Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: akalistanbul

selamlar.. bişey sorucam.. cuma günü yerli şubemin yönlendirmesiyle kendi isteğimle yapmış olduğum 2 senelik tecili bozdum.. 31 mart 2009 ' a kadar askerlikle ilişkisi yoktur diye de durum belgesi aldım. şubemi aradım ve ''dilekçe göndermene gerek yok tecili bozunca nisan celbine denk geliyosun.. listeler 31 ocakta gelecek seninde adın listede olur'' diye söylendi..
    ama haftasonu hep düşündümde bi aksilik çıkacak sanki gibi geliyo..
    benzer durumda olan kimse yokmu...

kardeş sen yinede bi dilekçe yaz gönder bence.. önceki sayfalarda örneğide var zaten yazmış bi arkadaş.. hem içindeki sıkıntıyı gidermiş olursun hem işini sağlama alırsın
  • Arkadaşlar,

Listeye yeni arkadaşları ekledim. Düzeltme isteyenlerin düzeltmelerini yaptım.

Bu arada not : liste memuru haftasonu çalışmıyor, ekleme ve düzeltmeleri hafta içi yapıyoruz

İl ile ilgili bazı sorular var, listenin başlığında yazıldığı gibi İkamet edilen il olacaktır. Bunun nedeni ise sınava girerken toplu halde hareket etmeye çalışacağız, toplu halde derken kopya değil tabi, oraya gitme, sırada bekleme vs. canımız sıkılmasın diye.

Okulun Bölümünü ekleyelim diyen arkadaşlar var, maalesef askerlik tarihi geldiği andan itibaren bu başlık en az 1 ay uyuyor, o yüzden isteyi güncelleyerek herkesin nereye düştüğünü yazmak imkansız, bunu 325. dönem başlığından test edebilirsiniz.

Listenin son hali

• sız bırlıkte gıdersınız tabı ..yaw lıstede bı tane gazanteplı bı tane mersınlı adanalı yok... bizim buralardan askere gıden yok herlade ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceteris33

sız bırlıkte gıdersınız tabı ..yaw lıstede bı tane gazanteplı bı tane mersınlı adanalı yok... bizim buralardan askere gıden yok herlade ...

zamanla olur ya daha 2aydan fazla zaman var Ankara'dan da arkadaşları bekliyorum sabırsızlıkla
  • Merhabalar,

xayahan - Kayahan KESKİN - Anadolu Üniversitesi - İstanbul (Çekmeköy)

Listeye eklerseniz sevinirim. Bu arada bende Trabzon Ask. Dai. Bşk. göndermiş olduğum erken sevk dilekçemin sonucunu Giresun\Görele As.Şb.Bş. lığından bekliyorum. Ay sonu arayın, merak etmeyin diyorlar, başka bir şey demiyorlar. Evliyim, bir erkek çocuğum var 2 yaşında. En çok onu özeleyeceğim. Rabbim cümlemize sabır ve selamet versin. Bir arkadaşım 325. dönem kd. şu an Gölcükte. Kayınçoda 325.dönem kd. Tunceli Kılköy Jandarma Komutanlığında termal kameracı olarak görev yapıyor.

Tüm arkadaşlara selamlar ve saygılarımla...
  • arkadaşlar sivası arayan var mı? Cevap veriyorlar mı?
  • Selam,

xayahan, Kayahan KESKİN , Anadolu Üniv. , İstanbul (Çekmeköy)

teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xayahan

Merhabalar,

xayahan - Kayahan KESKİN - Anadolu Üniversitesi - İstanbul (Çekmeköy)

Listeye eklerseniz sevinirim. Bu arada bende Trabzon Ask. Dai. Bşk. göndermiş olduğum erken sevk dilekçemin sonucunu Giresun\Görele As.Şb.Bş. lığından bekliyorum. Ay sonu arayın, merak etmeyin diyorlar, başka bir şey demiyorlar. Evliyim, bir erkek çocuğum var 2 yaşında. En çok onu özeleyeceğim. Rabbim cümlemize sabır ve selamet versin. Bir arkadaşım 325. dönem kd. şu an Gölcükte. Kayınçoda 325.dönem kd. Tunceli Kılköy Jandarma Komutanlığında termal kameracı olarak görev yapıyor.

Tüm arkadaşlara selamlar ve saygılarımla...

Arkadaş seninle ne kadar çok ortak yanımız var hayret ettim yahu.

