Şimdi Ara

320d M plus aliyorum. Bir kac sorum olucakti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadasar, buyuk ihtimalle acilmistir konu ama pek bilgi bulamadim.
    320d M Plus 2017 model 30km de haftaya aliyorum. Soru"m soyle:

Vergisini biliyorum ama kulaktan dolma bilgilerle yillik kaskosunu 13.000TL olcagini soylediler. Ilk arabam bu arada, Zorunlu trafik sigortasininda 5.000TL olcagini.
    Kasko fiyati yillik 13.000TL baya cok gelir bana. Ilk arabam oldugu icin mi boyle modelinden mi yoksa yanlis bir bilgi mi bu.
    Simdiden cok tesekurler ederim.

Arti beni bekleyen ne tur giderler cikar?

• Bu kadar yüksek olacağını sanmıyorum. Kulaktan dolma bilgileri boşverin. Alacağınız araç belliyle bir sigortacıya gidin sorgulatın. Trafik sigortası için de internetten aşağıdaki adresten sorgulama yapabilirsiniz.

https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm
  • Saolasin ins dedigin gibidir cunku o kadar yuksek rakam kasko icin banada sacma gelmisti ki eger oyleyse arabayi almicam o derece ":))
  • Trafik sigortasında zaten tavan ücret var, o kadar yüksek çıkması imkansız
    Kasko için de eski sahibinin ne kadar verdiğini sorabilirsiniz. Belli oranda hasarsızlık indirimi varsa onu da eklerseniz yaklaşık priminizi bulabilirsiniz
  • merhaba bilgin icin tesekur ederim dostum.
    dedigin gibi trafik sigortasina okeyimde, Yasim 30 ve bekar oldugum icin kasko nun 10bin uzeri cikacagini soylediler Yani eger oyleyse biraz cok 5-6 bine gene raziyim ama 13bin tl yillik kasko yapmam heralde yahu
  • Yaşım 35, geçen yıl sıfır aldığım 3.18i için 4400 tl, bu yıl 3200 tl ödedim.İkinci aracım, ilk kaskomdu. Bu sana fikir versin.
  • Tesekkur ederim zed, bu biraz moralimi yerine getirdi acikcasi :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.