Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

arkadaslar artık sonucların acıklanmasına 1 gün kala kafayı yedim galiba
    sayılara taktım kafayı...

22 temmuz dogumluyum
    sabah sınava gittigimde sıra numarası aldım bi baktım 522 ... 22 var
    sonra aday numaram 80518... rakamları toplayınca gene 22 yapıyo...
    kendi kendime gülüyom...

lost sayıları gibi kafayı bozcam 4 8 15 16 23 42

ahahahah 22 nerenin plakası bi baksana belki orası çıkar :):):):)

• selam tertipler sabahtır beri geziyorum valla hiç takmıom sınav sonucunu cünkü karanete bile düşmeyecekmiş askeriyede tanıdık birisi vadı onun için boş yere sıkıntı yapmayın yarın 10 da acıklanır dediler..

ama gecen sene 315lerinki gece 12 den sonra acıklanmuış cogu kişi söledi bana ben 12 den sonra bakıcam oda olmadı sabaha kalıcak hayırlısı olsun hepimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigido580 -- 9 Nisan 2008; 21:50:04 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yigido580

selam tertipler sabahtır beri geziyorum valla hiç takmıom sınav sonucunu cünkü karabete bile düşmeyecekmiş askeriyede tanıdık birisi vadı onun için boş yere sıkıntı yapmayın yarın 10 da acıklanır dediler..

ama gecen sene 315lerinki gece 12 den sonra acıklanmuış cogu kişi söledi bana ben 12 den sonra bakıcam oda olmadı sabaha kalıcak hayırlısı olsun hepimize

bende aynı fikirdeyim 12den sonra bakıcam olmazsa sabah bakcaz artık süprizle karşılaşıcaz :P
  • Bunu nette okumuştum
    Öğrenci yemek haneye girer bakar ki boş yer yok gider hocaların masasına oturur.
    Bi hoca dayanamaz derki öğrenciye kuşlarla öküzler yanyana duramaz
    Öğrencide pardon deyip uçma hareketiyle gider.Hocanın morali sıfırdır.
    Sınavda aynı hoca öyle zor sorar ki sırf o öğrenci kalsın diye ve tek yapan o çıkar.Hoca sinir küpüdür.
    Ve öğrenciyi yanına çağrır sana bir soru daha sorucam der.
    Buyrun hocam sizi dinliyorum diyen çocuğa
    Bak oğlum yolda giderken iki çanta görüyosun ve birini alma hakkın var biri para dolu diğeride akıl.
    Sen hangisini seçersin diye sorar.
    E tabiiki para der çocuk.Hocada oysa ben aklı seçerdim der.
    çocukta normaldir hocam kimde ne eksikse onu seçer

• quote:

22 temmuz dogumluyum
    kendi kendime gülüyom...

Galiba o filmi sen de izledin. Güzel filmdi ama film dışında hiç ilginç olmuyor be kardeş. Orijinal olmak lazım bence.

• quote:

selam tertipler sabahtır beri geziyorum valla hiç takmıom sınav sonucunu cünkü karanete bile düşmeyecekmiş askeriyede tanıdık birisi vadı onun için boş yere sıkıntı yapmayın yarın 10 da acıklanır dediler..

vay ahmedim gelmiş ahmedim nerdesin bee özlettin

baştan söylesene açıklanmayacak diye bizde sabahtan beri bekliyoruz burada boşuna beklemişiz

• quote:

Orjinalden alıntı: axiom58

baştan söylesene açıklanmayacak diye bizde sabahtan beri bekliyoruz burada boşuna beklemişiz

tertip kız arkadasım geldi anca girebildim foruma yoksa sölememmi yaw nasılsın bakalım

• arkadaşlar facebook' da okul için söyle birşey vardı

O dan sonra gelen harf Ö
    K den sonra gelen harf L
    U dan sonra gelen harf Ü
    L den sonra gelen harf M

Bunun askerlik için uyarlamasını bir düşünelim bakalım neler çıkacak. Hadi bekliyorum.
  • quote:

quote:

tertip kız arkadasım geldi anca girebildim foruma yoksa sölememmi yaw nasılsın bakalım

ahmedim demiştin evet komutan gelcek diye unutmuşum
    ahmedim durumum iyi değil imzama bakarsan anlarsın durumumu

• quote:

Orjinalden alıntı: oayk

quote:

22 temmuz dogumluyum
    kendi kendime gülüyom...

ahahahah 22 nerenin plakası bi baksana belki orası çıkar :):):):)

22 edirne... ben zaten tekirdaglıyım bide...

