Şimdi Ara

34. Beşiktaş Başkanlık Seçimi / Başkan Yeniden Fikret Orman (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.802
Cevap
6
Favori
38.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beşiktaşımın, hayatımda duyduğum ve muhtemelen duyabiliceğim en saf sevgiyi beslediğim değerin yolsuzlukla ne işi olur allah aşkına ? aynı cümlede telafüz edilmesi bile tiksindirici. isterse aklansın. ateş olmayan yerden duman çıkmaz; beşiktaşımı bu tür süreçlere sokup ele ayağa düşürülmesi bile benim gözümde nefret sebebidir...

bide "beşiktaşlıdan çok fikret ormancı olmuuşlar" gibi bi cümleler görüyorum. komik hayır bu kadar şaibe, belirsizlik ve yolsuzluk iddiasına rağmen "beşiktaş için hayırlısı ne ise o olsun" demeyip de hala "adalı aklanacak, adalı başkan olacak, adalı da adalı, fikret'i istemiyoruz" diyenler adalı'yı değil beşiktaşı düşünüyolar ama biz fikret orman'ı öyle mi ? bırakın allahınızı severseniz...

şahsen fikret orman'ın bu tür konularda adı geçseydi ben destekliyorum demeyi bırakır ve beşiktaş için hayırlısını dilerdim.

• Bu olaydan sonra seçimi kesinlikle Fikret Orman kazanır.
  • Abi yemişim seçimi Avrupa'ya gidemezsek isterse YD kazansın seçimi
  • semblance kullanıcısına yanıt
    o konuda birşey diyemem ama devran döner daha güçlü biri çıkarsa bizde oyumuzu ona veririz tabiki sonuçta burda birbirimizi yesekte hepimizin istediği beşiktaşın menfaati
  • Kulübün adını böyle pis şeylere bulaştırdığı halde destekleyen varsa Adalıyı boşa oksijen tüketmesin.
  • Adam adalıyı destekler ormanı destekler. Bu nasıl bir yorum. Çok şükür buralar saat 10 dan sonra sakinleşiyor ergenler yatıyor.
  • Bu son uefa olayı ile beraber Fikret Orman'ın başkan olması kesinleşti gibi birşey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Bu son uefa olayı ile beraber Fikret Orman'ın başkan olması kesinleşti gibi birşey...

Zaten bunda da seçilemezse tam anlamıyla Futboldan anlamayan boş bir kongre üye topluluğumuz var derim.
  • Uyan Beşiktaşlı yeni demirören geliyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman'ın bugün gördüğüm belgelerle stad açıklaması ve Fernandes'le anlaşılması konuları beni çok mutlu etti.

Adalı defol..!!
  • Oyum Adalı'ya.
  • seçim sanki ortada gibiydi ,uefa kararından sonra beşiktaşın başkanı tekrar fikret orman olmuştur
  • Fikret ORMAN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalı'ya iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor dedikten sonra Adalı'yı savunanlar ; gerçekten ortada bir proje falan var da biz mi bilmiyoruz ? Bir plan , ya da icraat vaadi var da biz mi göremiyoruz ? Lütfen açıklık getirin duruma .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

Adalı'ya iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor dedikten sonra Adalı'yı savunanlar ; gerçekten ortada bir proje falan var da biz mi bilmiyoruz ? Bir plan , ya da icraat vaadi var da biz mi göremiyoruz ? Lütfen açıklık getirin duruma .

Ben de böyle düşünüyorum. Daha konuşmayı beceremeyen adama demezler mi Beşiktaş'a başkan olmak senin ne haddine?
    Bildiğim bir şey varsa Serdal Adalı'yı isteyen kişiler yıldız transferi ve quaresma'yı istediği için istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soprano

quote:

Adalı'ya iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyor dedikten sonra Adalı'yı savunanlar ; gerçekten ortada bir proje falan var da biz mi bilmiyoruz ? Bir plan , ya da icraat vaadi var da biz mi göremiyoruz ? Lütfen açıklık getirin duruma .

Ben de böyle düşünüyorum. Daha konuşmayı beceremeyen adama demezler mi Beşiktaş'a başkan olmak senin ne haddine?
    Bildiğim bir şey varsa Serdal Adalı'yı isteyen kişiler yıldız transferi ve quaresma'yı istediği için istiyor.

Serdal Adalı'nın icraatları;

- Beşiktaş'ın mevcut borçlarının en az 1/4'ünde pay sahibi olmak (muhtemelen daha fazladır)
    - Beşiktaş'ın Avrupa'dan men edilmesine sebep olan sahte evrakların hazırlandığı dönemde yönetici olmak
    - Beşiktaş'ın adını şikeye bulaştırmak

Fikret Orman'ın fikirlerini, icraatlerini beğenirsiniz, beğenmezsiniz o ayrı. Ama şu yukarıda yazdıklarıma rağmen Adalı'nın hala başkan olmasını isteyenler varsa Beşiktaş taraftarı gerçekten mazoşist demektir. Hadi yapılan borcu da geçtim, sahte evrak sebebiyle men edilmek ve şikeye bulaşmak gibi koskoca kulübün tarihinde görülmemiş utançlara sebep olması bile, değil başkan olmak, semtin içinden geçmemesi için yeterli nedendir bana göre.

