Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim sitede canavar gibi ananında açılıyo ; bi hata ver eror meror de bi heyacan olsun yok
  • Aynen bende tık yok fişek gibi açılıyo.
    Bu arada artugrul abii yarın gelıyosunuz değilmi?
    quote:

Orjinalden alıntı: kalender5555

kardeşim sitede canavar gibi ananında açılıyo ; bi hata ver eror meror de bi heyacan olsun yok
  • saat 2'ye kadar burdaydım baktım bişey yok. sonra alış veriş yapayım dedim. gittim ama bir de bana sorun. hemen geri geldim; dışarıda sitres oldum vallaha. ama foruma girince rahatladım. bitsin artık bu çileeeee......
  • Açıkla yoksa içerim bütün uyku haplarını...
    Açıkla yoksa atlarım en yakın köprüden....
  • valla ben komşunun evine geçecem bi mutfak kaldı boyamadığım stresten windows sesi sona kadar açmışım sigara molasında geliyorum bakıyorum foruma da :) resim atarım birazdan muhahahha
  • herkese hayırlı teskereler diyerek sabahtan beri burda sizlerin yazdıklarınızı merakla okuyorum ve sonunda bende üye olup katılmak stedim gerçekten çok iyi bir ortam fakat bide herkesin beklediği sonuçlar açıklansa süper olacak....
  • BZİ ASKERLİĞİ YEDİK BİTİRDİK BİZDEN EVVEL KİLER BİZLERE YARDIMCI OLMUŞTU SIRA BİZDE SANIRIM

ASLA DOLABA PARA KONULMAZ

GİTTİĞİNİZ YERDE 10 BİN ASKERİN İÇİNDE İSENİZ TERLİĞİNİZ NE KADAR FARKLI OLABİLİRSE O KADAR FARKLISINI ALABİLİRSİNİZ BEN ASKERLİK BOYUNCA 7 TANE ALDIM

GİDERKEN YANINIZA MUTLAKA ALMANIZ GEREKEN ŞEYLER: İÇ ÇAMAŞIRI 10 AR ADET 7 ADET SİYAH ÇORAP TIRAŞ MALZEMELERİ DİŞ FIRÇASI HAVLU BANYO İÇİN ŞORT TERLİK İĞNE İPLİK SİYAH PİLOT KALEM SIVI SABUN EL HAVLUSU 4- PİYASADA SATILAN İNCE KİLİTLERDEN DEĞİL BİR BOY BÜYÜĞÜ İLE BOT KİLİTİ NOT DOLABINIZI VE İÇİNDEKİ HİÇ BİR ŞEYİ KİLİTLEYEMEZSİNİZ KİLİTLESENİZ DAHİ KİLİTLEDİĞİNİZ ŞEY BÜTÜN OLARAK YER DEĞİŞTİRECEKTİR

BİRLİĞE TESLİM TARİHİNDE SABAHIN KÖRÜ YERİNE MESAİ SAATİ BİTMEDEN EVVEL TESLİM OLUN SAAT 4.30 İDEAL ERKEN GİDİP BOŞ BOŞ OTURMAKTAN SIKILACAKSINIZ5-İSTERSENİZ AYAKLARINIZA UYGUN KALİTELİ SİYAH BOT GÖTÜRÜNÜZ ASKERİ MAGAZALARDA MEVCUT

ASKERLİĞE BAŞLADIĞINIZ ZAMAN HER ARANILAN ADAM SİZ OLMAYIN HATTA MÜMKÜNSE HİÇ BİR ŞEY BİLMEYEN KİŞİ OLMANIZDA FAYDA VAR İNŞAAT MÜHENDİSİNE SIVA YAPTIRILDIĞINI MAKİNE MÜHENDİSİNE ARAÇ YIKATILDIĞINI ZİRAAT MÜHENDİSİNE OT YOLDURULDUĞUNU GÖRDÜM O NEDENLE ŞUNU BİLEN VAR MI DENİLDİĞİNDE BAŞINIZA EKSTRADAN İŞ ALIRSINIZ 7- ASLA ASKERLERLE TELEFON ALIŞ VERİŞİ İŞLERİNE GİRİŞMEYİN HATTINIZI YANINIZDA GÖTÜRÜN ORDA ADİ BİR MAKİNA ALIRSINIZ DIŞARDA ÇALINTI OLMADIĞINDAN EMİN OLDUĞUNUZ BİR CEP TELEFONU ALIP KULLANMANIZ MANTIKLI GENELLİKLE İÇERDEKİLER ÇALINTI OLDUĞU İÇİN MAHKEMELİK OLMA OLASIĞI ÇOK KUVVETLİ İLK BİR AY YETECEK KADAR KONTÖRLÜ TELEKOM KARTI ALIN AMA ASLA HATTINIZLA AKİBETİNİ BİLMEDİĞİNİZ TELEFONU KULLANMAYIN 8-MP4 MP3 VE BENZERİ HİÇ BİR ŞEYİ GÖTÜRMEYİN FOTOGRAF MAKİNESİ DAHİL KOLUNUZA ASKER SAATİ OLARAKTA BİLİNEN FAKAT DIŞARIYA IŞIĞI FAZLA VEREN BİR SAAT ALIN GECELERİ NÖBETE KALKARKEN BUNUN NEDENİNİ ANLARSINIZ

