Şimdi Ara

333. DÖNEM(Nisan-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10.202
Cevap
11
Favori
540.616
Tıklama
Giriş
    320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunyildiz86

bende sarı zarfımı aldım ama hiç kapalı ve açmayacaksın muhabbetleri olmadı valla kabak gibi açık doldurdugum form var içinde hatta canım sıkıldıkça açıp er kısmını işaretleyip duruyorum,3 sefer üstünden geçtim

al benden de o kadar...
    |
    |
    ankara mamakta 3.gün gireceğim inşallah sınava. 3 nisan cumartesiye denk geliyo acaba tatil felan olur araya kaynarmıyız? 2sinde mi gitsem acaba... dedeler bunu cevaplarsa sevinirim. birde mamakta sınava girmiş dedelerimiz varsa oranın sınav ve sıra durumu nasıldır. bilgi verirlerse sevinirim...
    |
    |
    |
    |
    Arkadsalr bi sorum olacak. ben bir bucuk sene önce tecil ettirmistim. tecil ederken muayene olmam icin yollamislardi. sari zarfi almaya daha gitmedim ama beni tekrar muayene edeceklermi. aradan zaman gecti cunkü.
    |
    |

anlatılanlara göre fazla birsey götürmeyeceğiz yanımızda
    iğne-iplik
    traş bıçağı ve köpük
    tırnak makası
    diş macunu ve diş fırçası
    terlik ve eşofman takımı
    telefon kartı
    bot için tabanlık
    iç çamasırı + havlu

bunlar yeter sanırım
    |
    |
    şafak 65.çok sıkıldım artık.
    GEL TORUN GEL.
    gelirken biletlerimizi getirmeyi unutmayın.
    kendinize iyi bakın.herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.
    |
    |
    |
    |
    Zarfı açıp açmadığınızı kimse kontrol etmiyor sınav gunu, zaten zarfı kendiniz acıyorsunuz ve icindeki belgeleri gerekli yerlere teslim ediyorsunuz. benim zarfımın acılmaması icin bantlamış ve imzalamışlardı. Yine de siz siz olun zarfınızın acık oldugu soylemeyin gorevlilere.

bu arada yedek subaylarin hepsi muhendis diyemeyiz, ogretmen olanları da oldukca var.

333 KDlerin sayısı gercekten azmış, 1 nisana şurda ne kaldı sayfa sayısı henuz 32 :)
    |
    |

25inci Mknz Piyade Tugayı Ardahan
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    beyler tuzlada sınava giren tecrübeli arkadaşlar 31 mart gecesi gidip sıra numarası alıp eve dönüp 1 nisan sabahımı gitsek yoksaa 1nisan sabah erkenden 6 veya 7 de gitsek işimizi o gün halledebilirmiyiz
    |
    |
    |
    |
    |
    |

25inci Mknz Piyade Tugayı Ardahan
  • Çavuş
    43 Mesaj
    http://docs.google.com/View?id=df3r7kww_1tzgw3jd4 arkadaslar bu link kaç kişi olduğumuzu ve şehirlerimizi belirlemek için kurulmuştur.9 nisan gecesi sonuçlar belli olunca belli olan birliklerin ,tlf numaraları ve e-mail adreslerinizin yazılabileceği ayrı bir liste oluşturulacaktır...
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!acil!

arkadaşlar merhaba çok acil olarak yardımınıza ihtiyacım var.ben gemilerde kaptanlık yapan bir arkadaşınızım.2011 temmuzuna kadar tecilliyim fakat askere erken svk kararı aldırmak istiyorum.fakat bunun zamanı geçmiş durumda ve askerlik şubelerinede sordum yapmıyolar.meslek itibari ilede her an türkiyede bulunamıyorum.suan ancak agustos için karar aldırabileceğim söylendi fakat bunun içinde bos bos 4 ay beklemem gerekiyor.gemiye cıkar isem 4 aya inemem en azından belirli tarihte inmem cok zor hatta imkansız.bu nisan ayında askere gitmem için ne yapabilirim.bilgisi olan arkadaslar lütfen yardımcı olursanız inanın cok sevinirim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: darth templar

Hahhaha bu 331'ler sürekli sorunuz varsa sorun diyeceklerine hemen üstte yazılmış soruları cevaplasalar ya

ahahah
    |
    |
    şansa bak ya cumadan sonra kartal askerlik şubesine gitim denetleme var dedi pazartesi gel o yüzden sarı zarfı alamadık pazartesi saat 10 da giderim artık
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Bu sınav sürecinden bahsedermisin biraz; saat kaçta sınav yerinde olmamız lazım, uzun sürüyormu, yazılı nekadar mülakat ne kadar sürüyor, acemi birliğine giderken -füzulu olmaması için- yanımızda neler götürelim vs.
    teşekkürler...
    |
    |

333.DÖNEM VATAN FEDAİLERİ
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    uzun dönem herkese çıkabilir.kısa isteyip uzun çıkan 2 arkadaşım var ikisi de asteğmen oldu.gazetecilik bölümünden mezunlar yabancı dilleri yok şu anda doğuda takım komutanı olarak görev yapıyorlar.yine genelleme yapamıyoruz çok fazla istisna var.
    |
    |
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.