Şimdi Ara

333. DÖNEM(Nisan-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.200
Cevap
11
Favori
549.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm bende bugün sevk evraklarımı aldım etimesgut zırhllı birliklede sınava girecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom24

arkadaslar ben sımdıden askelrık moduna gırıyorum ya sız??? oralarda yemek vs yıyemeyecegım için sımdıden ıstda nıyazıbey ıskender mcdonalds vs vs hepsınden bol bol yıyom bısey dııl kıloluyum dıe acemılıkte spordan muaf olucam:D

valla tertip bende aynı durumdayım :) geçen sene fitness yapıyodum bu sene askere gidicem diye onu bile dondurdum düşün,1 aydır devamlı yemek yiyorum hem askerde yiyemem hemde gidince eritiriz nasılsa diye:) askeriyeye spor okulu gözüyle bakmak gerek,bu sayede bazı şeyleri görmezden gelip sineye çekeriz belki :)))
  • .....
  • 333. DÖNEMMM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur3327 -- 12 Mart 2010; 20:08:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth templar

Hahhaha bu 331'ler sürekli sorunuz varsa sorun diyeceklerine hemen üstte yazılmış soruları cevaplasalar ya

+1 milyon
  • ]Orijinalden alıntı: ugur3327

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=396761263625 333. DÖNEM FACEBOOK GURUBUMUZ ÜYE OLUN ARKDAŞLAR.

Uğur kardeşim facebook ta bir grup var zaten 500 kişiyi geçti şuan istersen üye olabilirsin
  • tamama orayada üye olalım o zaman
  • gaziemirdeyim bende.var mı gaziemirde girecek olan??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur3327

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/group.php?gid=396761263625 333. DÖNEM FACEBOOK GURUBUMUZ ÜYE OLUN ARKDAŞLAR.

http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=191103211963&ref=ts

• herkese talih bize kör talih denetleme olacak zaman ugünmüydü tam sarı sarfı almaya gittik denetlme var dedi şubede pazartesi gel o yüzden sarı zarfı alamadık pazartesne kaldı vay ben bu işin
  • herkese talih bize kör talih denetleme olacak zaman ugünmüydü tam sarı sarfı almaya gittik denetlme var dedi şubede pazartesi gel o yüzden sarı zarfı alamadık pazartesne kaldı vay ben bu işin
  • Arkadaşlar herkese merhabalar..

Ben de bugün itibarı ile sarı zarfımı aldım. Konya daki askerlik şubesinde yabancılar kısmında hallettim işimi. Memurlar gayet ilgili ve yardımcıydılar. Umarım hepimiz askerlik boyunca da aynı tablolarla karşılaşırız :)

Sınav günümü 3.gün olarak söylediler, sıraya göre bana 3.gün denk geliyormuş, bu arada sınava da polatlı da gireceğim. Bugüne kadar kayıt yaptıranlar listesinde 53. sıradaydım, bu da bu dönem gidenlerin sayısının gayet az olduğunu gösteriyordu.
  • şubeye gidince ne diyosun sarı zarfımı almaya geldim yoksa direk diplomayı veriyosun yoksa ben yoklamamı yaptırmıştım sınav için belgeleri almaya geldimmi yoksa askerlik durum belgesini gösteriryorsun
  • Direk olarak bu dönem yedek subay aday adayı olarak askere gitmek istediğimi söyledim...

Öncelikle 2 adet dilekçe doldurdum üzerinde basit kişisel bilgiler bulunan, daha sonra bu dilekçelerle beraber görevli memurun yanına gittim. Orada kurşun kalemle bir tane form doldurduk, o bana bazı bilgilerimi söyledi ben de işaretledim. Daha sonra görevli albaya belgeleri onaylattım..Ben sevk dilekçelerinden 2 tane de fazladan istedim ve aldım, çünkü birini işyerine birini de yüksek lisans yaptığım enstitüye kaydımı dondurmak üzere vereceğim..

Daha sonra bayan memurdan yol paramı aldım 9.95 tl :)) En sonunda da başta yanına gittiğim memurun yanından zarfımı aldım bu şekilde işlemlerim bitmiş oldu. 3 adet nüfus cüzdn fotokopisi ve 4 adet diploma fotokopisini de bu memura verdim ilk yanına girdiğimde..

Umarım açıklayıcı olmuştur, benim durumumda olan arkadaşlar varsa yardımcı olmak için bilgilerimi paylaşabilirim.

• "TUZLA PİYADE OKULU"
  • eyvallah emduh kardeş az biraz aydınlattığın için sağol
  • Sen de saol ayferimsin, stress yapma kendine işler kendiliğinden çabucak halloluyor..
  • emduh konya yarım saatte hallolur herhalde çünkü hallettikten sonra işe dönmem lazım ve ayın 26 sında çıkışımı veriyorum askerden geldikten sonra başka yerde çalışırız artık
  • haklısın konyada şube çok kalabalık değildi..ama burdan arkadaşların yazılarındna okuduğun kadarıyla genel olarak şubeler bomuş zaten..

ben de ayın 31 nde alacağım çıkışımı kısmet olursa. mesai bitimine doğru gidip işe de dönmeyebilirsin ayarlayabilirsen, durumunu bilmiyorum ama öyle yapabilirsen daha rahat olur senin için.
  • selam arkadaslarr şaafakmıı daha 64 var 64 bitmıyorr
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.