Şimdi Ara

335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (324. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.025
Cevap
9
Favori
705.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: linkinpark34

merhaba tertipler..
    şimdi soracağım soru gibi sorular elli defa soruldu ancak sizden tahmin istemekteyim.
    üniversite: işletme yüksek lisans:muhasebe finansman olan biri kısa dönem işaretlediğinde uzun dönem çıkma olasılığı nedir?

önceki sayfalarda 333. dönemlerin doldurdugu formun linki var..nereye düştüklerini ve mesleklerini yazmışlar..oradan görüleceği üzere hangi mesleğin uzunmu kısamı çıkacagı
    hiç belli olmuyor..her türlü duruma hazırlıklı ol..en doğudan en batıya her yer çıkabilir..uzun veya kısa çıkabilir..her ihtimal var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmdk

erken açıklama durumu kesinlikle olmaz boşuna beklemeyin ağustosun 10 unu 11 ine bağlayan gece saat 00:00 da açıklanır

Sanırım 9'u 10'una bağlayan gece olacaktı, değil mi?
  • sağolun...3 gün kaldı bilgisayarın başından ayrılamıyorum...okumadığım forum kalmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PointeR.

quote:

Orijinalden alıntı: hakanylmzz

arkadaşlar edevlet şifremi aldım gecen hayırlayım bakayım dedim birde ne göreyim:)

hakkımda memleketımde dava acılmıs "Yoklama Kaçağı olup 3 aydan sonra gelmek" diye:)
    halbukı unıversıtem bıter bıtmez gıdıp 2 sene tecıl ettırmıstım tecılımın bıtmesıne 1 sene kala bu donem gıtmek ıcın bozdurdum hakkımda hala suren dava var olaya bak:)

tam olarak e-devlet'te nerde gozukuyor bu davanin oldugu.Benimde yoklama kacagi durumum var da.

Benimde aynı davadan var kardeş. Hatta gitmeden 15 gün önce eve geldi mahkeme celbi. İlk duruşmayı ertelediler asker olduğumu belgeleyen belgeyi yolladığım için mahkemeye. Ocakta gidicez bakalım nolucak. Eğer duruşman askerlik yaptığın tarihlere denk gelirse sende biriliğinde gerekli belgeyi alıp mahkemeye 1-2 hafta önceden yolla dosyaya koysunlar. Yada askerlik yaptığın yerdeki bir cum. savcılığına gidip birlik adresini ver, davan birliğine yakın bi yerde görülür askerdeyken gidersin. Seçim senin yani.
  • quote:

erken açıklama durumu kesinlikle olmaz boşuna beklemeyin ağustosun 10 unu 11 ine bağlayan gece saat 00:00 da açıklanır

biz 9 unu 10 una bağlayan gece diye biliyoruz..sen 1 gün daha uzattın hacı etme eyleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkinpark34

ayrıca geçmiş dönemlerde kantinde askerlik yapanlar var ise. zorlukları ve avantajları nelerdir. mali müşavirleri kantine mi verirler?

gün sonu hesabını iyi yapmalısın. kantinci olursan muhtemel yanına bir uzun dönem er vereceklerdir, yardım için. bu vatandaşın ne yediğine içtiğine dikkat etmelisin. sabah dükkanı açarsın, akşam kapatma saatin gittiğin yere göre değişir. bazı subaylar geç saatlerde gelebilir, alışveriş yapabilirler. en geç 10-11 de kapatırsın.normal zamanda 9 u geçmez

tezkereni almadan önce kantin sorumlusu subayla tüm askerliğin boyunca kantinde ne aldın ne verdin, envanter ve stok karşılaştırmasını ister. mutlaka sana bir bedel giydirmeye çalışacaklardır. sen hesabını bilir ve sayımı kendin özenle yaparsan sorun çıkmaz. yoksa tezkereyle sana 2bin lira hesap çıkarabilirler de..
  • Arkadaşlar gerçekten net bi tarih yokmu ? bende 9 u 10a bağlayan gece biliyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: cenk5308

quote:

biz 9 unu 10 una bağlayan gece diye biliyoruz..sen 1 gün daha uzattın hacı etme eyleme
  • herkese selamlar heyecan varmı tertipler
  • Artık acıklnasın bıran once OSS acıklanırken bıle bu kadar heyecan yapmadım gecelerı bıle uyuyamaz oldum artık 10nu beklıyoruzzzzzz...
  • devrelerim 9u 10 a bağlayan 10u 12 ye bağlayan sonra hepsi 12 ye bağlanan sapık bir tarih ilişkisi yok.

izin kağıtlarınızda açıkca yazıyor 10 ağustos 2010. ne 9 ne 11

10 ağustos salı günü sınav sonuç sistemini mesai başladığında görevli subaylar bunu internete açarlar.