• konusamamasi problem degil bence. onemli olan fikirleri ve projeleridir. ancak onlar da gaz formunda.
  • Şike yaftası ile bişeyler yapılmaya çalışılırsa artık Hayatımdan futbolu çıkartırım.
    B.Münihin bile CL de yaptığı olayı bize şike diye yutturmasınlar.
    Ayrıca Adalının 1 tane bile tapesi yok. Bir tane bile delil yok.
    Ben Türkiyedeki siyasetede futbolada tükereyim. Çarşı 2 adım yürüdü ya hemen başladılar yine.
    Bu şeref yokusunu hareketleri yapanlar stad konusundada bişeyler yapacaklar kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tristam

quote:

Orijinalden alıntı: Soprano

quote:

Serdal Adalı'nın icraatları;

- Beşiktaş'ın mevcut borçlarının en az 1/4'ünde pay sahibi olmak (muhtemelen daha fazladır)
    - Beşiktaş'ın Avrupa'dan men edilmesine sebep olan sahte evrakların hazırlandığı dönemde yönetici olmak
    - Beşiktaş'ın adını şikeye bulaştırmak

Fikret Orman'ın fikirlerini, icraatlerini beğenirsiniz, beğenmezsiniz o ayrı. Ama şu yukarıda yazdıklarıma rağmen Adalı'nın hala başkan olmasını isteyenler varsa Beşiktaş taraftarı gerçekten mazoşist demektir. Hadi yapılan borcu da geçtim, sahte evrak sebebiyle men edilmek ve şikeye bulaşmak gibi koskoca kulübün tarihinde görülmemiş utançlara sebep olması bile, değil başkan olmak, semtin içinden geçmemesi için yeterli nedendir bana göre.

+1903.

• Bu ülke insanı bütün ağır komplo teorilerine inanırken şimdi niye hiç birşeye inanmıyor ki ortadaki öyle ağır bir olayda değil özellikle bu forumdakiler aynı olaylar Fikret Ormana olsaydı bilerek yapıldı diye ortalığı yıkmıştınız.

Taraf tutmuyordum ama artık tarafım Serdal Adalıdır. Komplo teorim bütün hepsi birleşti uefayla birlikte Serdal Adalıyı indirmeye çalışıyor gibi saçmalık degil belki ama bir komplo var ortada.Bu adamın güçlü olduğu Beşiktaşımıza yararlı olacağı anlaşılmasaydı tam da kongre öncesi oylar bölünmesi için böyle şeyler yapılmazdı büyük dernekler bir bir oyumuz Adalıya diye açıkladı sonrasında ise uefa olayı.Adaylıktan çekilmedi çokta iyi yaptı çekilerek şike yaptığını kabullenmiş olacaktı bir nevi.

Ve ben Beşiktaşımızın şikeye zerre bulaştıgını düşünmemekle beraber kesinlikle Serdal Adalının aklanacağına inanıyorum.

Fikret Ormanın iyi işleri tabiki var tabiki o seçilirsede ben yine Beşiktaş taraftarıyım..

Ama farkında değilsiniz galiba Fikret Ormanın transferleri ve yönetim politikası nedeniyle bizi 3. büyük olarak bile saymamaya programlarda konuşlmamaya başladık.

Telegol programı moderatoru bile diyorki Beşiktaşı neden konuşalım konuşulacak forması satılacak tek yıldız oyuncunuzuda medyada gece hayatı diyip bitiriyorsunuz diyor haklımı haklı Beşiktaşın büyüklügünü konuşmak haddi degil belki ama resmen artık anadolu klübü düzeyine çekilmeye çalışılıyoruz.

Ki buna benzer yorumları diğer yorumculardanda dinledik.Örnek Rıdvan Dilmen

Diyorsunuzki Serdal Adalı Önder Özenle çalışacakmış ama transfer yapıyor.Öte yandanda neden kongre bu kadar uzak tarihe atıldı transfer yapamıcaz hoca gelmicek diyorsunuz.E nasıl bir mantalitedir bu ??

Mecburen hocayı ve belli başlı oyuncuları belirlemek zorunda ve zaten Serdal Adalının yaptığı şey bütün oyuncuları belirlemek değil 2 tane yıldız adayıyla anlaşmak dünyaca ünlü yıldızları anlaştıgı teknik direktor istiyor ve bu teknik direktorde belli kalitede oldugu söyleniyor sizce bu 2 tane yıldızımı istemeyecek sayın Önder Özen.

Ronaldinhoyu bile önerdiği iddiaa ediliyor.

Ben yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum..

Neyse ikiside seçilirse Beşiktaşımızın Hayrına olur umarım.

Ama gönlüm Serdal Adalıdan yanadır..

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.