Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: dirac

quote:

Orjinalden alıntı: salas09

İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Küçükyalı/İSTANBUL

var mı küçükyalı mesajlaşalım

Olmaz olur mu? ama ben 319. dönem küçükyalı talihlilerindenim. tertiplerimin, en azından bir kısmı, adına konuşacak olursam dört gözle sizi bekliyoruz. hatta 12 nisan akşamı aramıza katılışınızı pasta keserek kutlamayı planlıyoruz. siz de davetlisiniz unutmayın.

İşin şakası bir tarafa, mezun olduğunuz okula göre; Harp Akademileri, GATA, Gümüşsuyu Hastanesi, Askerlik şubeleri gibi istanbul içindeki birliklere dağıtılacağınız askerlik serüveninizin ilk durağıdır Küçükyalı. sınıfı piyade olanlar için konuşuyorum, ikmal olanlar dağıtım olmayacaklar. 319. kısa dönemler arasında Küçükyalı Survivor olarak anılır bu mekan. sormak istediğiniz birşey varsa çekinmeden yazabilirsiniz.

319. ların nereye gittiği sayfalarında liste halinde var mı acaba?

• tuzla varmi tertiplerim ya aaaaaa
  • Arkadaslar, yedek subay cikanlar da yesil atlet don falan goturecek mi? spor ayakkabi, esofman goturecek mi? Bu giysi olayi cok uzadi biliyorum ama, burada goturulmesi gerekenler diye gunlerce yazilanlar kisa donemler icindi degil mi? uzun donemler icin de gecerli mi?
  • selam dostum tuzla hava kuvvetleri piyade yedeksubay
  • konyaaa burdaaaaaaaaaaaaaaa

özka pm attım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiom58 -- 10 Nisan 2008; 15:23:21 >
  • JANDARMA İÇ ÇAMAŞIRI BEYAZ OLUYORMUŞ DOĞRUMU
  • arkadaslar van ercıs e gelenleri bekliyoruz burada hepimiz mail atın haberleselim buraya bana msj yollayın yardımcı olmaya calısırız beklıoruz HEPINIZI DAHA ONCEDE YAZMISTIM 4 GOZLE DIIL 8 GOZLE BEKLIOYRUZ HADI GELIN ARTIK :)
  • BİTLİS YOKMU YAAA ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: axiom58

konyaaa burdaaaaaaaaaaaaaaa

özka pm attım sana

aldım mesasjını tertibim.
  • ŞIRNAK ÇAKIRSÖĞÜT VAR MI TERTİPLERİM 1. JANDARMA KOMANDO TUGAYI
  • tuzlaaaaa yokmu pm atin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ridak41

quote:

Orjinalden alıntı: avcihuan

quote:

Orjinalden alıntı: mtzeren

izmir narlıdere yedek subay varmı

NARLIDERE kısa dönem var olmazmı

NARLIDEREDE BİR KISA DONEM DAHA VAR..... OLMAMI

hadi bakalım tertipler. allah yardımcımız olsun

• yaw beyler 1gün geç gitsek sıkıntı olurmuu ucak malatyaya pazar var sabah otobusle istanbuldan çekılmez uçak çokta ucuz pazar teslım olsak ne olur bir gün geçmı çıkarız cevap bu arada hiç malatya yok herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisd1

Dostum benim de aynı üstelik sınıfına kadar......
    Orada görüşürüz kardeş. Hakkımızda hayırlısı

Adı ve Soyadı MUSTAFA BARIŞ DİNÇ
    Baba Adı HÜSEYİN
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Tank
    Statüsü Yedeksubay
    Branş LEOPARD1 A3, LEOPARD2 A4, LEOPARD1 T TNK.TK.K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi ZH. BRL. OKL. VE EĞT. TÜM. K.LIĞI ANKARA ETİMESGUT

tertip dicem ama sen bizim komuatnımız olcaksın. neyse umarım görüşürüz. Piyade Er Fatih GÜLERCE Eskişehir Ankara Etimesgut
  • arkdaslar TUZLA TUZLA TUZLA PM ATINNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::ABSOLUT®:::

istanbul kartal motorize

herkese hayırlı olsun tertipler..çok şükür kısa dönem çıktı..

kimse yok herhalde benden başka??????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: huang

JANDARMA İÇ ÇAMAŞIRI BEYAZ OLUYORMUŞ DOĞRUMU

kardeşler ... jandaracılar... iç çamaşırı beyaz mı yeşilmi. tsk beyaz diyor. bazı forumlarda yeşil diyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaferbabal

quote:

Orjinalden alıntı: dirac

quote:

Orjinalden alıntı: salas09

İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Küçükyalı/İSTANBUL

var mı küçükyalı mesajlaşalım

Olmaz olur mu? ama ben 319. dönem küçükyalı talihlilerindenim. tertiplerimin, en azından bir kısmı, adına konuşacak olursam dört gözle sizi bekliyoruz. hatta 12 nisan akşamı aramıza katılışınızı pasta keserek kutlamayı planlıyoruz. siz de davetlisiniz unutmayın.

İşin şakası bir tarafa, mezun olduğunuz okula göre; Harp Akademileri, GATA, Gümüşsuyu Hastanesi, Askerlik şubeleri gibi istanbul içindeki birliklere dağıtılacağınız askerlik serüveninizin ilk durağıdır Küçükyalı. sınıfı piyade olanlar için konuşuyorum, ikmal olanlar dağıtım olmayacaklar. 319. kısa dönemler arasında Küçükyalı Survivor olarak anılır bu mekan. sormak istediğiniz birşey varsa çekinmeden yazabilirsiniz.

319. ların nereye gittiği sayfalarında liste halinde var mı acaba?

bilmiyorum dostum. ama mühendis isen hele bilgisayar mühendisi isen büyük ihtimal Harp Akademilerine düşeceksin. ayrıca askerde ihtiyacın olan herşeyi satarlar, hem daha ucuza söylemi burası için geçerli değildir. küçükyalıya gidiyorsanız tedbirli gitmekte fayda var.

• quote:

Orjinalden alıntı: besyo27

yaw beyler 1gün geç gitsek sıkıntı olurmuu ucak malatyaya pazar var sabah otobusle istanbuldan çekılmez uçak çokta ucuz pazar teslım olsak ne olur bir gün geçmı çıkarız cevap bu arada hiç malatya yok herhalde

walla 3 gün sonra gelenler oluyo bişey olmuyor diyorlar yapıp gelenler...ama sınava gittiğim gün oradaki bi uzmana serviste sormuştu birisi, mahkemeye çıkarsınız diyordu..paso git gel oluyomuş mahkemeye..artık şakasınamı dedi bilmem..
  • quote:

quote:

JANDARMA İÇ ÇAMAŞIRI BEYAZ OLUYORMUŞ DOĞRUMU

kardeşler ... jandaracılar... iç çamaşırı beyaz mı yeşilmi. tsk beyaz diyor. bazı forumlarda yeşil diyor.

Jandarmayım ve teskereme an itibariyle 37 günden az kaldı ama ben de bu sorunun cevabını bilmiyorum.

Gelirken yeşil almıştım ama içerde isteyen istediğini giyiyor, kimse de dona bakmıyor askerde. Galiba beyazmış ama siyahı yeşili beyazı istediğini giyebilirsin bence. Ben öyle yapıyorum.

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.