1-) Ben de Anadolu Üniversite'sinde okudum
    2-) Çekmeköy'de oturuyorum
    3-) Trabzon Askerlik Şubesine dilekçe gönderdim
    4-) Giresun Askerlik şubesinden cevap bekliyorum
    5-) Evliyim
    6-) Bir Erkek çocuğum var
    7-) 2 yaşında
    8-) Benim kardeşim de Tunceli'de askerlik yapıyor.

Bu arada listeye ekledim seni

• Bende trabzon askerlik dairesine ayın 8 inde erken sevk dilekçesi gönderdim hala bekliyorum
  • Selam listeye benide eklerseniz sevinirim

astra-elegance-Sinan Gündüz-Anadolu Üniversitesi-İst.Ümraniye
  • Ne güzel arkadaşım, hemşehrim, komşum, devrem ve okul arkadaşım olduğunu öğrendim.

Hamidiye Mahallesinde oturuyorum Çakmak sitesinin hemen yanıbaşında.
  • ceteris kardeş bizde varız üzülme tabiki dilekçem kabul olursa

quote:

Orjinalden alıntı: ceteris33

sız bırlıkte gıdersınız tabı ..yaw lıstede bı tane gazanteplı bı tane mersınlı adanalı yok... bizim buralardan askere gıden yok herlade ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 16txs1963

birşey sorucam arkadaşlar. uzun dönem gidensabah 9 akşam 5 mi askerlik yapıyor. Daha doğrusu nöbetinin felan yoksa 5ten sonra kimse karışmıyor mu.. Dışardan ev tutulabiliyormu. Anlatanlar varda bilmediğim için soruyorum yoksa bunlar efsane mi :o))

söylediklerinin hepsi doğrudur. yalnız sabah 9 değil de 8 diyelim ona :)
  • Aknyldz bir tek benim düzeltme var Tokat değil İstanbul olacak,şimdi önemsiz duruyor ama gitme zamanı yaklaşınca önem kazanacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yiğidolar58

arkadaşlar sivası arayan var mı? Cevap veriyorlar mı?

bende sivas merkez kütüğüm.ocak sonu demişlerdi şimdide şubat 10 gibi diyorlar.sana ne dediler..
  • Selamlar,

Ben Aralık ayında yüksek lisansı bitirdim. Okul da tecil iptal belgesi denen bi belge göndermiş galiba. Bu gün Rize'yi aradım bu erken sevk işlemleri için gidip İstanbul'daki askerlik şubesine mi başvuracağım durum belgesi gibi bişeyler lazımmış galiba dedim. Adam pat diye Nisan 2009'da gideceksin zaten bişey yapmana gerek yok dedi dosyadan bakıp. E o zaman ne yapacağım şimdi dedim. Hiçbişey yapmayacaksın Mart'ta gidip belgelerini al askerlik şubesinden dedi. Biraz şüpheli geldi bu durum bana siz ne dersiniz ? :) Bu erken sevk dilekçesi kabul edilenler de mi hiçbirşey yapmadan Mart'ta gidip evraklarını alıyorlar. Gidip muayne filan olmak gerekmiyor muydu ? Sonra bana Mart'da hiçbişey yapmamışsın bu zamana kadar. Neden geldin şimdi demesin adamlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synertic -- 19 Ocak 2009; 15:54:53 >
  • Torunlar selam hepinize.. biz dedelerimizi yavaş yavaş uğurluyoruz ve sizi beklemeye başlıorz.. ama inanın dedeler giderken (323. dönemler) insanın içi kötü oluyor, ulen bu 120 gün geçmez diyorsunu kendinize.. ama geçiyormuş, yani en azından dedelimiz böyle masallar anlatıyor bize hehehe:)) inşallah gönlünüze göre yerlere düşersiniz...
  • BANADA AYNI ŞEKİLDE SÖYLEDİLER 10 ŞUBAT TA KENDİ ŞUBENİ ARA DEDİLER. BİŞEY ANLAMADIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yiğidolar58

BANADA AYNI ŞEKİLDE SÖYLEDİLER 10 ŞUBAT TA KENDİ ŞUBENİ ARA DEDİLER. BİŞEY ANLAMADIM.

banada şubeni ara dedi.bende dedim zaten şubem orası ben bu numaradan öğrenecem dedim.ama sallıyolar hep.anlamadım ki...
  • HAYIRLISI YA. BEN İADELİ YOLLAMIŞTIM ZATEN İADE KARTI DA GELDİ. ŞUBAT 10 'U BEKLEYELİM.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.