Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kemanci321

bu nasıl bişey tertipler?
    biraz anlatabilir misiniz? nasıl yapılıyor?
    quote:

Orjinalden alıntı: the spawn

quote:

Orjinalden alıntı: Se®©aN

http://www.kkk.tsk.mil.tr/Yedek_Subay/321/*****.htm

* lı yere aday numaramı yazdım, bir htm sayfası içine frame olarak koydum..
    dakikada bir refresh yapıyor...
    of diyorum ya!!

Bende aynı şeyi opera kullanarak yaptım,yenileme süresini sağ tıklayarak ayarlayabiliyon. dakka başı refresh atıyo..

Tarayıcı olarak Opera kullanıyorsan sayfanın ortasında sağ tıkla yenileme süresi adında bi menü görürsün.bu kadar.diğer tarayıcıları bilmiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: soulflymax

quote:

Orjinalden alıntı: YaYa

quote:

Orjinalden alıntı: soulflymax

Bu konudaki kullanıcılar: mertkatar, soulflymax, agetroben, devrim_68, HeteroSapien, Vatansagolsun, nopasaran, kemanci321, salas09, Se®©aN, burgon, okiitay, igedikli, ertugrulh, bluedevil00, erbman, miskaonline, serkancky, eternal77, nicomedia41, Herşeyi Bilen Adam, fatih_321kd, faverin, besyo27, tlgktk, mtzeren, tertip06, the spawn, BoCexxx, pearl, seya82, iyildiz, intamcy, YaYa, TopcuAtgm, acapar, karadenizlee28, cagris, aeusculus, zaferbabal, xcentius, baranseren, [ReNoVaTiO]
    Kimsede uyku yok herkes sabahlayacak gibi:)Yarında acıklanmıyormuş o zaman ne olur:)

Gece içtiması koğuuuuuuşşşşş kalkkkkkkk

321. dönem ........... .............. emredin komutanım hehehehehe

Rahat torunum rahat

• 10 u gerçekten çok geç,bir de geç saatlere sarkarsa iyice zorlaşıyo iş.Karayoluyla 26-27 saat mesafede olan iller var,bunu gözönünde bulundursalardı keşke.Artık yarını bekleyeceğiz,inşalah beklediğimize değer de hayırlı bir yer çıkar.Ben henüz alışveriş de yapmadım bu arada,çıkan yere göre alıcam.O da gözümde büyüyor vatka,pudra....
  • yarın inşallah geç açıklanmaz açıklandıkdan sonra daha askerlik şubesine gidip askerlik süremi gösteren kağıt alıp bi ton yere dilekçe verecem
  • karanetten kkk açılmıyor ama diğer sayfalar açılıyor.nedenkine bilgisi olan var mı
  • quote:

evet tertipler burhan da bitti, yine döndük ki hiç bişey değişmemiş :))))

ne diyorsunuz, gece yarısı için yeni bir heyecan dalgası gelecek mi? açıklanabilir mi?

arkadaşlar boş yere beklemeyin yatın uyuyun.gece açıklandığı tsk tarihinde görülmemiştir. 317.dönem asteğmeni yani komutanınız olarak emrediyorum forum yat!!! bizimde ayın 10 unda öğleden sonra akşama doğru açıklanmıştı. 319 larda yine 10 unda açıklanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. sizinde muhtemeln öyle olacaktır. biletlerimiz eğitimlere başlayın artık.sizleri dört gözle bekliyoruz. herkese hayırlı sonuçlar ve şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.

• tertipler bu vatka nasıl bişey, bot için özel bişey mi var?
    yoksa bildiğimiz elbiselerde omuza konulan süngerden mi alcaz? yani tuhafiyeden felan,

bazı yerlerde bot vatkası diye felan yazmişlar??
  • son 2 saatte 3 tane efes extra içtim yazık oluyor bize bu yaşımızda ya...boynum tutuldu stresten...yeter artık!
  • quote:

tertipler bu vatka nasıl bişey, bot için özel bişey mi var?
    yoksa bildiğimiz elbiselerde omuza konulan süngerden mi alcaz? yani tuhafiyeden felan,

bazı yerlerde bot vatkası diye felan yazmişlar??

Ben bugün kadıköyden aldım 4 tane...Bildiğimiz vatka....
  • vatka olayını ben de merak ediyorum.Anlaşılan yarın sabaha kaldı umutlar,hayırlısı.
  • VATKA isteyen arkadaş tuhafiyeye git ve Vatka istiyorum de, tercihen de siyah al, ayakkabının topuğuna koyacaksın, 1 çifti 500 bin lira birşey sünger zaten
  • tertipler 12 yaklaşıyor yeni bir heyecan yaşamaya hazır mıyız??
  • Komutanım ya 315 ya da 313 gece 2'de aciklanmis diye bir bilgi vardi ama
    quote:

Orjinalden alıntı: broker1903

quote:

evet tertipler burhan da bitti, yine döndük ki hiç bişey değişmemiş :))))

ne diyorsunuz, gece yarısı için yeni bir heyecan dalgası gelecek mi? açıklanabilir mi?

arkadaşlar boş yere beklemeyin yatın uyuyun.gece açıklandığı tsk tarihinde görülmemiştir. 317.dönem asteğmeni yani komutanınız olarak emrediyorum forum yat!!! bizimde ayın 10 unda öğleden sonra akşama doğru açıklanmıştı. 319 larda yine 10 unda açıklanmıştı yanlış hatırlamıyorsam. sizinde muhtemeln öyle olacaktır. biletlerimiz eğitimlere başlayın artık.sizleri dört gözle bekliyoruz. herkese hayırlı sonuçlar ve şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.

• Ya 12 de açıklansın işte. Bünye olarak çöktüm,fiziksel olarak gerildim.botokslu gibi duruyorum şu anda,kaskatıyım
  • Bence bu gecede açıklanmaz,bunlar 10'unda dediyseler acaba 24 ten sonra açıklanır mı diye bekliyemicim,erkenden yatmaya kendimi alıştırıyorum,gidip yatayım
  • mustafa yılmaz ikamet:antalya kütük: ısparta sınav yeri :izmir-gaziemir aday no:50331
    üni:Atatürk üni erzurum // fars dili ve edebiyatı
  • arkadaslar f5 i kullanmadan opera ile çözün olayı :) pc 5 sanıyede bir yeniliyor süper bisey bu durumdan bahseden arkadasım ve canım tertıbime teşekkür ederim
  • vatka botun içerisine konan ek. Tabanlık yani.
  • ArkadŞLAr ilk iki gün havlu çorap giyin....Ayaklar alışana kadar....
  • LİSTE GÜNCELLENMİŞTİR TERTİPLERİM

• 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.