Şimdi Ara

32 GB usb bellek 20 TL Hepsiburada da Hücummmm (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
13.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 tane mi alsam acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Yarın herkesin telefonları çalacak, fiyatın yanlış girildiği söylenecek.

başlık içerisindeki en mantıklı açıklama ama umarım bu tahmin yanlış çıkar...
  • bende 1 adet sipariş verdim ama kesin 2gb dir bu yanlış yazılmış muhtemelen...
  • Bu arada konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler.. Ellerin dert görmesin
  • ben de bitane kaptım our ya HB insafa gelir de gönderir.
  • 2 tane de ben aldım .. :D bakalım yollucaklar mı ? :D
  • sipariş verdim bende 1 adet. göndereceklerini sanmam ama yinede şansımı denemek istedim. o ürünü o fiyata satmak için %70 indirim gerekiyor
  • Bence 119 dolar fiyati 11,9 girmis vatandas. kisi basi 3 tane 50 kisi alsa 150 tane sanmam yollasinlar.deli zarar :)
  • bence 2 gblık ürün yollucaklar
  • Mail adresimize yolladıkları sipariş onayı var. Orada alışverişin detayları mevcut. Sanırım o bir işe yarar.
  • http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?id=127&type=1
    quote:

Fiyat Hataları
    Yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından Firmamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp,Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip Tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

Sitede böyle bir ibare var ama ben yapılan sözleşmede böyle bir şey bulamadım.
  • Ne yamyamsınız arkadaş

Allah kimseyi düşürmesin elinize
  • 2 tane sipariş ettim ve havaleyi seçtim. Yarına öğleye kadar iptal olmazsa havalemi yaparım.

Ayrıca kimse edebiyat yapmaya kalkmasın. Sanki biz almasak başkası almayacak
  • ya tutarsa
    bende bir adet aldım
  • 1 sipariş de benden.
    hadi hayırlısı :)
  • Fiyat yanlış girilmiş ise benim siparişim iptal edilebilinir, sorun yok.

Kimsenin ekmeği ile oynamak veya yanlışlıklardan faydalanmak istemem.
  • bu hatayı yapanın allah yardımcısı olsun
  • 200 TL'lik bir cihazı 20 TL'ye alıp hak iddia etmek "hak" kavramına ters düşer.
    Ben de aldım ama firma insafa gelir yollarsa ne ala, yollamazsa mahkemeye gidecek halim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?id=127&type=1
    quote:

Fiyat Hataları
    Yazılımsal veya sistemsel hatalardan kaynaklanan fiyat yanlışlıklarından Firmamız hiçbir şekilde sorumlu olmayıp,Firma Tüketiciye e-mail yolu ile haber vererek siparişi iptal edip Tüketiciye bedel iadesi yapma hakkına sahiptir.

Sitede böyle bir ibare var ama ben yapılan sözleşmede böyle bir şey bulamadım.

Birisi "yazılımsal" ve "sistemsel" hatalar nelerdir açıklayabilir mi? Düşünüyorum düşünüyorum ama birisinin yanlış fiyat girmesini ne "yazılımsal" ne de "sistemsel" hata başlığının altına koyamıyorum

• 2 tane de ben kaptım
    ilanı açan arkadaşa ve o ilanı görüp buraya açan arkadaşa da teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.