• Arkadaşlar sonuclar açıklandıktan sonra askerlik şubesine gidiceğiz değil mi ? Evrak filan vericekler mi, yok parası neyin
  • Arkadaşlar M.united roma maçı var star'da. Tempolu güzel bir maç, izleyelim stres atalım biraz. Şu anda Roma penaltı kullanıyor:)

Dışarı attı De Rossi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer_b -- 9 Nisan 2008; 22:16:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaLT Empoze

Arkadaşlar sonuclar açıklandıktan sonra askerlik şubesine gidiceğiz değil mi ? Evrak filan vericekler mi, yok parası neyin

Evrak felan vermiyecekler :) Gidersen boşuna gitmiş olursun...Evrakları zaten sınavdan sonra verdiler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zaferbabal

Arkadaşlar M.united roma maçı var star'da. Tempolu güzel bir maç, izleyelim stres atalım biraz. Şu anda Roma penaltı kullanıyor:)

Dışarı attı De Rossi

Doğru söylemiş torun bencede kasmayın fazla kendinizi nasılsa bugünde geçti yarın kesin açıklanır merak etmeyin uzak yer çıkanlarda eğer uçakla gideceklerse o dakika hemen internetten alsınlar biletlerini otobüse falan kalırsanız yetişemem imkanınız olabilir gerçi 1 gün geç girsenizde size gelipte neden geç geldin demezler ama herkes çıkarken 1 gün daha içerde kalmak baya koyar insana

• quote:

Arkadaşlar M.united roma maçı var star'da. Tempolu güzel bir maç, izleyelim stres atalım biraz. Şu anda Roma penaltı kullanıyor:)

Dışarı attı De Rossi

zaferim tsk ile biz maç yapıyoruz burada
    hatta tsk ters köşe yatırıp sabahtan beri gol atıyor bize skoru bilemiyorum şuan 3-0 mı 4-0 mı

• Sonuç açıklandıktan sonra şubeyle herhangi bir işlem yok. Ben şubeyi arayıp sormuştum.
  • öldüm yaw artık yeter bu kadar işkence nere cıktıysa belli olsun yaw biliyorum hep aynı muhabbet ama gercekten cok farklı bır duygu millete daha belli değil demek çok sıkıcı bır hâl aldı bu ne ya ne olur acıklansın artık:) hatta beyaza mesaj atalım tsk ne olur açıkla sonucları dıye bır kampanya başlatsın:):)):):):)
  • tertipler ATV yi açın bombayaaa burhan varmısın yokmusuna çağırıldı
  • quote:

quote:

Dışarı attı De Rossi

zaferim tsk ile biz maç yapıyoruz burada
    hatta tsk ters köşe yatırıp sabahtan beri gol atıyor bize skoru bilemiyorum şuan 3-0 mı 4-0 mı

Yusufum biz 17 eylüle kadar hükmen mağlubuz, şampiyonluk diğer sezona kaldı artık

• quote:

Orjinalden alıntı: okiitay

selam arkadaşlar... sizinde dikkatinizi çekmiştir sanırım.. 319 sonuçlandırma sayfası boşaltılmış sanırım.. önceden numara yazınca sonuç çkıyodu. artıkın çıkmıyo:) bu demektirki bence tabi... bizim sonuclar yüklenmiş sadece bi tıklamaya kaldı:) neresi acaba yawwww...!

317 ler duruo ama denemesi bedava tıkla
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.