Şimdi Ara

329. DÖNEM(AĞUSTOS 2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.482
Cevap
14
Favori
1.397.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla geçen bir arkadaşımın nereye gideceğini öğrenmek için şubeye gittim ama kendi evraklarımı vermek için hiç gitmedim :)
  • arkadaslar terhıs belgenız sefer gorev emrınız var ıse bu kaydı yaptırmanız gerekır yıllık olarak olmedık buradayız ımzası tabıkıde.
    fakat terhıs belgenızde sefer gorev emrı yoktur yazıyorsa sanslısınız askerden gelınce bır kere ben askerlıgımı tamamladım dıyerek belgenızı subeye teslım edıyorsunuz o kadar . imza mimza yok ondan sonra buna dıkkat edın.
  • hort biz daha ölmedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

hort biz daha ölmedik

hala ölmedik :DDDD
  • hey gidi hey zaman ne çabuk geçiyor. daha dün gibi hatırlıyorum burada ne sohbetler yaptığımızı
  • 339.dönem 5.Nesil torununuzdan selamlar
    Bizim sayfamıza da bekleriz görüş ve önerilerinizi duymak isteriz
  • vay be yaşlandık :/
  • öyle yaşlandık. 329. dönem asker öğretmenlerden biri de benim. burdurda 18 gün askerlik yaptık. yetti. Allah'tan fazla çıkmadı. yoksa nasıl dayanırdık bilmiyorum
  • tesadüfen gördüm başlığı bende 329 dum.ne zaman gittim ne zaman geldim hatırlamıyorum bile 2009 agustostamı gittik ya nerdeyse 2011 agustos olmak üzere.benide ekleyin kütük darende ikamet adana mekanize piyade çavuş tum K.Kıbrıs Dogancı sınır köyündeydim hayatımın en rezil günlerini geçirdim.15-10 gün banyo yapmadığımı bilirim.içme suyu olarak tankerle gelen çamurlu suyu içerdik.traş olurken küçük pet şişe deki suyla 3 kişi traş olurduk tabi şişeyi çaldırmadıysak.her hafta denetleme, bir sürü psiko asker bide viziteciydim elimin altında bir sürü ilaç offf offff kıbrısa düşenler Allah sabır versin bilgi isteyen olursa haberleşebiliriz.orda efsane olmuşuz senin gibi kısa dönem görmedik diyorlardı hala tanımadığım bir sürü adam face den ekliyor
  • 329 kısa dönemdim bende.. çok çekti bizim arkadaşlarda ankara'da.. ben elime silah dahi almadım.. yazahaneye kapağı atmıştım ilk 1 ay (acemilik) dan sonra :)) aklıma geliyorda şimdi, şu an olsa çekemezdim yeniden.. iyi hallettik bu işi üstünden de 2 yıl geçiyor neredeyse.. gidecek olanlara yeni allah sabır versin
  • vallaha gidene Allah sabır versin torun geceler uzun
  • Vallaha zor geçti askerlik Şırnakta 329 olaraktan.
  • arada bir hortlatalım "biz daha ölmedik "
  • ne ölmesi g3 ümü özledim.geçirdiğim günler hala ruyalarıma giriyor aslında kabus ta diyebiliriz.
  • hort :)
  • aneeyy, benimki 95'bitti yanılmıyosam. kaçıncı dönem oluyordum yaf... 200küsür idi ama.??
    bu da hort oldu ya....
  • Hala buradayız;
  • baba forumda
  • Ah ah ne sorular sorup milletin kafasını şişirirdim..Tekrar soracam ama :) arkadaşlar benim terhis belgemde herhangi bir sefer emri ile ilgili yazı yok ya da nerede yazıyor ben cezavinde yaptım askerliği ama..
  • 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.