Şimdi Ara

32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
238
Cevap
0
Favori
13.454
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> 32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    618 Mesaj
    arkadaşlar siparişiverdik malum cihazın üstünde birşey yazmıyor 32 gb mı 2 gb mı kargo gelince nasıl anlıcaz kargocunun yanında laptopa takıp denmeye izin verirler mi acaba tutanak tutturup geri iade ederim ben 32 gb çıkmassa sorun çıkarmı
    |
    |

Orijinalden alıntı: freeagle

herşey iyi güzel de ya aldığımız vakit yanlış girilmiş onun yerine size 20 tl'lik hediye çeki verdik demesinler :S bu konuda ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

puahahahah ne gülerim o zaman :D ürünlerin hepsi iptal olunacağından kredi kartımı almaya üşeniyorum :D
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1963 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Divizör

arkadaşlar siparişiverdik malum cihazın üstünde birşey yazmıyor 32 gb mı 2 gb mı kargo gelince nasıl anlıcaz kargocunun yanında laptopa takıp denmeye izin verirler mi acaba tutanak tutturup geri iade ederim ben 32 gb çıkmassa sorun çıkarmı

merak etme, şu an 2GB olan temin edilemiyormuş..

http://www.hepsiburada.com/a-data-2gb-classic-black-803-usb-bellek/ProductDetails.aspx?productId=bd750582&categoryId=970
    |
    |

• Yarbay
    2834 Mesaj
    yalnış olmasın , hava olmasın
    |
    |

Facebook.com/Konsolkulubu
    Twitter.com/konsol_kulubu
  • Binbaşı
    1078 Mesaj
    HB gece burayı takip edecek bir nöbetçi eleman bıraksa hem prestij kaybetmez hem de para. Bir markanın reklamında dediği gibi insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih etmesini umuyoruz.
    |
    |
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 [email protected], Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower 750W, AOC [email protected], Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Binbaşı
    1665 Mesaj
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Kredi kartınızdan çekilen tutar : 24,89 TL ( Peşin İşlem ) hayırlı olsun :D kargo dahil 24 lira çektiler bakalım ne olacak :D
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

insancıl sayıda sipariş olunca gönderiyorlar ama mesajlara göre yine abartı siparişten patlar bu olay... geçen sefer 175 liraya razr2 göndermişlerdi sipariş az olunca :)

|
    |
    iptal etse kimsenin güvenini kaybedeceğini sanmam zira burdakilerin çoğu iptal edeceğini düşünüyordur neden 130 liralık ürünü 20 ye satsınki?bi yalnışlık olmuş ve yarın iptal edilecektir sanmıyorum güven sarsılacağını bilen biliyor zaten
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesTRuctionS -- 12 Mart 2010; 3:26:20 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: iyaan

quote:

Orijinalden alıntı: eserseri55

yanlıs gormedıysem bu saatte 8gb lık 200lıra yazmıslar

http://www.hepsiburada.com/a-data-8gb-classic-black-803-usb-bellek/ProductDetails.aspx?productId=bd750583&categoryId=970

Bu fiyat normal mi?

o halde bundan da sipariş verelim, bunu yollar diğerini iptal ederlerse olay çıkarırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanS -- 12 Mart 2010; 3:25:41 >
    |
    |

• Yarbay
    2786 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

iptal etse kimsenin güvenini kaybedeceğini sanmam zira burdakilerin çoğu iptal edeceğini düşünüyordur neden 130 liralık ürünü 20 ye satsınki?bi yalnışlık olmuş ve yarın iptal edilecektir sanmıyorum güven sarsılacağını bilen biliyor zaten

iptal edilme gibi bi durum olsa para direk kredi kartina falan iade ediliyomu ??
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    eğer HB bu ürünleri göndermezse birdaha da o siteye adımımı atmam ahanda yazdım buraya
    |
    |

Orijinalden alıntı: iyaan

http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?id=127&type=1
    quote:

Fiyat Hataları
    Yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından Firmamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp,Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip Tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

Sitede böyle bir ibare var ama ben yapılan sözleşmede böyle bir şey bulamadım.

GEÇERLİ OLAN SATIŞ SÖZLEŞMESİDİR Tüketici hakları bu tür hata denilen durumları kabul etmiyor ve tüketiciyi haklı buluyor.

Bundan önce 4870 TOXIC aldım 2 tane Tüketici haklarından kazandım. ancak itiraz haklarını kullanıp mahkemeye başvurdular ANcak mahkemeye de gelmiyorlar Dava düşünce ister istemez ürünü verecekler. vermezlerse icra hakkım doğuyor

Davanın yasal bekleme sreci bitsin bakalım
    |
    |
    InTerCeptor(512MbDDR400 ram)
    ekansdiuqil(hd 2600 agp 512mb E.kartı)
    leren(CM HDD 5.25" MODUL)
    gokkus86(4GB HyperX Ram)
    Chaoss(LinkSys Wireless-G WMP54G)
    borahalim(Asus 550W PSU)
    eQuiNoX83(Skystar 2 uydu kartı)
    SayGili (X530 ses sistemi)
    Ürün verdiklerim:
    serdarsun(Airties PCMCIA wireles)
    ustaşenol(7 Adet antika Cep telefonu)
    isacubukcu(Corsair 2x2RAM)

Bir daha asla ve asla Referansı sağlamda olsa Önce paranın tamamı sonra ürün teslimi yapacağım..!

• Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

Merak ediyorum stok sınırı kaç

tahmin ediyorum ki sitenin, belirli bir süre içerisinde (örneğin 1 saat) belli bir rakamdan daha fazla satılan bir ürünün fiyatının yanlış girilmiş olma ihtimaline karşı satışı durduran bir yazılımı vardır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egemenism

sipariş verdim bende 1 adet. göndereceklerini sanmam ama yinede şansımı denemek istedim. o ürünü o fiyata satmak için %70 indirim gerekiyor

Ne %70 i ???
    2 defa %70 uygulasan anca paklar.
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.