RANZANIN ÜST KATINDA YATMAYIN YATAGI TOPLAMAK ZOR OLUYOR AMA BİR DAL SIGARA İLE NORMAL BİR ASKERDEN YATAGINIZI BİR AY BOZULMAYACAK ŞEKİLDE TOPLAMASINI İSTEYEBİLİRSİNİZ BUNU YAPMAYAN ARKADAŞLAR BEŞ ADET ÇENGELLİ İĞNE GÖTÜRSÜN

ACEMİLİK DÖNEMİNDE KISA DÖNEMLER BİR AY BİRLİKTE OLACAKLARI İÇİN HIRSIZLIK OLMAZ ANCAK BU BİR AYDAN SONRA KESİNLİKLE DEĞERLİ OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HİÇ BİR ŞEYİ DOLAPTA TUTMAYINIZ BOTLARINIZI MÜMKÜNSE ÇİFT KİLİTLE KİLİTLEYİNİZ 10- KİRLİ ÇAMAŞIR TORBASI TEMİZ ÇAMAŞIR TORBASI VE NAYLON BİR KIYAFET POŞETİ VAR BUNLLARDAN İKİŞER TANE ALINIZ BİRİ YEDEKTE DURSUN KİRLİ ÇAMAŞIR TORBASI KULLANMAYA GEREK YOK AMA DOLAPTA OLMAK ZORUNDA 11- PARANIZI BOYUNUNUZDA TAŞIDIĞINIZ BİR KESE İÇİNDE TUTMAK MANTIKLI DEĞİL ÇÜNKÜ JİLETLE ÇOK KOLAYCA BOYNUNUZDAN ALIVERİLİYOR BUNUN YERİNE BELİNİZE DOLAYACAĞINIZ BİR MEKANİZMA OLUŞTURUNUZ 12- BOL BOL 100 KURUŞUNUZ OLSUN ÇAY VE POĞACA ALMAK İÇİN OLMAZSA OLMAZ ŞEY BOZUK PARADIR

ASKERDE BİR DAL SIGARININ DAHİ SİZE YARATACAĞI KONFORU İYİ DÜŞÜNÜN 14- KİMSEYE KARIŞMAYIN KİMSE İLE ŞAHSİ MESELELERİNİZİ KONUŞMAYIN İNTİHARI DÜŞÜNENLERİ KOMUTANLARINIZA BİLDİRİN :) KAMYONLARIN ALTINDA YATMAYIN DİREKLERE TIRMANMAYIN YANAN SOBAYA EL VURMAYIN TERLİ TERLİ SU İÇMEYİN

DOKTOR REÇETESİ İLE ALDIĞINIZ İLAÇLARINIZ VARSA BUNLARI REVİRDE BELİRTTİN DOLABINIZDA BULUNMASIN (EN STANDART CEZA SEBEBİDİR)

BANYO TIRAŞINIZI DA DÜŞÜNEREK YANINIZA BU İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRECEK JİLET ALMAYI UNUTMAYINIZ

UZUN DÖNEM Mİ ÇIKAR KISA DÖNEM Mİ ÇIKAR SINAVDA TÜM SORULARI YAPTIM BOYUM İKİ METRE KİLOM ŞU KADAR KOMANDO OLURMUYUMLAR HİKAYE TAMAMEN BİR BÜTÇE MESELESİDİR YILLIK BÜTÇEDEN SİLAHLI KUVVETLERE AYRILAN PAY KADAR UZUN DÖNEM ALINIR BU DA DÖNEMSEL BAŞVURANLAIN YAKLAŞIK %3 KADARININ UZUN DÖNEM KALANLARIN İSE KISA DÖNEM OLMASINI GEREKTİRİR BU YÜZDE 3 LÜK KISIM İSE İNŞAAT MÜHENDİSİ NİSAN DÖNEMİ İÇİN UZUN MAKİNE MÜHENDİSİ DOKTORLAR DİŞ HEKİMLERİ KİMYAGERLER HUKUKÇULARDAN OLUŞMAKTADIR BUNUN DIŞINDA KALANLAR İSE İSTEKLİ YADA İSTEKSİZ KISA DÖNEM FİZİK ÖĞRETMENİYİM UZUN DÖNEM ÇIKAR MI DERSENİZ HAYIR TARİHÇİYİM UZUN DÖNEM ÇIKAR MI DERSENİZ HAYIR (YÜZDE BİR İHTİMAL)BEN UZUN TERCİH ETTİM BOYUM 185 KİLOM 86 SPORU HER GÜN YAPIYORUM SIGARALI

