Şimdi Ara

321.DÖNEM [NİSAN] KD.ve YD.SUBAYLAR GENEL BAŞLIĞI (118 mehmetçik olduk) (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.002
Cevap
10
Favori
529.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: meneksegul

quote:

Orjinalden alıntı: CharListonn

yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh şaka mısın sen.....erturul abi verin abi aday numaranızı tutturdu herif...şaka gibi ya...kardeş az kalsın basıcaktım küfrü..gunahını almısım özürdilerim...helal olsun sana

Valla tatilköyüne gideceksin gene iyisin :)

• o zaman arkadaş doğrucu cıktı işin yoksa paınt ile bırlıkte tabi istersen 50758 bakabılırmısın ?
  • tertippppp bana da bak lütfen no:30837
  • yerini biliyormuydun ömer kardes sen doğrumudur adamın dediği ? kütahya mı
  • Hocam böyle herkesede yetişmek çok zor olacak eğer mümkünse adresi versen bizde baksak.
    Mümkün değilse hazır başlamışsın donanım ailesine baksan bu kadar kişi sizden gelen yanıta kilitlenmiş vaziyette.Sabredip herkese bakarsan çok memnun olurum.Tabii benide unutmazsan iyi olur

70795

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimeb -- 9 Nisan 2008; 2:05:21 >
  • tertip bana da bak allah rızası için bee no 30837
  • quote:

Orjinalden alıntı: baranseren

yerini biliyormuydun ömer kardes sen doğrumudur adamın dediği ? kütahya mı

tuzla piyade okulunun albayı yalan sölemiyorsa evet kütahya...ve arkadaşada helal olsun sallayıp tutturmus olmaz galiba
  • Kalabalık etmek gibi olmazsa ben de rica etsem javascript:void(opener.AddText('[sm\=poke.gif]'));self.focus();
    20337
  • tertipler kolpamı bu da yaw alay etmeyin milletle günahtır duygularla oynamayın
  • bana word'de oynanmış gibi geldi ama neyse.. sitede hala bişey yok arkadaşlar.319. dönem sonuçları var hala. Zaten stresten yatamıyom bide böyle yapmayın ya :.(
  • vallaha deman kalmadı artık. çektirmeyin bu eziyeti...
  • Sabah 11 gibi herkes öğrenmiş olur o zaman,hadi hayırlısı....
  • Arkadaşlar ben karanet te baktırdım daha yok öyle birşey. Haberiniz olsun.

Gece baktırdım. Karanete düşerse bana haber verecekler bende buraya yazarım.

Bilgilerinize.
  • quote:

Orjinalden alıntı: the spawn

bana word'de oynanmış gibi geldi ama neyse.. sitede hala bişey yok arkadaşlar.319. dönem sonuçları var hala. Zaten stresten yatamıyom bide böyle yapmayın ya :.(

evet çok silik çıkmış ama anasayfadan printleyım ımage aldın mı ayna gibiçıkıyor ama arkadaşın verdiği çok silikti???

hem nereye gitti bakacaktı bızımkılere =???
  • Yalansa büyük beddua alırsınız gençler. Bence kaderinizle oynamayın. Yalan değilse numaram 40717
    Yalan da olsa sonuç almak heyecanlı bee istiyorum lütfeeen!
  • bende isterim bu ızdırap çekilmez oldu yemin ederim banada bakın pls
    60439
  • Mucak bak hepimiz burdayız. 321. dönem uyumuyo bu gece büyük ihtimalle. Ya öss'de bu kadar gerilmemiştim,ne ızdırapmış be
  • beyler orjinalsayfada isim soyisim ve aday no sola yanaşık bu sayfada ortada kalmış ayrıca istanbul yazısının sonunda imleç duruyo oynama var
  • quote:

Orjinalden alıntı: b-mi_dim_c-mi_dim

beyler orjinalsayfada isim soyisim ve aday no sola yanaşık bu sayfada ortada kalmış ayrıca istanbul yazısının sonunda imleç duruyo oynama var

adam beceriksiz ben yapsam böle mi olur du
  • katılıyorum : 20743
    quote:

Orjinalden alıntı: HeteroSapien

Yalansa büyük beddua alırsınız gençler. Bence kaderinizle oynamayın. Yalan değilse numaram 40717
    Yalan da olsa sonuç almak heyecanlı bee istiyorum lütfeeen!
  • 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.