Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
3.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Summer Wine -- 7 Mayıs 2021; 16:50:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok yapmak zorunda değilsen uyarıyorum, yapma...

Kalanlar yok mudur elbette vardır ama yüzde 90'ı daha kötü yapıyor. Daha iyi yapanların çoğu da önceki sene çok kötü yaptığı için daha iyi yapıyor yani 30k'dan 10k'ya giren yok. Seneye ne olacağı belli değil her sene daha kötü geliyor.

Mesela kaydırma yapıp 600k falan yapsan kal derdim ama 32k'ya kal diyemiyorum. Hayatını yaşa çöp bir sınav için bu kadar uğraşmaya değmez

Eski sistem olsa kesinlikle kal derdim, o ayrı mesele...
  • mf mi tm mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam siz de mi yapmayın be maga be

• Rez

• Hocam netlerinizi atabilir misiniz sayısalsa .ben 35k yım arada ne kadar fark var acaba net olarak

• yoruluyorum kullanıcısına yanıt
    Mf hocam

• bu sinav sisteminde mezuna kalmak kumar gibi. ama sinav seneye cok buyuk bir ihtimalle daha eleyici olur, calisan hakkini en azindan bu seneye gore daha cok alir.
  • Yapılabilir bence. Öbür sene daha zor yaparlar zaten sınavı.

• Hocam ss alamıyorum nasıl atabilirim

• obp kaç hocam
  • ekanosfer456 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç sormayın size de 18k gelmiş gördüm. Aytde fazladan 1 yanlışım çıkmış tytde 2 tane. Ona da moralim bozuldu doğru kontrol ettiğimi düşünüyordum böyle oldu maalesef

• fasdsasdas kullanıcısına yanıt
    93.68

• 2018 >32.7 ham 33.2 yer
    2019>29k ham 47k yer (kırık)
    2020>8.4k ham 10.3k yer

Yapabilirsiniz hocam,kendinize güvenin .Senenin çoğunda forumdan uzak durun.simdiden kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhaba öncelikle gecmis olsun gecen sene kazanmış bi mezun olarak soyleyebilirim ki gercekten zor bi durum bi de benim sıralamama cok yakin bi siralama yapmissiniz 2018de 31k dan birakmistim ben de 10k ya cekmistim sonra valla bu kararı vermek zordu o zaman icin ama şu an icin bence daha zor yani ben bugun baktim baya bi yığılma var biz kendi yilimizda diyoduk ama bu sene ciddi baya enerjiniz varsa ben elimden geleni yapamadım diyosanız kalın ama çok stresli bi dönem mezun donemi sadece cekilebiliyor bunu bilin istedim daha iyi de cekersiniz 30dan 1kya ceken vardi gecen sene hatta ama mesela bu sene pandemi cikti yani bunu kimse bilemezdi neler degisir bilemezsiniz biz de bi cesaret kalmistik mezuna icinizden gelen sesi dinleyin hocam siralamama cok yakin olunca yazmak istedim her sey gonlunuzce olsun

• Çok yapmak zorunda değilsen uyarıyorum, yapma...

Kalanlar yok mudur elbette vardır ama yüzde 90'ı daha kötü yapıyor. Daha iyi yapanların çoğu da önceki sene çok kötü yaptığı için daha iyi yapıyor yani 30k'dan 10k'ya giren yok. Seneye ne olacağı belli değil her sene daha kötü geliyor.

Mesela kaydırma yapıp 600k falan yapsan kal derdim ama 32k'ya kal diyemiyorum. Hayatını yaşa çöp bir sınav için bu kadar uğraşmaya değmez

Eski sistem olsa kesinlikle kal derdim, o ayrı mesele...
  • 38 den bıraktım 18 yaptım

• Ama arkadşaımm da 35 ten bıraktı 50 yaptı 🤷🏻‍♂️

• Threshin hooku T kullanıcısına yanıt
    hocam 2020'de kirik tamir mi edildi? yoksa sadece bir kere mi kiriliyor?
  • Hocam aynıyız ya benim de 2-3 soru fazla hatam çıktı 28k sayısal 7k TM oldum.

• 0athena kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum hocam. Kalmaktan başka çarem yok maalesef. Umarım kötü bir risk değildir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.