Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla ipe ipe yapıcaksın zaten.. ama kolay olur korkma bak sana tavsiye gitmeden şınav pozisyonu al ve bekle öyle direncin artsın kollarında
  • babam fizik olarak bir sürü elverişsiz adam yok mu zaten? kilolular falan.
    ben diyorum ki orda öğreniriz artık.
    hani tek kişi disipline gönderilmekle 10 kişi gitmek arasında fark vardır ya.
    hesap o.

10 kişi şınav, barfiks özürlü buluruz herhalde orda di mi?
    herkes çakı gibi asker mi yahu?
  • alt devrelerim geliyor heyt be bitiyor askerlik......
  • quote:

Orjinalden alıntı: ufolikmik

babam fizik olarak bir sürü elverişsiz adam yok mu zaten? kilolular falan.
    ben diyorum ki orda öğreniriz artık.
    hani tek kişi disipline gönderilmekle 10 kişi gitmek arasında fark vardır ya.
    hesap o.

10 kişi şınav, barfiks özürlü buluruz herhalde orda di mi?
    herkes çakı gibi asker mi yahu?

sorun etme yaaw herkeste türk kası var
  • quote:

Orjinalden alıntı: muallim35

Şimdiden Hayırlı teskereler herkese.

Benim kardeşimde 321. dönem Asteğmen adayı. Sizin tertibiniz olacak.

Nasipse bugün yada yarın öğreniriz diye umuyorum.http://www.kkk.tsk.mil.tr/ adresinden sonucunu öğreneceğiz.

Benim endişem çok uzak bir yere çıkarsa 12 nisanda nasıl teslim olacak.

Sanırım Ne kadar erken teslim olursa okadar erken çıkıyor.
    bu doğru demi arkadaşlar?
    Çünkü 1 gün önce çıkmanın bile bazen büyük faydaları oluyor.

İzmirden Selamlar

Öncelikle kardeşinizle beraber tüm arkadaşlara bir kez daha hayırlı teskereler.Malesef TSK bunu hep yapıyor ve teslim e en erken 2-3 gün kala açıklıyor sonucları.Çok uzak bir yere düşsek dahi cumartesi 5 e kadar gitmekte bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Zaten o çok uzak diye nitelediğimiz iller doğudaki yerler ve oradaki birliğe de direk katılmaya izin vermeyip nispeten daha yakın illerdeki KTM lerde toplanılmasını istiyorlar.Yani en kötü KTM lere teslim olunur ve yetişilir cumartesi 17:00 ye kadar.Haaa inzibata yakalanmadan KTM sizde teslim olabilir ama riskli bölgesye zor.Buarada geç teslim olanı geç bırakıyorlar ve bölük komutanına göre bazı yerlerde ceza da veriyorlarmış ama erken teslim olanı erken gönderirleri hiç duymadım, lakin ödül verdiklerini duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulh -- 9 Nisan 2008; 11:04:02 >

• cüneyt er üstadım ne demek istediğim 12'den vurdun. helal olsun.
    rahatlattın.
    kardeşler demek istediğim şu
    şişman falan değilim. ama şınav, barfiks meselelerinde tedbirsizim.
    benim sizden istediğim orda zaten ipeipe yapıcaz di mi? maksadım bu. orda olayı kıvıracaksak sorun yok.

beyaz sürünün karakoyunu olmayalım
    namı diğer daşşak oğlanı
  • sabır sabır sabır ya sabır...
  • muayene zamanı nasılda yemek yemiştim aklıma geldi şimdi göbeğim çıksın diye.. ama doktor rütbeli kafayı bile kaldırmadı sağlamı çaktı. yoksa direk komandoydum puhahah.. sanki simdi değilim yaaa.. saçmalamaya başladım galiba yeterrrrrr açıklayın artık
  • dostlar aralık 9 da tam sizin durumdaydık.. herkes bişiler soleyip duruodu yok bugun yok yarın yok saat 6 da falan ama bekle bekle 10 unda saat 10 da ogrendik.. hergun ruyamda bi yerlere teslim oluodum.. bi hataya bi sakaryaya anlıorum sizi cok strestesiniz ama hepsi gecicek dostlar merak etmein.. cok sey gorup cok sey ogreneceksiniz.. yerinizde belli olsun gidip teslim olun hayırlısıyla gerisi gelio merak etmein.. Allah herkesin gonlune gore wersin hakkınızda hayırlısı olsun.. merak ettiginiz bişi warsa sorun yarın forum cok karısacak cunku
  • ufo ipe ipe dedin de hilal cebeci aklima geldi.. su streste aklima geliyorsa askerde yandim ben muhahahaha
  • yok kardeşimya bizde bu türk tohumu varken hiç birşeyden korkmayız allahın izniyle bende de var biraz kilo ama kendine güvenim sonsuz yapacaz yani dedigin gibi ipe ipe
  • Evi arıyo eş dost nereye düştüm diye , bende tsk yı arayın benide bilgilendirin diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimeb -- 9 Nisan 2008; 11:06:40 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: onurmaurer

ufo ipe ipe dedin de hilal cebeci aklima geldi.. su streste aklima geliyorsa askerde yandim ben muhahahaha

Onur sende bir sıkıntı var o zaman şimdiden doktora....:D
    Ya herşey bir yana sabahın 5 inde nasıl gittik sınava ya:)
  • üstadım 319'lar, dedelerimizde bize tavsiyede bulunacaktır.
    ironisiz, mizahsız hayat geçmez. hayat tektip, tek akışlı değildir. o yüzden askerlik eşittir karabasan 5 ay ya da 11 aylık kabus gibi düşünürsek altından kalkamayız. inişli çıkışlı bir süreç. ama mizah ve ironi meselelerini ceplerimizden eksik etmeyelim.

ipe ipe denildiğinde gülen dostumuz,
    allah sürekli gülmeyi nasip etsin ki hepimize, askerlik çabucak geçsin.

• puhahahahah valla benim içinde sorsalar yaa 32366
  • oy oy oy bu neyogunluk yav 4 ay oncekı gunler geldı aklıma bızde delı olmustuk ne zaman acıklanacak dıye gercı ben ınternetten once ogrenmıstım de o ayrı hepınıze bu bekleyıste allah sabır versın bakalım bızım buraya gelecek 22 kısıden bırısı varmı ıcınızde
  • askere 12 nisan yerine 13 veya 14 nisanda gidip teslim olsak bir sorun çıkarmı....
  • şınavdan barfiksten çekinmeyin arkadaşlar acemilikte karşınıza pek çıkmayacak bunlar, usta birliinde daha çok karşılaşacaksınız ama inanın biraz zorlasada askerlikte yapacağınız en iyi şey bu barfiks şınav mekiktir çünkü bunlar spor niyetine yapıyorsunuz. vücudunuz forma girecek şüphesiz ben şuan gayet memnunum iki üç saat ayakta kalınca yoruldum derdim ama şimdi dağ bayır yürüdüğümüz halde yoruldum kelimesini kullanmıyorsunuz. ama yat saati geldimi kafanız yastığa değdikten sonra 0,00001 saniye sonra uykuya geçmiş oluyorsunuz.
  • Arkadaşlar 319. dönem sınav sonuçları kapanmış. Sanırım bu sefer gerçekten geliyor sonuçlar. Aralık ayında arkadaşa bakarken de böyle olmuştu.

• 319. DÖNEM SONUÇ SAYFASINDA ADAY NO ARAMASI YAPILAMIYOR. BİR HAZIRLIK VAR
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.