Şimdi Ara

3361 TL Dragos Edgeless GP-C28UHD 28' IPS Panel 4K 60Hz + 2K 144Hz RGB 28'' Oyuncu Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.355
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba ben ürünü tam anlamadım 2 monitor mü yoksa tek monitor.

4k yapınca 60hz 2k yapınca 144 hz mi çalışıyor?

• 4k paneli 2k kullaninca goruntu kalitesinde kayip olmuyor mu lcdlerin hepsinde bu sekilde diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt

Ben Dell ve LG 4k 60 Hz monitor kullanıyorum. çözünürlük değişince hz i yükselmiyor.

• ucel kullanıcısına yanıt

4k 60hz oluyor 2k 144hz 

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt

Bunu nasıl yapıyor ben daha ince hiç duymadım böyle bişey, yeni bir teknoloji mi bu yoksa ben mi ilk defa duyuyorum?

• Kesinlikle almayın!

Ben aldim, ürün %99 eminim ki ne 4k çözünürlüğe ne de 2k da 144hz özelliklerine sahip, görüntü çamur, 4k olma şansı yok, dp kablosu ile baglayinca farkli bir model isim gozukuyor hdmi ile baglayinca farklı bir isim gözüküyor, hdmi ile bagladigimda gozuken ismi aradigimda japon bir firmanın 28 inçlik full hd ekrani çıktı, ben bu urunun 4k olduguna inanmıyorum ayrica 2k da 144hz olmadigina da eminim, cunku 144hz monitörüm ile karşılaştırdigimda bariz belli oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ucel kullanıcısına yanıt

Şurada incelemesi var

youtube
    Atom Bilişimde bugün, rakipsiz fiyatı ve özellikleri ile türkiye de tek olan fiyat performans oyuncu monitörü dragos edgeless ı inceliyoruz bu monitör Dragos...
    https://www.youtube.com/watch?v=HdMmwPZmJac
  • 2K-4K dönüşümü her iki yönde de bulanık görüntü veriyor. O görüntüde 360hz alsanız ne işe yarar? 1080p-4K dönüşümleri daha nettir. Native 1080p monitör bile daha net görüntü verir.

Çözünürlük değiştirip 60'dan 144'e geçebilen bir monitör olabileceğini sanmam, hiç duymadım böyle bir şey.

Panel 2k 144hz'dir ve yazılımsal olarak 4K yapabiliyoruzdur derdim ama 28 inçlik 2K 144hz panel var mı bilmiyorum. 4K 28 inç 60hz monitörler var ve onları 144hz yapamayız ama yine yazılımsal bir durum vardır büyük ihtimalle ve Windows ayarlarında 144hz olarak gözükse de gecikme süresi olarak falan 60-75hz civarındadır.

Ben uzak dururdum bu tip garip bir monitörden. Çözünürlük değiştirince görüntünün bulanık olacağı zaten garanti ama onu bir kenara bıraksak bile 4K 60'dan 2K 144'e geçilebilecek bir teknoloji olsaydı bunu tek kullanan Dragos diye bir marka olmazdı herhalde.

• Monitör hakkında yazılanlardan anladığım ısınma sorunu varmış, monitörden ses geliyormuş. malzeme kalitesi (plastiği) çok kötüymüş. Görüntü net değil diyenler var. 3500-4000tl civarına 2k 144hz bilindik marka monitör zaten bulunuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.