Şimdi Ara

3198 TL Xiaomi Pocophone F1 6.18 inch 6GB 64GB Snapdragon 845 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
5.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dolar düştü ama fiyatlar değişmiyor tabi ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

Gerçekten böyle birşey oluyor mu? Uzun zamandır note 5ai mavisini arıyorum forumdakiler bile getirtip satışa koymuyor.

Alıntıları Göster
    Hocam o Çinli satıcı sadece Xiaomi ve bazı Çinli markaların modellerini satıyor sıfır olarak. Refurbished yani tamir görmüş telefonlar da var başka satıcılarda Samsung falan da var gördüm ama en küçük bir sorun olsa ayvayı yediniz yani ben de güvenerek alamadım aklımda Lg G6 vardı 1350 TL'ye geliyor.
  • 300 dolar değil mi olm bu tel? Bu fiyat ne

• Arkadaşlar ben a2 alacaktım 64 gb lite değil 2 milyar şuan n11 kupon ayarladım 200 ordan düşüyor 1800 e gelmiş olacak bana 11.11 de ama bir yakınım telefoncu ve bu telefondan gelmiş sıfır bana 2500 sana verebilirim diyor tanıdık ve 64 gb değil 128gb var arkadaşta 2500 fiyat verdi sıfır tek korkum garanti olayı sizce a2 alıp geçeyim mi yoksa aradaki 600-700 liralık farka değer mi? özellik olarak değer tabi ama garanti durumuda var sizin fikriniz ne olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

Bence LG V30 almak daha mantıklı.
    Ne gibi +'sı var LG kronik sorunlu oluyordu genelde. Ben Pocoyu düşünüyordum ama bilemedim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DessoEldest

İsme bak Allahını seversen. telefon mu alıyoz pokemon mu belli değil.

-Telefonun ne?
    -pocophone

demeye utanırım ben.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    Her 2 telefon karşılaştırmasında olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar mevcut. Hangi özellik olmazsa olmazımızsa ona göre seçmek lazım. Mesela ben müzik tutkunuyum, çok kaliteli kulaklıklarım var ve geniş açılı kameraya bayılıyorum. O yüzden benim açımdan V30 çok daha mantıklı. Başkasına göre Pocophone olabilir.

V30'un üstün yanları:

- Bazı operatörlerde ve bölgelerde daha iyi 4G sinyali

- Daha hafif ve malzeme kalitesi çok daha iyi

- Ekran Oled, çözünürlüğü daha yüksek ve HDR destekli.

- 128GB hafıza

- Ana kamerada F/1.6 diyaframlı lens (%40 civarı daha fazla ışık alması demek) ve OIS sayesinde düşük ışıkta avantaj.

- Ultra geniş açılı 2. kamera. Ana kameranın 2.5 katı kadar görüş alanı var.

- Çok detaylı fotoğraf ve video ayarları.

- IP68 sayesinde su geçirmezlik

- NFC

- Ve tabii ki Quad Dac sayesinde piyasanın en iyi ses kalitesine sahip telefonu olması. Hem de açık ara. 300$'a kadarki çoğu müzik çalarla bile yarışabilecek seviyede.
    ---------------------------------------------------------

Pocophone'un üstün yanları:

- %3.5 daha büyük ekran.

- Snapdragon 845

- 6GB ram

- Ana kamerada daha büyük sensör var ve bu aslında düşük ışıkta avantajdır ama OIS olmadığı ve diyafram daha kısık olduğu için sonuçlar daha düşük. Gündüz ise teorik olarak daha iyi dinamik aralık verir fakat sensörün kalitesi en önemli şeydir tabii ki. Hangi sensör var bilmiyorum.

- Derinlik sağlayan 2. kamera. Bu durum yazılıma da çok bağlı olduğu için sonuçlar bazen harika bazen ise çok yapay oluyor.

- 1080p 240fps çekim. Gördüğüm kadarıyla yavaş çekim kalitesi gayet iyi.

- Çok daha iyi ön kamera

- Stereo hoparlör

- Daha ucuz. Yani normalde öyle olmalı ama bizde daha pahalı.

