Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Handsome2000

arkadaşlar babamla konuşur musunuz benim için?bana kesin yanlış bakıyosun diyo,,açıklanmıştır o diyo :))

aynısı bende de var yahu babalarımız nasıl bize güvenip asker ocağına teslim edecekler anlamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: OguzKaganAslan

heyecanı biraz dağıtacak bir soru sormak istiyorum... yazın gideceğimiz için merak ettim... paçalı don mu daha mantıklı yoksa slip mi?

o bence bedene göre değişebilir.
  • kesinlikle paçalı benceeeee, belki alttan hava alma imkanı bulur garibimm :)
  • quote:

heyecanı biraz dağıtacak bir soru sormak istiyorum... yazın gideceğimiz için merak ettim... paçalı don mu daha mantıklı yoksa slip mi?

Tabii ki PAÇALI
  • quote:

işte en can alıcı soru..tertip bende bunu merak ediyodum..3 paçalı 3 slip aldım,ama slip diyolar daha rahat diyolar..fanilayıda kollu al dedi arkadslar kamufılaj omuzlarını yara yapar surterek dediler..bilmiyom işte bende...
  • quote:

Orjinalden alıntı: omegama

quote:

Orjinalden alıntı: Handsome2000

arkadaşlar babamla konuşur musunuz benim için?bana kesin yanlış bakıyosun diyo,,açıklanmıştır o diyo :))

aynısı bende de var yahu babalarımız nasıl bize güvenip asker ocağına teslim edecekler anlamıyorum

• abi telelfonlarda kitlenmis arayamiyoz
  • paçalı don iyi olur pudra taşımanıza gerek kalmaz. tecrübe ile sabittir
  • AYNEN KATILIYORUM TERTİBİME

quote:

Orjinalden alıntı: Fordon

kesinlikle paçalı benceeeee, belki alttan hava alma imkanı bulur garibimm :)
  • dedemle telefonla konuştum, meşgul etme database i dumb ediyorum dedi
  • Ben geldim tertipler, saat 9 gibi uyudum, yeni kalktım.Bir umutla baktım ama malesef gene bişey yok.Anlamıyorum bu adamların mantığını.Ne var yani sınavları illa Nisan 1,2,3 de yapmak zorundamısınız.Yapın adam gibi mart 15 gi, Nisan başında da açıklayın, millet yerini yurdunu bilsin ona göre hazırlıklarını yapsın.Yok neymiş torpil yapmayı engellemek içinmiş.O torpiller çoktaaan yapıldı haberimiz bile olmadı.Askerde mantık yok diyorlardı yai aha da gitmeden canlı canlı görmüş olduk.Yarın yola çıkmamız lazım ama günün yarısı geçmiş biz daha gideceğimiz yeri bilmiyoruz Umarım Tuzlada "forumları takip ediyoruz" diyen yarbayım bu yazdıklarımı okuyordur da bu saçmalığı düzeltmek için en azından bundan sonraki dönemler için bişeyler yaparlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

quote:

Orjinalden alıntı: Se®©aN

quote:

Orjinalden alıntı: apuskal

şimdi teyzemle konuştum daha nete girmemişler.

nasıl yani??
    teyzen kim hocam nerede calısıyor?

ankarada genelkurmay başkanlığında müdür

müdür denmez müdire denir :D
  • ya adem tertibim bu ne ya insanları nasıl perişan ediolar.

sıkıntıdan kafam patladı yahu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

GELMİYOM ULEN ASKERE FELAN BEN BAKIRKÖYE GİDİOM 1O DAKİKA KALMIŞ DEDİLERDİ OTOBÜSE ONU BEKLERİM DAHA İYİ

KOMTAN BİZİ DİSKOYA GÖNDER :p

GEL BABA GEL BENDE BAKIRKÖYLÜYÜM BERABER GEZELİM YETER YAAA
    KABİR AZABI ÇEKTİRİOLAR BİZE

• quote:

Orjinalden alıntı: C@NNN

quote:

işte en can alıcı soru..tertip bende bunu merak ediyodum..3 paçalı 3 slip aldım,ama slip diyolar daha rahat diyolar..fanilayıda kollu al dedi arkadslar kamufılaj omuzlarını yara yapar surterek dediler..bilmiyom işte bende...

Aşık Memoyu hatırlayan varsa onun bi şiiri var slip donla ilgili. diyorki:

Yazın donun kenarları terden meşin olup ..şşakları kesiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: juvenox

dedemle telefonla konuştum, meşgul etme database i dumb ediyorum dedi

• quote:

Orjinalden alıntı: gegi

bende 9 grup 30878 tertip

aynı grupdaymışız tertippppp
  • ülen don paçalı atlet kollu saar casio herşey tmmmmm da açıklayın artık yauuffff,heyecandan sürekli çisim geliyo
  • 319.dönem bu saatte acıklanmıştı.321 ler cok mu kızıdırdı tsk yı anlamadım valla
  • quote:

Orjinalden alıntı: _selfblood_

aynı gruptan olan varmı

ben 32286 tuzla 2.gun

32366 benden bi önce ben 6 pakettim
  • 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.