Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese iyi geceler tertipler....Allah'a emanet olun....
  • Bizimle birlikte bide süper uzun boylu bi eleman vardı hatırladınmı? çocuğu alıp götürdüler sınavdan sonra. direk askere aldılar die düşündük biz :)
  • Hehe vala bilmiom ki bende :D gelcek sene bir gün ama :D Ya vala kısa çıksın diye dua ediom işte bende ama bakalım herkesin dediğimi çıkıcan yoksa gönlümüzden geçen mi? :)

Çakra biliom asker söledi :D bakın dedi dikkat edin sizden önceki biri optik formu yırttı falan dedi huahua :D

quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

ayıpsın terhis tarihini söylersen hemen çakalım onu da siteye baba.
    quote:

Orjinalden alıntı: MuCaK

Vala ben Elektronik ve Haberleşme Mühendisiyim bu sebeple astek olma olasılığım fazla gibi görünüyor. :D Ondan geziim diom şu son günleri güzel gerçireyim :)
    Offf Offf :D

Baran arkadaşım ya kısa dönem için şafakmatik yaptında :D bide astek çıkarsan onada bi şafak sayıcı yapsan :)

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: the spawn

Ben sabah 6.20 civarında ordaydım ve asker anons yaptı 3günden uzun sakalı olan varsa kessin die.bi kaç kişi kan revan içinde kaldı hakkaten.

Tamam işte bize senle aynı zamnda gelmişiz işte:)
    Başımızda Ali Uzman çavuş vardı hatta hehehe adamın adını bile ezberledim:)

Benim grupdada Ali Uzaman vardı hatta adamın anlatımına takılmıştık hersey soru cevap seklinde....
  • Gece gece mutfağa daldım ayıptır söylemesi karnımacıkmış ben bu kilolarla napcam bakalım insaflı bi komutana düşsem bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: çakra

quote:

quote:

Ben sabah 6.20 civarında ordaydım ve asker anons yaptı 3günden uzun sakalı olan varsa kessin die.bi kaç kişi kan revan içinde kaldı hakkaten.

Tamam işte bize senle aynı zamnda gelmişiz işte:)
    Başımızda Ali Uzman çavuş vardı hatta hehehe adamın adını bile ezberledim:)

Benim grupdada Ali Uzaman vardı hatta adamın anlatımına takılmıştık hersey soru cevap seklinde....

Sende bizim gruptaymışın işte.Ben o grupta en önde ortada duruyodum sap gibi:)

• quote:

Bizimle birlikte bide süper uzun boylu bi eleman vardı hatırladınmı? çocuğu alıp götürdüler sınavdan sonra. direk askere aldılar die düşündük biz :)

He bi o vardı sonra akıbeti ne oldu bilinmiyor :)

Bide torpilli bir çocuk vardı hani habire adını söylüyordu çavuşlar falan çağırıyordu unuttum adını hehe :D

Zaten orada girdik askerlik sistemine o nizami yürüyüş sürü piskolojisi vs. :D

b-mi_dim_c-mi_dim vala orada bize kilo verdirirler merak etme:D bnmde biraz fazlam var:D
  • güneşin alnında seni bi koştursunlar 3 er saatten 2 kere görürsün kilo mu kalıyo kalmıyormu :) terden erir mum olursun sen merak etme :)

quote:

Orjinalden alıntı: b-mi_dim_c-mi_dim

Gece gece mutfağa daldım ayıptır söylemesi karnımacıkmış ben bu kilolarla napcam bakalım insaflı bi komutana düşsem bari.
  • bizim gruptada biri ortalıktan kayboldu. sınav salonuna girdik 99 kişiyiz. sonra buldular.3-5 kişi tamamda 100 kişilik grubu nasıl kaybedersin dediler:) numarasıda 32206 onunda nereye düşeceğine bakıcam :)
  • doğru diyon tertipte biz biraz abarttım evlendikten sonra 25 kilo aldım inşallah orda veririm

quote:

quote:

Bizimle birlikte bide süper uzun boylu bi eleman vardı hatırladınmı? çocuğu alıp götürdüler sınavdan sonra. direk askere aldılar die düşündük biz :)

He bi o vardı sonra akıbeti ne oldu bilinmiyor :)

Bide torpilli bir çocuk vardı hani habire adını söylüyordu çavuşlar falan çağırıyordu unuttum adını hehe :D

Zaten orada girdik askerlik sistemine o nizami yürüyüş sürü piskolojisi vs. :D

b-mi_dim_c-mi_dim vala orada bize kilo verdirirler merak etme:D bnmde biraz fazlam var:D

• Ama bensana gore cok gelmişim 8:30 du ben sıra numaramı aldıgımda....

Muhtemelen bunlar bi grubu bi yerde bırakıp donup baska grup alıyolardı

2 grubu aynı anda idare ediyolardı herhalde...
  • the spawn

Huhahaha ee bende ön önde orta sıranın sağında oturuyordum :D haydaaa huahua

Bende askerde :D diom şöle bi atletik vücuda sahip olim falan :) huahua bide bu yönlerinden bakalım olaya dimi :D bedavadan fitness :P
  • altı ay önce sigarayıda bıraktım inşallah orda başlamam sitresten kilo olayına onunda etkisi oldu
  • rejim yapar ve sporu da düzgün yaparsan özellikle omuz ve kolllar çok süper oluyor g3 ü taşımaktan sanırım abimde öyle oldu adam geldi ula utanmasa tek eliyle kaldırcek yerden beni komedikti çocukken döverdim ben bunu dedim intikam alacak kesin :) elleşmedi

quote:

the spawn

Bende askerde :D diom şöle bi atletik vücuda sahip olim falan :) huahua bide bu yönlerinden bakalım olaya dimi :D bedavadan fitness :P
  • quote:

the spawn

Yok ben ayaktaki sıradan bahsediyom.sınavda en sağ önden 3. sıradaydım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

rejim yapar ve sporu da düzgün yaparsan özellikle omuz ve kolllar çok süper oluyor g3 ü taşımaktan sanırım abimde öyle oldu adam geldi ula utanmasa tek eliyle kaldırcek yerden beni komedikti çocukken döverdim ben bunu dedim intikam alacak kesin :) elleşmedi

quote:

the spawn

banada şekle sokarlar gibi geliyo beni ama yığılıp kalmassam başlarda iyi

• quote:

quote:

the spawn

bende en önün arkasında sağdan 2. soldan 4. arkadan 8. arka sağdan 1. idim.Beni muhakkak hatırlarsınız kardeşler.

• Ya güzel olacak inşallah :D
    İyi düşünelim iyi olsun.

Ama açıklansa artık iyi olur dimi hehe :) Daha alışveriş yapmadım.

Gerçi mahmutpaşanın orada mercanda umut şapka varmış adam set halinde satıomuş herşeyi oraya bakıcam açıklanınca :)
  • Napalım kardeş vakit geçmiyo, böyle takılıyoz bizde
  • seni haritacı yapsınlar koordinat sisteminde anlatmışsın sanki yerini yaw :)
    quote:

Orjinalden alıntı: starsanal

quote:

quote:

the spawn

bende en önün arkasında sağdan 2. soldan 4. arkadan 8. arka sağdan 1. idim.Beni muhakkak hatırlarsınız kardeşler.

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.