Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (523. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vee acemi birliğinin bitmesine son 1 hafta...hakkaten sivilken asker olanlar bol boll gezin diyorlardı haklılarmış..bizden sonra gelecekler gezin takılınnnn asker ocağı burası ne kadar rahat olsan da askersinn...
  • Bende Manisa Avcı er eğitim taburu (doğu kışla) 4. bölükteydim. Şimdi kıbrısa 4. mühimmat lojistik bölüğüne gidiyorum. Acemilik hakkında şunu söyleyebilirim, tugayda en yaylacı bölük bizimkiydi galiba. :)
  • dağıtım izni kullanan pek yok sanırım. ben fiziksel olarak hala kendime gelemedim dün izin kullanmadan tekrar teslim olsaydım bilmiyorum napardım.
  • Herkese iyi bayramlar manisa batı kışla 1 tb 3 bl'deki maceram sona erdi gayet memnundum acemilikten tabi bölükteki arkadaşlarım her nekadar sevmeselerde süper geçti.izinden sonra ktbk topçu alayında tatile cıkıyorum.ulen askeriyede olmasa yurtdışına cıkamayacaz teşekkürler tsk :D :D
  • hadi geçmiş olsun acemilik bitti kaldı 120 gun
  • hiç izin kullanmadan terhis tarihini bilen var mı?15 ocak mı 17 ocak mı? 2011 mi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti2040

hiç izin kullanmadan terhis tarihini bilen var mı?15 ocak mı 17 ocak mı? 2011 mi...

17 ocak.
  • şafak 128.günler geçiyo ama çok yavaş,askerdeki 1 gün sivildeki 2 güne bedel.
  • bekle beni izmir az kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mascius

dağıtım izni kullanan pek yok sanırım. ben fiziksel olarak hala kendime gelemedim dün izin kullanmadan tekrar teslim olsaydım bilmiyorum napardım.

Bende kullandım...

Vallahi ben ne fiziksel, ne ruhsal toparlayamadım kendimi... Hatta daha da dağıldım, bazı işler olmasa ben kullanmazdım, alışmışken devam ederdim. Ama gideceğim usta birliğiyle ilgili o kadar çok korkuttular ki beni, ayaklarım geri geri gidiyor.

Bu arada iznim bugün bitiyor ve ayaklarımı yeni yeni hissetmeye başladım.

Acemilikteki kadroyla askerliğe devam etseydim hiç zorlanmazdım da, şimdi gideceğim yerde 4 kısa dönemiz, 160 er, gerisini varın siz düşünün...

Bu arada şu askerlik uzar mı, uzamaz mı muhabbetini askeriye de binbaşı, yüzbaşı, vs. ile biraz müzakere ettik ve yüksek ihtimalle çıksa bile bize vurmayacağı kanaatine vardık... Olağanüstü bir durum söz konusu değil sonuçta ve leyhimize işleyecektir. Ama yine de öyle bir memleketteyiz ki, herşeye hazır olmak lazım...

Ufff yaaaa az kaldı yarına, yeniden başlıyor askerlik...

• Atarsa 001.. Darısı Başınıza
  • ATARSA DOĞAN GÜNEŞ DARISI HEPİNİZİN BAŞINA .....JANDARMA ÇAVUŞ
  • arkadaşlar merhaba. ben kısmetse 337. dönem olarak geleceğim. askeriyede haberler nasıl? burada her kafadan bir ses çıkıyor uzamasıyla ilgili ekim söylentileri çok kimi ise daha 1 senesi var diyor. içeride komutanlardan duyumlar nasıl? 337 ye vururmu sizce?
  • darısı başımıza
  • Selamlar abilerim...Birçoğunuz abim yaşındasınız saygılar .....Kısmetse 337.kısa dönemde olacağım.....Kastamonulu var mı merak ediyorum..Kütüğü kastamonuda olan ve nereye düştüler...Valla bi cevap yazarsa çok sevinirim...Allah bizlere hayırlısıyla askerliği yapıp gelmeyi nasip etsin...Hepimize Allah sabır da versin...
  • şimdi atm den geliyorum subay maaşları yatmamış yahu
  • Şafak diye bişey kalmadı arkadaşlar darısı sizin başınıza
  • arkadaşlar merhaba. ben kısmetse 337. dönem olarak geleceğim. askeriyede haberler nasıl? burada her kafadan bir ses çıkıyor uzamasıyla ilgili ekim söylentileri çok kimi ise daha 1 senesi var diyor. içeride komutanlardan duyumlar nasıl? 337 ye vururmu sizce?
  • şafak 123...
  • adammı öldürdün egecild
  • 
Sayfa: önceki 521522523524525
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.