteklediğin söylemiş.
  • Adalının Balon patladı
    İş bitmiştir. Tebrik ederim sayın Orman :)

Emirates'ten yapılan açıklamada; "Emirates'in Beşiktaş İnönü Stadyumu'nun isim sponsorluğunu üstleneceğiyle ilgili haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Yakın dönemde Emirates'in Türkiye'de futbol alanında herhangi bir sponsorluk planı bulunmamaktadır. Kamuoyunun bilgisine sunarız" denildi.
    http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130613/emirates_inonuye_sponsor_olacak_mi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Bu arada Adalı canlı yaayında söyledi Altınsay Adalı'yı desteklediğin söylemiş.

Bir de şöyle bir açıklaması var, ben olayı anlamadım..

İbrahim Altınsay;

"Serdal Adalı ile bir görüşmemiz oldu. Ben görüşmelere çok açık bir insanım. Keşke Serdal Adalı ile Beşiktaş yönetimine girmeden bir görüşmemiz olsaydı. Zaman içerisinde pahalı transferlerden dolayı ve Yıldırım Demirören'in başkanlığında iyice şişmiş bulunan borçlar yüzünden içinde yer aldığı yönetimleri ibra etmedim. Para koyarak, pahalı transferlerle kulübün ne hale geldiği ortada. Arkasından bir şike süreci patlak verdi. Hakkında bir yargıda bulunmam haddime değil. Konu hala yargıda. Ne var ki bu olumsuzlukları o zamanki başkanın bir ifadesi yüzünden yaşadığını düşünüyorum. Ancak bununla hesaplaşmayı da gerekli görmüyor. Tabii kendi tercihidir. Bütün bunlar Serdal Adalı ile çalışmamı ortadan kaldırıyor."

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Bu arada Adalı canlı yaayında söyledi Altınsay Adalı'yı desteklediğin söylemiş.

Bir de şöyle bir açıklaması var, ben olayı anlamadım..

İbrahim Altınsay;

"Serdal Adalı ile bir görüşmemiz oldu. Ben görüşmelere çok açık bir insanım. Keşke Serdal Adalı ile Beşiktaş yönetimine girmeden bir görüşmemiz olsaydı. Zaman içerisinde pahalı transferlerden dolayı ve Yıldırım Demirören'in başkanlığında iyice şişmiş bulunan borçlar yüzünden içinde yer aldığı yönetimleri ibra etmedim. Para koyarak, pahalı transferlerle kulübün ne hale geldiği ortada. Arkasından bir şike süreci patlak verdi. Hakkında bir yargıda bulunmam haddime değil. Konu hala yargıda. Ne var ki bu olumsuzlukları o zamanki başkanın bir ifadesi yüzünden yaşadığını düşünüyorum. Ancak bununla hesaplaşmayı da gerekli görmüyor. Tabii kendi tercihidir. Bütün bunlar Serdal Adalı ile çalışmamı ortadan kaldırıyor."

Şu Adalı'ya hala inanan zavallılar kaldı mı ya,yok ben inananlara üzülüyorum çünkü,boş yere hevesleniyorlar,heyecan yapıyorlar,gel gör ki onları heyecanladıran bütün bu olaylar,konuşmalar hep yalan dolan,göz boyama çıkıyor.Adamın canlı yayında söyledikleri 10 dakika sonra yalanlanıyor bu zamana kadar ne iddiada bulunduysa hepsi gerekli,kişiler ve mercilerce de yalanlandı,daha ne diyeyim üstelik bunları yapan adam Fikret Orman'ı insanların gözünün içine bakarak yalan söylemekle itham etti,ama görüldüğü gibi kimin insanların gözünün içine baka baka yalan söylediği ortada.

• Adamin krali Serdal Adali
  •  34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman

34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman
  • @LEBRON JAMES HETFIELD Tamam beğenmeyin,desteklemeyin ama bu tarz dalga geçmeler ayıp oluyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Serdal Adali:''Yildirim Demirören ve arkadaslari Fikret beyi destekliyor.''

• SERDAL ADALI: İhalelerden haberimiz olmadı. Belki ben bedavaya yapacaktım ?
    YALAN: Resmi sitede duyuruldu.

SERDAL ADALI: Stadın izinleri alınmadı. Ortada belge yok.
    YALAN: Resmi siteden yayınlandı tüm belgeler.

SERDAL ADALI'nın goygoycuları ve yöneticisi: Mansimov, Hasan Arat, Nevzat Demir, Hüsnü Özyeğin, Emre Berkin, Hacı Sabancı YK listemizde olacak.
    YALAN: Hiçbiri yok listede.

SERDAL ADALI: Altınsay'ın sözü var.
    YALAN: Altınsay Twitter'dan yalanladı.

SERDAL ADALI'nın goygoycuları ve yöneticisi: Emirates'le anlaştık.
    YALAN: Emirates'in PR şirketi başta CNN Türk ve Eurosport olmak üzere bir çok kanala basın bülteni yolladı. Yalanladı.

Son yalanlamadan sonra da 'Anlaştık' lafını döndürüp 'konuya çok sıcak bakıyor'lara çevirdiler.
    Çevirin kazı yanmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hilarious

quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Serdal Adali:''Yildirim Demirören ve arkadaslari Fikret beyi destekliyor.''

Eagle hocam yanlış anlama ama bu video harbi bu lafına kapak olmuş. Gönlüm Fikret Orman'dan yana ama Serdal adalıyıda severim. Fakat bu video harbi kapak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LEBRON JAMES HETFIELD

• Her iki tarafta tüm kozlarını oynuyor güzel güzel.
  • haber1903'ten bir yorum: MİCHAEL PLATİNİ | BURADAKİ GENÇLER OLMAK ÇOK KOMİK 38 saniye önce yorumlandı
    BEN DİYOR Kİ SPORDAN MEN EDECEK SİZİN ADALI SİZ HALA EMİRAATES ETO'O BOŞ KONUŞMAK HAYAL KURMAK.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.