Şimdi Ara

337. DÖNEM (Aralık-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.954
Cevap
9
Favori
2.171.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hadi torunlar ya nerde kaldınız 335 sizi bekliyo :D
  • okul bittikden sonra muayene olmadıysan muayene mutlaka oluyosun ama her şube yollamıyo sağlık ocağına. Ümreniyede önceden bakıyolardı göndermiyolardı bi yere ama artık ikamet adresine en yakın sağlık ocağına yolluyoruz dediler bana. İşlemlerimde bitti; Muhtemel celp dönemi aralık 2010 bizde 337 olduk hayırlısıyla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cybercup

okul bittikden sonra muayene olmadıysan muayene mutlaka oluyosun ama her şube yollamıyo sağlık ocağına. Ümreniyede önceden bakıyolardı göndermiyolardı bi yere ama artık ikamet adresine en yakın sağlık ocağına yolluyoruz dediler bana. İşlemlerimde bitti; Muhtemel celp dönemi aralık 2010 bizde 337 olduk hayırlısıyla :)

hadi hayırlı olsun sana. ben eylül-ekim gibi başvurmayı düşünüyorum.

hiç muayene olmadım bu vakte kadar. beni de yollayabilirler o zaman.
  • Sen önce bi git de, ondan sonra torunlarımıza laf atarız tertip :))

quote:

Orijinalden alıntı: sercanserci

hadi torunlar ya nerde kaldınız 335 sizi bekliyo :D
  • sevgili dedelerim geldiklerinde en azından forumdakilere iyi davranın yani sonucta arkadas sayılırız dimi
  • kral tertip
  • benide yazın bende bu ay içinde gidip başvuru yapıcam şu sıralar biraz yoğunluk varmış
  • başvuru için acele etmeyin ekim sonuna kadar daha çok var.
  • 09.07.2010 ANKARA Mamak YD.SB.ADAYI 337 kısa dönem
  • 335.KD.VE YD SUBAY ADAYI

BEKLİYORUM 337 LER GELİN KRAL YAPCAM SİZİ BİZ KRAL OLURSAK :d::d
  • quote:

Orijinalden alıntı: prenskaan

sevgili dedelerim geldiklerinde en azından forumdakilere iyi davranın yani sonucta arkadas sayılırız dimi

bu şafaktan sonra biz mi çalışalım torun :P

gelin gelin bi bot bağlayın da bütün forum krallık kurarız :)

quote:

Orijinalden alıntı: FatihKOC

Sen önce bi git de, ondan sonra torunlarımıza laf atarız tertip :))

quote:

Orijinalden alıntı: sercanserci

hadi torunlar ya nerde kaldınız 335 sizi bekliyo :D

gelsinler ya banane :D çabuk bitsin şu askerlik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercanserci -- 9 Temmuz 2010; 21:37:47 >

• geliyoruz gümbür gümbür geliyoruz dedeler yakarız bu gezegeni beraber yakarız ulaaan

bu arada varmı beyler yedek subay olmak isteyen akabinde tskda kalmayı düsünen?
  • bana sordular komando olurmusun die evet dedim aof mezunuyum bakalım sınırları zorluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: urbanbug_x

bana sordular komando olurmusun die evet dedim aof mezunuyum bakalım sınırları zorluyorum

komandoluk zor. en zoru da bi helikopterden diğerine atlarken şarjör değiştirmek

• quote:

Orijinalden alıntı: nevarbe

quote:

Orijinalden alıntı: urbanbug_x

bana sordular komando olurmusun die evet dedim aof mezunuyum bakalım sınırları zorluyorum

komandoluk zor. en zoru da bi helikopterden diğerine atlarken şarjör değiştirmek

Teki kolayda çift şarjör biraz zor oluyor

• Yaw mübarek insanlar hele bir durun 335 olarak biz gitmedik ama şimdiden sizleri özlüyorum. Gelirken biletleri getirmeyi unutmayın :)
  • aralıkta kısa dönem olarak başvurcam. kısa dönem kalktı falan gibi cevapları okuyunca çok moralim bozuluyor. inş hayırlısıyla kısa dönem yapar geliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CRUSSOR

aralıkta kısa dönem olarak başvurcam. kısa dönem kalktı falan gibi cevapları okuyunca çok moralim bozuluyor. inş hayırlısıyla kısa dönem yapar geliriz.

Başvurular 31 ekimde bitiyor haberin olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

Orijinalden alıntı: CRUSSOR

aralıkta kısa dönem olarak başvurcam. kısa dönem kalktı falan gibi cevapları okuyunca çok moralim bozuluyor. inş hayırlısıyla kısa dönem yapar geliriz.

Başvurular 31 ekimde bitiyor haberin olsun.

bu arada 335. dönem son kısa dönem olacak diyorlar arkadaşlar her kafadan bir ses çıkıyor anlamadım gitti.
  • Olmayacak diyenler de var takma sen kafanı bekleyip görücez.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.