Şimdi Ara

325. DÖNEM(aralık 2008) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI BURAYA (408 EFSANE MEHMETÇİK OLDUK) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44.836
Cevap
33
Favori
1.657.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Capricorn; Aldığım belgenin son pragrafı demişsin onun için sordum tertip.
  • tertip erken sevk dilekçeni verdiğinde herhangi bir evrak almıyosun tekrardan.
    10 eylül gibi kabul edilip edilmediği belli olurmuş.zaten sonra zarf felan almaya gidecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcaner

Capricorn; Aldığım belgenin son pragrafı demişsin onun için sordum tertip.

Bana bir belge verdiler evet ve belgenin üzerinde ''yükümlünün isteği üzerine verilmiştir'' ibaresi var ama ben istemedim onlar verdi :) Belge olsada olmasada şubeyle iletişime geçildiği takdirde daha aydınlatıcı bilgi alabilirsin bence. Bu konu hakkında daha tecrübeli arkadaşlarda bişeyler söylerler sanırım.
  • YAW ARKADAŞLAR BİRŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ.BENİN TANIDIKLARIMDAN CUMA GÜNÜ GİDEN OLDUĞUNU HİÇ DUYMADIM.GENELDE CMT VEYA PAZAR OLUYO GİBİ GELİYO 12 ARALIKTA TESLİM TARİHİ OLDUĞUNA EMİN MİSİNİZ... DAHA DOĞRUSU BUNUN KESİN Bİ TARİHİ AÇIKLANDI MI???
  • Bugune kadar olan bütün dönemlerde 1-2-3 günlerinde sınav, 10'nunda açıklanması ve 12'sinde teslim olma şeklinde yapıldı.
  • teşekkürler liberti... bayramın son günü yol derdini çekmek gözümde büyüyorda şimdiden
  • VAY BE TAM... TAM 4 AY SONRA BİZ UYKUSUZ KALACAĞIZ TIPKI 323 LERİN ŞİMDİKİ HALİ GİBİ VE ONLAR NEREDEYSE ATLATMIŞ OLACAKLAR... HANGİ TARAFTAN YAKALIM
    ŞİMDİLİK BİZİM TAYFADAN PEK KIPIRTI YOK AMA BAKALIM 4 AY SONRA BU DAKİKALARDA KAÇIMIZ UYUYABİLECEĞİZ:) HERKESE İYİ GECELER
  • 323.dönemler yolunuz ve bahtınız açık olsun. Hayırlı teskereler.
  • YOLUNUZ AÇIK OLSUN 323 LER BENDEN DE DARISI BAŞIMIZA...
  • arkadaslar ben su anda calistigim icin askerlik islemlerini halletmedim 5-10 gun icerisinde hem universiteen cikis belgemi alip ayni gun icerisinde uskudar askerlik subesine aralik ayi erken sevk icin dilekcemi verecegim.benim sorularim 10 gun sonra erken sevk icin dilekce verirsem aralik ayinda kisa donem asker olabilirmiiyim? dier sorum bunlari ayni gun icersinde yapabilirmiyim? dier sorumda kutuk yozgat ta askerlige uskudardan basuracagim bu bir sorun teskil edermi?

cevaplariniz icin simiden tesekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: smyrna17

arkadaslar ben su anda calistigim icin askerlik islemlerini halletmedim 5-10 gun icerisinde hem universiteen cikis belgemi alip ayni gun icerisinde uskudar askerlik subesine aralik ayi erken sevk icin dilekcemi verecegim.benim sorularim 10 gun sonra erken sevk icin dilekce verirsem aralik ayinda kisa donem asker olabilirmiiyim? dier sorum bunlari ayni gun icersinde yapabilirmiyim? dier sorumda kutuk yozgat ta askerlige uskudardan basuracagim bu bir sorun teskil edermi?

cevaplariniz icin simiden tesekkurler

Benim yerli şubem Üsküdar askerlik şubesi. Beni muayneye gata ya yollamışlardı sadece ordaki işim 2 gün sürdü. Şubede de sıra varsa bütün işlerini en kısa 2 günde halledersin. Ancak yerli şuben olmadığı için üsküdar Evraklarını fakslaycaklar yozgata cevap bekleyeceksin cevap gelicek kararını adlırdıktan snr erken sevk dileçesini yollyacaksın erken sevk dilekçesini şubeye vermiyorsun çünkü aynı günde olması zor.
  • Bende aralık yolcusu kısmetse.
  • beni de yazın arkadaşlar kısmetse aralıkta bende askerim.
  • @smyrna17

İşlemlerini 2-3 günde halledebilirsin. Erken sevk dilekçeni Sivas Asker Alma Daire başkanlığına göndereceksin. Son tarih 25 eylül
  • Millet ben muayene filan olmadım dolayısıyla erken sevk için başvuramayacağım. Direk askere gideceğim diyemi başvuracağım? Okul mart ayında bitti ve tecilde etmedim.
  • gule gule yolunuz acik olsun dedelerimiz :)
    gule gule gidiniz , gule gule geliniz...
    tik tak tik tak...
    kaldi tam tamina 4 ay :)
  • Arkidesler gordugum kadari ile bu meret ayin 10'u demeden hayatta aciklanmiyor.
    eeee bizim devre ayin 10'u bayrama denk geliyor.
    yaw bayram uzeri nasi bilet bulacaz biz?
    arabayla gitsek aralik ayi kar kis kiyamet olabilir.
    napmali ne etmeli acep?
  • Askerlik kararı aldırmak ve tecil istemediğini söyleyeceksin. Büyük olasılıkla Ağustos 2009'a askerlik kararın verilecek. Sonra erken sevk başvurusu yapacaksın.

quote:

Orjinalden alıntı: cakin

Millet ben muayene filan olmadım dolayısıyla erken sevk için başvuramayacağım. Direk askere gideceğim diyemi başvuracağım? Okul mart ayında bitti ve tecilde etmedim.
  • arkadaşlar bizler 323. dönem olarak gidiyoruz.sıra sizde sizleri dört gözle bekliyoruz.Biletlerimiz sizde.
    cümlemize hayırlı tezkereler
  • Güle Güle gidin. İnşallah biletlerinizi getireceğiz.Hayırlı tezkereler.

quote:

Orjinalden alıntı: gokdeniz26

arkadaşlar bizler 323. dönem olarak gidiyoruz.sıra sizde sizleri dört gözle bekliyoruz.Biletlerimiz sizde.
    cümlemize hayırlı tezkereler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.