Şimdi Ara

320d F30 verilip 1.4 TFSI A3 Cabrio alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cabrio olmasından sebep çok çekiyo araba beni kendine cabrio keyfini tatmak istiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tercih meselesi.Maddi durumunuz varsa alinir.4-5 ay binilir geri satilabilir.Ama suanda almak mantikli degil.
  • Hayır alinmaz kesinlikle

• Mantıksal açıdan doğru değil tabi ki, en başta sorunsuz ve temiz bindiğiniz bir aracınız varsa başka maceraya atlamak akıl kârı değil.

320d değişimi yerine Cabrio Saab 93 bakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak istediğiniz araç benzinli, daha küçük ve f30 a göre daha sıradan. Yakıt sıkıntınız yoksa, şehiriçi ağırlıklı kullanıyorsanız ve segment düşürme sizi rahatsız etmeyecekse geçilir.

• 320d satılıp golf alınır mı?

320d satılıp leon alınır mı?

Sonuç itibariyle bmw satıp vag grubu alacaksın,pek mantıklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A380 -- 7 Kasım 2018; 0:37:17 >
  • bakın ben kısa dönem cabrio e250 cgi kullandim. makyajli, amg paket, dunya dolusu bir aracti.

her anindan nefret ettim. cabrio aracin olayi tavani indirip 90-100km surate kadar seyahat etmektir. ferrari gibi bir superspor kullanmiyorsaniz karsiliginda agirliktan, dinamik ozelliklerden, performanstan ve yakit tuketiminden feragat edersiniz. V8-V10 kullanmiyorsaniz motor sesiyle de ilginiz yok, o zaman uygun fiyata bir cabrio alin, her ne kadar sevmesem de elinizdeki 320d’ye yazik etmeyin.

• Şu zamanda “3.20d” candır, hiç bir şeye değişilmez. Hele hele adı geçen araçla yan yana bile gelmez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.