Şimdi Ara

32' LED TV 500TL ÜCRETSİZ KARGO 50TL BONUS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
4.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.gittigidiyor.com/urun/141382192

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sicak degil bu fiyatlar artik heryerde var

• Ürünü kipa'da inceledim son derece şık bir alet. 450 liraya geliyorsa düşünülebilir.

• Hepsiburada, Hızlıal ve Kliksa'da da aynı fiyat. Üstelik son ikisinde 25 lira Worldpuan var.

Edit: Verilen linkte de 50 lira bonus varmış. Sonradan gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 12 Ocak 2015; 22:55:39 >
  • bunu alacaklar iyi okusun bu yazdığımı , bu televizyon TRT bandrol maliyetinden ötürü TUNERSİZDİR . sadece scart ve hdmi ile izleyebilirsiniz , onun haricinde güzel cihaz , kasa tasarımı çok güzel , mutfağa alacaktım , bayağı inceledim , fiyatına göre güzel ürün . bu modellerde özellikle beyazlarda görülen bir sıkıntıyı çalışan çocuk söyledi , iki televizyondan birisinde kasa/çeçeve sorunu varmış . malzeme kalitesi çok iyi değil , biraz ayrık duruyor dedi , bende gördüm ama kullanıma etki edecek birşey değil . tavsiyem gidin mağazadan inceleyin alın . kipalarda bimekslerde sürekli 499 lira zaten .
  • Hd ready 50 hz

• gayet normal fiyat, n11 kombolari takip edilirse 350 civarına bile alınır

• 520 lira fiyatı vardı n11 de 80tl kombo çek +55tlde bonus la aldım çok memnunum.
  • Hepsiburada da varmı acaba ?

• bende digiturk hediyeli olan modelini aldım 550 tlden beyaz rengini. renk olarak beyazı tavsiye ederimc ok sık duruyor. yatak odası mutfak içn yeterli duzeyde...
  • Ben hizlial dan 450 liraya aldim. dun geldi memnunum goruntu kalitesi gayet iyi

• mutfak ve yatak odasina gidebilir bu tv fazla bir seyi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her yerde ayni fiyat ustelik digiturk 1 senelikle bu fiyata veriliyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Ben hizlial dan 450 liraya aldim. dun geldi memnunum goruntu kalitesi gayet iyi

Televizyon 4. günde bozuldu arkadaşlar. Aniden ekran gitti bidahada gelmedi. İade edecem. Almak isteyenler bunu dikkate alsınlar. Türk malı diye destekleyelim dedik ama bundan sonra hindistan malı alırım yinede türk malı almam

Sunny Axen Kapadokya 32

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 16 Ocak 2015; 20:32:18 >
  • kesinlike tavsiye etmiyorum evde tv pek izlemeyiz o yuzden ucuz yollu bir sey alalım dedik. 500 liraya n11 den almıstım. birincide panelde karartı vardı. golge gibi, 2. de oyle, baktım servis geliyor gidiyor vs vs, 2. iade etmedim. forumdan kredi kartı yardımlasma kısmından bir arkadasın kartıyla almıstık. o paranında iadesi vs ile ugrasmak istemedim. hala golgeli yani
  • Bende de var bu axen'den 2.5 senedir sorunsuz

• Ürün. B sinifi enerji etiketine sahip.70/80 watt enerji tuketimi var.
  • N11'den en ucuz kaça alabilirim?
  • Bunun gbi adi bi mali alacaginiza gidin 300 tl daha koyin samsung-lg gbi adam akilli bisey alin bu neya 50 hertz hd ready (full hd deil) kalitesiz malzemede cabasi

Sahsen 250 lira anca eder.fazla verilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Bunun gbi adi bi mali alacaginiza gidin 300 tl daha koyin samsung-lg gbi adam akilli bisey alin bu neya 50 hertz hd ready (full hd deil) kalitesiz malzemede cabasi

Sahsen 250 lira anca eder.fazla verilmez

Deil
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.