Şimdi Ara

. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    öyle demeyin arkadasim 50 küsür siralamadan birakmisti baraji bile gecememisti ama 8k ya cekti yuzde 90disiplin yuzde 10 şans işi bence ama riskli mi riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam nereyi yazabilirim ki? Yazacak bölüm yok. En kötü bu kadar yaparım diye düşünüyorum

• Hocam bende çok kararsızım ya ne yapsam diye düşünüyorum sabahtan beri 2.mezunluk çok zor olur mu vs diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla Hayranı T kullanıcısına yanıt
    Kaç k dan bıraktınız hocam? Hedef ne

• 70k dan ham 27 yerlestirme 31 geldi obp mağduru Aslında en başlarda hukuk olsun yeter diyordum sonrasında top unilerde İİBF düşünmeye başladım netlerde istediğim artışı görünce ama sınavda pek iyi yapamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: qew1978

bu sinav sisteminde mezuna kalmak kumar gibi. ama sinav seneye cok buyuk bir ihtimalle daha eleyici olur, calisan hakkini en azindan bu seneye gore daha cok alir.
    Zannetmiyorumgene aynı olacak.

• Mühendislik düşünmez misiniz? Hedef neydi onu bilsem yardımcı olabilirdim
  • Hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qew1978 kullanıcısına yanıt
    Bir kere kırılıyor

• Buyrun hocam

• BlueEarth kullanıcısına yanıt
    Hocam sizinle özdeşleşmiş bir konu olunca aklıma siz geldiniz forumda :)

• Ben de 34k yaptım, kararsızım mezuna kalmak konsunda. Siz hangi bölüm düşünüyorsunuz hocam?
  • Hocam dün gece konuşmuştuk bana da 25 geldi. Çok fena patladık gerçekten ben yazacağım ama galiba 3. seneye gücüm yok.

• yıllar önce 20k den mezuna kaldım sadece deneme ve soru çözdüm neredeyse hiç efor harcamadan 7k yaptım
    ama şimdiki düşüncem olsa mezuna kalmazdım.
  • Hocam 29 binden kalmıştım ben geçen sene bu yıl 9 bin geldi aslında daha iyi bekliyordum ama kısmetimde bu varmış neyse sizin konunuya dönelim .İlk sıralamayı gördüğümde canım çok yanmıştı direkt babamla konuştum ve mezuna kalmaya karar verdim .O gün karar vermiştim (aslında 1 ay önceden kafamda tilkiler vardı) mezuna kalmaya .Yaptığım hataları asla yapmayacağıma dair kendime bir söz verdim o gün .Sene içinde pes etmem için onlarca sebep oldu hastalandım hala tedavi oluyorum ,arkadaşlarımın mobbingine maruz kaldım ama kafamda hep tek bir şey vardı hakkettiğim yerde okumak .Arkama asla bakmadım gemileri yaktım ve hep bir önceki günden daha iyi olmaya çalıştım .Bu süreçte yaptığım hataların notlarını tuttum ve onları yapmamaya çalıştım .Yani pes etmedim , istikrarlı davrandım ,daima bir üst akıla danıştım (yolumu çizmek adına bu çok önemli) ve benimle aynı seviyde tatlı bir rekabette olduğumuz ve birbirimizi daima desteklediğimiz arkadaşlarla yol arkadaşlığı yaptım .Bu işin sırrı kararlılık ve sınavdan önce tüm stresi bir kenara bırakıp konsantre bir şekilde sınava girmek 2.si aşırı önemli bu yüzden kaybeden çok insan var o yüzden bu dengeyi kurmayı öğrenmen lazım rahat hissettiren ,seni güldüren arkadaşlar yardımcı olurlar bu konuda .Uzun bir yazı oldu aslında soru cevap şeklinde bir konu açmayı düşünüyorum ama bu süreçte herkes tavsiye vermek istiyor belki istek olursa açabilirim .

• Yazdım bir şeyler hocam umarım yararlı olur .

• 32k dan kaliyorsan hedefi 10bin degil ilk 1k 3k koyacaksin ne kadar yukariyi hedeflersen o kadar az geri atar sinav seni.

• Ben de düşünmüyor değilim 32k ham benim de hho sağlıktan elenmezsem kalıcam büyük ihtimalle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biquu -- 27 Temmuz 2020; 23:7:27 >
    Hocam endüstri istiyordum olmazsa tıp diyordum yazacak bir yer bulamadım maalesef. Öneriniz varsa alayım. Bu arada hocam ben sizi trol sanıyordum ama siz doğruları soylemissiniz şu an insanlara yardımcı olduğunuzu görünce fark ettim. Hakkınızı yemisim kusura bakmayın.

• Hocam geçmiş olsun. Hayırlısı olsun sıkıntı etmeyin ben yazacak bir yer bulamadım kaldım o yüzden moralim çok bozuk. Siz nereyi yazacaksınız?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.