Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar traşı burda olup gitsek orda ayrıca traş mevzuuna girmeyiz heralde bide 3 e verdiriyonuz berbere ne diyosunuz
  • arkadaşlar kolay gelsin. sanırım nöbet devem ediyor. kesin bilgisi olan kimse varmı?
  • Saat 10 yalan oldu. Çıldıracağım artık.
  • bakalım 11 den sonra açıklanmazsa bence yarın sabaha kalır gibi hayırlısı inş açıklanır biranöncede kurutuluruz
  • anlamadığım aralıkta bizden daha kalabalık girdiler sınava 10 unda açıklandı hatta 9 u akşamında neden hala bekletiyorlar bana anlamsız geliyor.
  • yok ya bunlar yine dedikleri gibi ayin 10.unda açiklayacaklar, yine kitlenecek heryer.. offf

bari gece açıklansa..
    quote:

Orjinalden alıntı: ugur71

bakalım 11 den sonra açıklanmazsa bence yarın sabaha kalır gibi hayırlısı inş açıklanır biranöncede kurutuluruz
  • abi<şuandan itibaren uyku haram açıklanana kadar nöbet..
  • günaydın terrtipler.......
    yaaaa saat 10:30 oldu hala ses yok beeeeee açıklasalarda kurtulsak isterse şırnak düşsün yeter ki açıklansın bunun stresi daha kötü be tertipler..

• beyler kkk da hareket var.
  • Günaydın millet e ben erken kalktım nereye düştüğümü görim diye.Hani be yawww
    Olmuyo böle tsk
  • nasıl yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: rowwer

nasıl yani

HTTP bulanamdı yazan sayfayı yeniledim farklı bir hata verdi ben de bir hareket olduğuna karar verdim. Tamam kabul ediyorum sıyırdım ben, ama belki de haklıyımdır. Bilemiyorum
  • Allah şifa versin kardeş hepimize.Bu gidişle sıyırmayan kalmıcak
  • abi yapmaya ya zaten panik atak pozisyondayım bi komaanda adayı olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: selimeb

Allah şifa versin kardeş hepimize.Bu gidişle sıyırmayan kalmıcak

Geçen gece rüyamda Fiji shillerinde askerlik yapıyordum bu gece sakaryaya düşmüşüm. Hey Allahım sen aklımı koru
  • 319 KD'den selamlar hepinize.

Şu andaki halinizi anlayabiliyorum 4 ay önce ben de aynı durumdaydım, bekle bekle açıklanmaz, bizimki 10'unun sabahı açıklanmıştı, tüm gece beklemiştim PC başında.

Ama ne yalan söyleyeyim şimdi sizi böyle görünce sevinmedim değil, biletler heyecan içinde. Bu arada terhis belgelerimiz yapıldı bile en az 1 ay kalaya kadar bitmesi gerekiyordu, yani terhis belgelerimiz yapıldı ve onaya gönderildi bile şu an itibariyle şafak 38, gece 12'den sonra 37.

Bir sorusu olan olursa bir saat kadar daha buradayım ayrıca, kasmayın bekleyin yarına öğrenmiş olacaksınız en geç.

• kardeşler sitede bişey yok hareketlilik yok bu yarın zabanan açıklanır zannımca
  • nedense safak saymak istemiyorum hic.. eylulun ortalarina dogru cikicam iste.. napim o kadar zaman gecirince bir gun de kalirim artik.. bi gun de benden olsun devlete:) neden herkesi askere alirlarki ya bosuna masraf iste.. ama ekonomiye katkisi cok.. dun 5 don 5 atlet aldim ivi zivir 150 lira tuttu...yilda nasil millet kazaniyor demekki bu yoldan.. hayrilisi artik...
  • ispirto Yalova Jandarma nasil? Acemilik egitimi kac hafta jandarmanin? Acemilik bitince nasil gorevler var Jandarmada?
  • tertiplerim bugün rüyamda kırşehir çıktı bana ne alaka anlamadım belkide çıkar bakalım hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.