Şimdi Ara

32' LED TV Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1000 - 1100TL civarında 32" ya da 37" Full HD Led Tv arıyorum. Öncelikli beklentilerim resim kalitesi, siyah kalitesi, tepki süresi ve sd kalitesinin iyi olması. Şimdilik Philips 32PFL5605H düşünüyorum ama bu tvde de altyazı problemi varmış. Önerilerinizi bekliyorum.

• Alacaksan tavsiyem 37" ve üstü al. Çünkü 32" tv yi odaya kurduğun zaman küçük geliyor insanın gözüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoRd1N

Arkadaşlar 1000 - 1100TL civarında 32" ya da 37" Full HD Led Tv arıyorum. Öncelikli beklentilerim resim kalitesi, siyah kalitesi, tepki süresi ve sd kalitesinin iyi olması. Şimdilik Philips 32PFL5605H düşünüyorum ama bu tvde de altyazı problemi varmış. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba,

İzleme mesafenizi ya da televizyonu hangi cihazlar ile kullanıcağınızı bilmiyorum fakat, 37" iyi bir Led TV için bütçenin arttırılması ya da iyi bir kampanyanın şansınıza karşınıza çıkması gerekmektedir.

tepki süresi ve sd kalitesinin iyi olduğu bir televizyon düşünüyorsanız eğer motionhandling'de tartışmasız en iyi olan Sony marka bir televizyona yönlenmeniz uzun vadede sizi üzmez.

Saygılar,

• Öncelikle şunu yazıyorum en az elektrik tüketenler LED olanlar ve ekran boyu büyüdükçe biliyorsunuz elektrik tüketimi artıyor. İki gün önce Uzun araştırmalardan sonra GRUNDIG ALL İN ONE tv satın aldım. 81 ekran ve 32 inç ekranlı. Uydu alıcısı içinde ve wireless internet bağlantısı özelliği var. GR 32 - 130 FHD 100 HZ S LED TV aldım. BİR SAAATTE ELEKTRİK TÜKETİMİ 85 WATT....İşte bu yazdığımı dikkatle okuyun...Almak istediğiniz büyük ekran tv lere bakın SAATLİK ELEKTRİK TÜKETİMİ ASLA VE ASLA YAZILMIYOR...Neden acaba ?...Yazmak işlerine gelmiyor..135 Watt, 195 Watt, 225 Watt , böyle çıkıyor...Bilginiz olsun..VESTEL dün 32 lik bir LED kampanyası başlattıı. Üç yıl garantili. 999 Lira . Bilmem kaç ay vadeli...Oda çok uygun....Saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 26 Kasım 2011; 8:51:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Avrupatr

quote:

Orijinalden alıntı: LoRd1N

Arkadaşlar 1000 - 1100TL civarında 32" ya da 37" Full HD Led Tv arıyorum. Öncelikli beklentilerim resim kalitesi, siyah kalitesi, tepki süresi ve sd kalitesinin iyi olması. Şimdilik Philips 32PFL5605H düşünüyorum ama bu tvde de altyazı problemi varmış. Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba,

İzleme mesafenizi ya da televizyonu hangi cihazlar ile kullanıcağınızı bilmiyorum fakat, 37" iyi bir Led TV için bütçenin arttırılması ya da iyi bir kampanyanın şansınıza karşınıza çıkması gerekmektedir.

tepki süresi ve sd kalitesinin iyi olduğu bir televizyon düşünüyorsanız eğer motionhandling'de tartışmasız en iyi olan Sony marka bir televizyona yönlenmeniz uzun vadede sizi üzmez.

Saygılar,

Hocam ozaman 37" den vazgeçiyorum. Sony'nin resim kalitesi gerçekten çok iyi ama fiyatları da biraz yüksek.

• bende vestel düşünüyorum 36 taksiti de var digitürkü de
    samsung almıştım panel gitti tamire tv nin 1,5 katı fiyat istediler, dalga geçer gibi

vestel kullananlar görüntü servis nasıl?
  • Şu an kampanyalı 999tl olan tvyi 9 aydır kullanıyoruz sizi temin ederim görüntü mükemmel işin ilginç yanı 1500 liralık tvnin verdiği sd görüntü ile 1000 liralık arasında fark yok diyebiliriz sadece siyahlar konusunda ufak farklar var ki mükemmel siyah isteğide biraz fantezi parasına değmez ama parlak görüntüde bi çok muadilinden daha iyi amcam 5000 serisi samsung aldı siyahlar daha iyi fakat parlak görüntüde bizimki daha iyi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.