10 ağustos 2010 salı günü sabahı 09:30 da sistemi açarlar. herkes öğrenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatech

quote:

Orijinalden alıntı: PointeR.

quote:

Orijinalden alıntı: hakanylmzz

arkadaşlar edevlet şifremi aldım gecen hayırlayım bakayım dedim birde ne göreyim:)

hakkımda memleketımde dava acılmıs "Yoklama Kaçağı olup 3 aydan sonra gelmek" diye:)
    halbukı unıversıtem bıter bıtmez gıdıp 2 sene tecıl ettırmıstım tecılımın bıtmesıne 1 sene kala bu donem gıtmek ıcın bozdurdum hakkımda hala suren dava var olaya bak:)

tam olarak e-devlet'te nerde gozukuyor bu davanin oldugu.Benimde yoklama kacagi durumum var da.

Benimde aynı davadan var kardeş. Hatta gitmeden 15 gün önce eve geldi mahkeme celbi. İlk duruşmayı ertelediler asker olduğumu belgeleyen belgeyi yolladığım için mahkemeye. Ocakta gidicez bakalım nolucak. Eğer duruşman askerlik yaptığın tarihlere denk gelirse sende biriliğinde gerekli belgeyi alıp mahkemeye 1-2 hafta önceden yolla dosyaya koysunlar. Yada askerlik yaptığın yerdeki bir cum. savcılığına gidip birlik adresini ver, davan birliğine yakın bi yerde görülür askerdeyken gidersin. Seçim senin yani.

Ben evde yokken banada kagit gelmis.Kagitta kovusturmaya gerek yoktur tarzi birsey yaziyormus.Kagidi kendim okumadigimdan tam emin degilim mahkemem varmi yok mu?
    O yuzden e-devletten gorebilseydim iyi olurdu.Ama nerden bakildigini goremedim.

Artik bilmiyorum neolacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatansever1i

Arkadaşlar gerçekten net bi tarih yokmu ? bende 9 u 10a bağlayan gece biliyorum
    quote:

quote:

önceki dönemlerde 9 unu 10 una bağlayan gece olmuş..izin kağıdında da 10 ağustos yazıyor..ne biçim bi mantık ben anlamadımki..ne olurdu sanki 4 gün önceden
    verseler sonuçları bizde rahat gitsek..
  • arkadaşlar lüzümsüz insanlara cevap vermek yerine benim soruma cevap verirseniz daha makbul.

sırt çantası ile gitsek yeter mi yoksa valizle mi gideyim. çünkü orda verecekleri elbiseleri de usta birliğe götürecekmişiz gibi söylenti var.
  • Heyecana gerek yok. Askerliğe başlamak bitirmenin yarısıdır. Bunu unutmayın. Ayrıca sonuçlar muhtemelen belli olmuştur. Karanette vardır; fakat karanete bakmak lazım gelir. Herkese şimdidien hayırlıl teskereler.
  • ranzalarda şimdiden belli demiş arkadaş ben üst ranzada yatamam bi keresinde düşmüştüm kötü bi şeklde o yüzden.. bunun için yerimi eğiştirme imkanım olacakmı ve şu spor ayakkabı cidden alalım mı orada verceklerse boşuna masraf yapmayalım..
  • quote:

quote:

10'unu 11'ine bağlayan gece açıklanmaz herhalde... Zaten ayın 12'sinde saat 17:00'a kadar teslim olmamız gerekiyor. Ne zaman bilet alıp ne zaman gideceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fersizhayal

Heyecana gerek yok. Askerliğe başlamak bitirmenin yarısıdır. Bunu unutmayın. Ayrıca sonuçlar muhtemelen belli olmuştur. Karanette vardır; fakat karanete bakmak lazım gelir. Herkese şimdidien hayırlıl teskereler.

fersiz ayal genelkurmaydan askere gideceklerin içini rahatlat diye mi gönderdiler seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: fersizhayal

Heyecana gerek yok. Askerliğe başlamak bitirmenin yarısıdır. Bunu unutmayın. Ayrıca sonuçlar muhtemelen belli olmuştur. Karanette vardır; fakat karanete bakmak lazım gelir. Herkese şimdidien hayırlıl teskereler.

karanete nasıl bakılır?
  • Beyler karanet'e erişim imkanı olan var mı acaba? Belki de belli olmuştur. Bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuelson

Beyler karanet'e erişim imkanı olan var mı acaba? Belki de belli olmuştur. Bakmak lazım.

Erişimi olan bir arkadaşımız olsa bile, bu bilgiyi paylaşmayacaktır diye düşünüyorum. Malum TSK'nın kendi bünyesindeki intranet ve dışarı bilgi sızdırıldığında, sızdıranın hangi suçlardan hüküm giyeceğini az-çok tahmin edersiniz.

Ama evet, şu an herşeyimiz bellidir, sadece bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.