SIGARASIZ FARKETMEZ BEN BOYU 162 KİLOSU 54 OLAN KOMANDO GÖRDÜM ÇALMAYI BİLDİĞİNİZ MÜZİK ALETİ VARSA ORDU EVLERİ KONSER HEYETİNE DAHİL OLABİLİRSİNİZ UZUN OLDU BİLİYORUM AMA ALLAH ÖNCE SİZLERE VE SİZLERİ SEVENLERE SABIR VERSİN SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDIĞI ZAMAN MORALİNİZİ BOZMAYIN ASKERDEYKEN İNSAN HAYATIN ANLAMINI SEVDİKLERİNİN DEĞERİNİ DAHA İYİ ANLAYABİLİYOR BUNU BİR ZORUNLULUK OLARAK GÖRMEYİN HAYATTA KAÇ YAŞINDA OLURSA OLSUN İNSAN HER ZAMAN BİR ŞEYİ ÖĞRENEBİLDİĞİNİ ASKERDE ÖĞRENİYOR DENİZCİ KARACI HAVACI ANKARA İSTANBUL NE FARKEDER Kİ ASKER HER YERDE ASKER.

VAN İLE BURSA ARASINDA ASKERLİK AÇISINDAN BİR FARK YOK MERAK ETMEYİNİZ ALLAH HEPİNİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN HAYIRLISI İLE BAŞLANAN İŞ BİTMİŞ İŞTİR UZUN OLDUĞU İÇİN ÖZÜR DİLERİM
  • benide ekleyin
    HASAN İÇÖZ
    GAZİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ MEZUNUYUM
    ETİMESGUTTA 1 NİSANDA GİRDİM SINAVA
    ADAY NUMARAM 20090
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemerdem502

herkese hayırlı teskereler diyerek sabahtan beri burda sizlerin yazdıklarınızı merakla okuyorum ve sonunda bende üye olup katılmak stedim gerçekten çok iyi bir ortam fakat bide herkesin beklediği sonuçlar açıklansa süper olacak....

Hoşgeldin kardeş emin olabilirsin burdan heryerden önce öğrenirsin:)bütün ekip çalışmada...
  • büyük bir merakla beklioruz gerçekten bu stres insnaın hayatı boyunca unutulmaz.....
  • Tsk ya açıklarsın bizim sonuçları yada ben açıklarım senin bütün kirli çamaşırlarını
  • Tertipler direkt açıklanınca yeni sayfada açsın diye ayarlayayım mı numaranıza göre programı ? en azından ilk öğrenenlerden oluruz ve bu durumda da süper bi şekilde ilk açıldığı anda yerimizi de görebiliriz alarm da çalacak tabiki nedersiniz ?
  • merhaba arkadaşlar..bu sabırsız bekleyişimiz umarım yarın oğlene biticek inşallah..benim bi sorum olucak..KPSS ye ilk defa başvurucam ve başvuru tarihi 28 nisan 9 eylül..bunun için bize izin verilicekmi acaba yoksa vekalet falanmı oluyo..cünki giden arkadaşlar biraz zor izin alırsın iyice bir öğren dediler..Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..
  • ewet bende o konuyu merak ediorum iyi olur bilen birisi açıklarsa
  • Aha tsk nın site gitti bişeyler olacak gibime geliyor arkadaşlar
  • tsk çökeceğine donanım haber çökmesin :D
    valla bakalım uuzn mu kısa hangi şehir aynı anda bütün sorular cvp bulcak ben vatka götürmüyorum yanımda pudrada o kadar hanım evladı olmaya gerek yok çünkü orda kendimixe güldürcez belkide :) abimler yaptı arkadaslar gitti kimse böyle şeyler götürmedi her gün ayağımızı yıkarsak bişi 9olmaz vurursa bot terlik izni verirler askeride tmm acımısız olabilir ama sanmıyorum yürüyemeyen adamada zorla işkence yapmazlar kaldı ki biz 15 ay yapmıcaz
    babam kızıo zaten tatile mi gidion askere mi en son yastık kılıfı götürcem diyince :P
  • Ya tertipler dedeler şimdi bir bot kilidi muhabbeti dönüyor ya yıllardır :D
    anlamadığım bişey var herkes diyor botlar çalınıyor felan diye,
    abi botu çalınanan asker napiyor?? komutana şikayete mi gidiyo?
    ya da çalan hıyar yerine başka mı bırakıyor?
  • Duruyo yaw site :)
  • Gitti geldi baba bi 10 sn sanırım ek bi program daha var yazdığım o da sunucu erişimini denetliyor ordan yakaladım da

quote:

Orjinalden alıntı: the spawn

Duruyo yaw site :)
  • arkadaşlar günlerdir ne götürülcek muhabbeti görüorum herkes birşey diyor ama ben hiç birşey götürmicem traş aletlerini birtek okadar başka hiçbirşey götürmicemm
  • 
Sayfa: önceki 565566567568569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.