• Geçenlerde Nokia 8'e baktım yemin ediyorum kasa felan 10 numara birde lg v30+ baktım oda 10 numara ikisininde fiyatları şuan çok makul. Yani buna 3299 vermektense nokia 8'e 2100 vermeye razıyım ben yada v30+a 2650 vermeye razıyım. Bu arada v30+ daha ağır basıyor hd ses çıkışı 32 bit kulaklığa ses deneyimi felan benim çok hoşuma gitti.
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    Detaylı karşılaştırma için teşekkürler hocam
  • hangi telefoncuya sorduysam anakart sorunu var deyip lg önermedi
    bu arada face gruplarında f1 i 2400e satıyorlar maşallah 3300 fiyat nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Garantisiz (ithalatçı garanti=garantisiz) bir telefona bu para verilir mi? Bu paralara tonla seçenek var garantili.
    İşlemci 845 olmasın 835 olsun ne olacak? Bundan çok daha iyi garantili bir sürü seçenek var. Adamlar bunu f/p diye çıkardı ama amiral gemi telefon fiyatına satılıyor. Hemde ne olduğu belli olmayan bir garanti ile. Global versiyon olduğu bile belli değil.
    Bunun bu fiyata satılması telefonun suçu değil, ülkedeki kurun ve vergilendirmenin (bilhassa bu telefonda fırsatçılık etkeni var) Garanti konusu o kadar saçma ki artık; birçok yazılımsal sorun kullanıcı deneyimleriyle çözülüyor. Çözülmeyen durumlarda =garantisiz demenin sorumlusu da bu telefonların ithaline izin veren mercilerde. Distribütör denen ithalatçı da distribütör denmeyen ithalatçı da aynı yükümlülüklere sahip. Fiziki sorunların çoğunda distribütöre de para bayıyorsun ülkede ayrıca. Garanti ithalatmış, distribütörmüş önemli değil (aradaki ücret farkına bakınca) şansın da iyi olacak. Mesela camını, dokunmatik panelini vs çatlattıysan geçmiş olsun. Ha parasıyla da mı yapmıyor: o zaman yasal haklarını kullan.

845 kullanan bir diğer Asus +1000₺ alıyor pocoya göre. LG biraz fiyatlarda yumuşak ( ama adamlar kronik hastalıklar sahibi her modelde. O etiket bir türlü kalkmıyor. 3300'e sayabileceğin 5 model bekliyorum senden hocam, ne tonlarcası Allaseen?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon çok güzel .Yalnız fiyat çok abartılı.Dolar böyle gitsin yükselmesin buraya yazıyorum 6 aya kadar 128 Gb nı 2500 tl ye getiren bir ithalatçı firma olacak.Zaten şu an kaçaklar 2200-2500 gibi.
  • 300 dolar çıkış fiyatı olan çinde 330 dolar civarına satılan
    avrupada 300 euro bandında satılan telefon ülkemizde nasıl 600 dolar civarına satılıyor anlayamıyorum
    bu telefona 3200 tl vereceğine mi8 al daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfield.es

300 dolar çıkış fiyatı olan çinde 330 dolar civarına satılan
    avrupada 300 euro bandında satılan telefon ülkemizde nasıl 600 dolar civarına satılıyor anlayamıyorum
    bu telefona 3200 tl vereceğine mi8 al daha iyi

Mi 8 64 gb amazonda 3200 e düşmüş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300x8=2400

700 TL hava parası herhalde.8 le bilerek çarptım firma karı+devlet zımbırtısı

3600'e zaten S9 satıldığını birisi şunlara söylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 2 Kasım 2018; 18:25:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • v30 plus 2600 ve bence en güzel alternatif nokia 8 1900 küsür lirayken. Bile bile 300 dolar fiyatı olan cihaza 650 dolar vermek mantıklı değil.
  • Bu gün itibariyle n11den p1 64lük mi Türkiye garantili 2387 tl almış bulunmaktayım. Güzel fırsattı ve değerlendirdim. Forumda bir arkadaş paylaşmıştı fırsatı. Zaten uzun sürmedi bitti

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.