Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet hocam değişmesi durumu gerçekten var gibi gözüküyor. Tyt korunumu kesinlikle kaldırılmalı bu çark dönmüyor çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summer Wine -- 29 Temmuz 2020; 2:3:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmara endüstri düşünmez misin 33k ile aldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bckn.dgn B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam istanbul istemiyorum ankara olması benim için çok iyi olur

• Yok hocam estağfrullah benim tek amacım insanların iyi bir sonuç bekleyip sonuç günü hayal kırıklığına uğramamasını sağlamamaktı.

32k'ya İstanbul Ankara veya İzmir'den %100 ingilizce eğitim veren bir Endüstri mühendisliğini şiddetle tavsiye ederim.

5 sene sonra hollanda'dan veya almanya'dan çikolatamı isterim haberiniz olsun

Ha yok ben illa türkiye'de kalacam diyorsanız da diş hekimliğini tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 28 Temmuz 2020; 0:14:48 >
  • Kanka 42 K dam 6.5k ya çektim disiplin bir çalışma ile halledersin en azından pişman olmazsın ileride Zaten temelin var sadece daha ayrıntılı ve çok test çözerek halledeceğini Hele ilk senense kal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Threshin hooku

2018 >32.7 ham 33.2 yer
    2019>29k ham 47k yer (kırık)
    2020>8.4k ham 10.3k yer

Yapabilirsiniz hocam,kendinize güvenin .Senenin çoğunda forumdan uzak durun.simdiden kolay gelsin.
    Hocam bu yığılmadan en az zararla çıkmışsın hayırlı olsun
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt
    Valla bilemicem o kadarını.4.5 k beklerken 10.3 k gelmesi baya şaşırttı.8k ya kadar hazırdım ama şimdi çokça düşünmem lazım .hayırlısı olsun hepimiz adına

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birincide olmazsa ikincide işi bitirmek lazım. Başarını önemli kısmı stresle baş etmek ve momentumu kaybetmemek. Kağıt üzerinde ikinci kez girmek akla yatsa da işin bu yönünü mutlaka hesaba katmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HSeldon -- 28 Temmuz 2020; 3:23:16 >
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam birkaç araştırma yapacağım sonradan pişman olmamak adına ama sıralamamda gelen okullar beni pek tatmin etmiyor maalesef:/ teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için ben bir yıl daha denemekte kararlı gibiyim

Hocam düşündüm de mezuna kalmak gerçekten büyük risk yazıp gidiyorum haklısınız

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    hocam kırıkla girdiğiniz sene nereye girmiştiniz?
    Çok yanlış bir mesaj. Mezunluk çok süper bir seçenek olmayabilir ama kendi potansiyelinin altında kaldığını düşünmesi insanı içten içe yiyor.Benim istediğim tam olmadı ama ilk yılımda yaptığım hatalardan ders çıkardım ve ikinci yılımda yapmadım, bu bile benim içimi rahatlatmaya yetiyor. 36221'den 6750'ye çektim bu arada. İstediğim yerlerin gelmesi zor ama en azından çok çalışıp elimden geleni yaptığımı biliyorum, bu bile yetiyor bana. Okurken ya da iş hayatında bir zorluk anında geriye dönüp keşke tekrar deneseydim demeyeceğim mesela. Önemli şeyler bunlar. Yapması cidden zor ve çok riskli, orası ayrı.
  • knitta kullanıcısına yanıt
    Hocam kalmıyorum yazıp gideceğim seneye daha iyi olacağının garantisini kimse vermiyor yığılma böyle olursa 75 ayt yetmeyecek duruma gelecek. Suyu çıktı artık ailem paralı göndermeyi kabul etti biraz masraf yapacağız ama hayatım garanti olacak en azından

• 75.25 ayt zaten yetmedi bana.. ben de bu yıl 36k yapmış olsam aynı kararı vermeyebilirdim çünkü seçicilik çok düştü, artar mı kimse bilmiyor. korkma mezuna kal demekten ziyade üstte 30dan kalıp 10 yapan kimse yok denilmiş ona biraz tepki gösterdim, mezun kavramı içinde çok fazla parametre var genelleme yapmak doğru değil. iyi düşünün hocam.
    Evet çekenler var tabii ama geriye atanlar da azımsanamayacak kadar çok bu yıl. Bu kadar saçma bir sınav için bu yaşlarımı harcamak istemiyorum. Öğrenme kapasitemin en yüksek olduğu yaşları verimli geçirmek istiyorum, hayat için de geç kalmak istemiyorum.6 yıl okuyacağım zaten 30 a kadar düzgün bir hayatım olsun istiyorum

• bu yıl özelinde bence de daha doğru bir karar gibi duruyor hocam. sıralamanız da gayet iyi tabii. hayırlısı olsun sizin için.
    Teşekkür ediyorum hocam sizin siralamaniz gayet iyi ayrıca tebrik ederim. Nereyi yazacaksiniz?

• Hocam yazmaya karar verdim :D ani bir dönüş oldu siz tıp yazmayı düşünür müsünüz?

• Ailem ücretli Maltepe tıp falan yazalım diyor ben kararsızım ama bilmiyorum burslu da gelmez gibi 25 bine. Bayağı kararsızım hocam açıkçası bilemiyorum. Siz ne yazacaksınız

• Hocam pmden yazıyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.