Şimdi Ara

316i Compact almayı düşünüyorum bilgi rica ediyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ilk aracimi almaya niyetlendim

2000 model 145.000de benzinli, otomatik bir 316i compact buldum.
    Araclarla ilgili neredeyse hic bilgim yok bu nedenle asagidaki sorulari yanitlamanizi ve ek olarak verebileceginiz bilgileri merakla bekliyorum.

1) bu arac 100 km de ne kadar yakar?
    2) bu arac kac km de bir bakima girer ve bu bakimlar ortalama ne kadara mal olur
    3) lpg taktirmak istesem hangi markayi tercih etmeliyim,her seyiyle ne kadara mal olur ve yakit tuketimi ne kadara duser
    4) bu araci almadan once nelere dikkat edilmelidir?

Ve sizin tum tavsiyeleriniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Big Johnson -- 10 Aralık 2013; 10:26:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2012 model bmw 3.16i kullanıcısıyım tavsiye etmiyorum bmw nin bazı serinleri casper markası gibidir adı var kendisi yok kaliteli güvenlik li ama verdiğin paraya değmez en son fiyat olarak ne kadar lık bişey arıyorsun?

• bmw yide casper yaptılar
  • O aracin cok masraf cikaracagi soylendiginden vaz gectim.
    Şekilden de vaz gectim haddimi bilip bir clio almayi dusunuyorum artik :)

• ya git hayalindeki arabayı al dostum ne clio su ya:))
  • Kirkancan haklı. Ayrıca fiyatlar ikinci elde dahi uçuk. Ben de 2003 -2004 bir ara 3compact veya sedanlara bakmıştım, sonra vazgeçtim. saab aero aldım 250 beygir, cok memnunum,tabi biraz masraf yaptık ama yine de toplamda 318-320 fiyatının altında kaldı....... aradaki donanım farkı da cabası.
  • 1) bu arac 100 km de ne kadar yakar? -------> normal kullanım istanbul içi 8-9 litre benzin. 10-11 litre lpg
    2) bu arac kac km de bir bakima girer ve bu bakimlar ortalama ne kadara mal olur -----> 10 binde bir ben yagı hava filtresi fln değiştiririm 200 lira harcarsın ama değişimini kendin yapmayı ögrenirsen 50 lira azalır 50 binde bir flnda balata fln değiştirirsin buji fln onlarada 200 lira gider.
    3) lpg taktirmak istesem hangi markayi tercih etmeliyim,her seyiyle ne kadara mal olur ve yakit tuketimi ne kadara duser ----> 1500 liraya brc taktırdım hemen kar ettim ama arabaya sıkıntı cıkarabılıyor ama yinede takardım 2500 e fln prins taktırırdım şimdiki aklımla
    4) bu araci almadan once nelere dikkat edilmelidir? ---> her 2. el araçtaki gibi elektroniğinde motorunda fln sıkıntı olmasın yeter
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.