Şimdi Ara

312km/h hız ile yapılan kaza BMW M3 içerir..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
21.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaza cape town'da oluyor, sanırım bu aylarda..
    Video da BMW den önce motor hızla gidiyor tahminimce drag yarışı yapıyorlar, yasa dışı motor ile BMW ve kontrolu kaybeden bmw refuje daliyor, ardından karşı şeride geçiyor. Takla atiyor mu bilgim yok..

Kaza öncesi çekilen kadranın fotoğrafi

Kaza sonrasi aracın hali fotoğraf

+18 videosu da var atabilirim ama yalnızca mesaj yolu ile, bazıları video sahte diyor, bazıları ise video başka kazaya ait oda yüksek hizda oluşan kaza diyor, fakat bu kazanın gerçeğinde adam hastanede habercilere bilgi vs. Veriyor yani yaşıyor, sanırım kaza sebebi lastik patlamasi olabilir, sallanmaya başladı arac birden, o hızla bende refuje vurdum vs. Diyor röportajinda..

Eğer konu açıldıysa kusura bakmayın, bu ara sosyal medyada pek aktif değilim, o yüzden yeni haberim oldu, sizlerle paylaşmak istedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9FiestaM6 -- 23 Şubat 2019; 10:50:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçek görüntüleri fena halde hıza karşı bilinç uyandırıyor. O +18 dediğinizi izledim, fake olduğu o kadar belli ki kafanın derisi yüzülmüş kemiği yarılıp içinden metal geçmiş fakat gözler tamamen sağlam!? Saçlarda en ufak hasar belirtisi yok?
    O fake videoyu merak edenler(fake olduğu belli ve biraz mide bulandırı)vimeo linki uçuk, yapmanız gereken ekşide son sayfalardan birine +100 diye spam atıp arada twitter linki atan posta girin ve orada son 10 saniye gösteriyor. Ve izleyenleri neşelendirelim:

türkiye'de olsa bir kaç gün sonra sarı siteye aşağıdaki ifadelerle ilanı düşecek bmw f80 m3'dür

(bkz: hafif bir sürtmeden dolayı pert kaydı vardır kesinlikle ciddi bir şey değildir)

(bkz: çıtır hasarlı)

(bkz: ufak çiziklerden dolayı boyattım)

(bkz: ufak bir kazayı sigorta para almak için 170.000 tl şişirmiş)

(bkz: keyfe keder boyattım)
  • Acaba mide bulandirici goruntuyu gormek isteyen cikacakmi?

• Sierre34 kullanıcısına yanıt
    Orasını bilmiyorum, ama ekşi sözlük de baya talep geldiği için yazdim bende, oyle manyaklar çok, hiç yoktansa görürler de hiz ne ifade ettiğini anlarlar. Aslinda çocukların şu siteye girmediğini görsem, paylaşırdim o görüntüyü amaç hiz yaparsaniz sonunuz bu olabilir demekti.

Çünkü günümüzde çoğu kişiler " benim aracım sağlam, D sınıfı E sınıfı" diyerekten hız yapan çok kişi var, kendi canlarina hiçe saymalarini geçtim milletin canini hiçe sayıyorlar...

• Ben izledim o +18 videoyu ve aynı videoyu söylüyorsak bu kazanın değil o video Ekşi'de esas kaynağı atmışlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben izledim o +18 videoyu ve aynı videoyu söylüyorsak bu kazanın değil o video Ekşi'de esas kaynağı atmışlardı.
    Bende öyle düşündüm çünkü ilk kaza sonrası araca baktim Sütunlar sağlam, video da sütun un kopmasi lazim o halde olmasi için..

• +18 lik videoyu at bakayım merak ettim
    Edit : Aman Allahım igrenc neredeyse kusucaktim . Sakin videoyu izlemeyin tavsiye etmiyorum! Ben bile kaldıramadım artık günlerce rüyama girer bu görüntüler. Çok kötü oldum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 22 Şubat 2019; 19:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Bende öyle düşündüm çünkü ilk kaza sonrası araca baktim Sütunlar sağlam, video da sütun un kopmasi lazim o halde olmasi için..

Alıntıları Göster
    https://www.news24.com/SouthAfrica/News/driver-in-bmw-horror-crash-talks-i-still-get-flashbacks-20190214

• Ben de gordum adamin kafasina demir gecmis nefes aliyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

https://www.news24.com/SouthAfrica/News/driver-in-bmw-horror-crash-talks-i-still-get-flashbacks-20190214

Alıntıları Göster
    Yaşıyor o zaman konuştuğuna göre video sahte

• quote:

Orijinalden alıntı: 9FiestaM6

Yaşıyor o zaman konuştuğuna göre video sahte

Alıntıları Göster
    2 tane Video var 1 tanesinde araç içi çekim var ama hız falan belli değildi. 2.video da +18 olan ama o da yalan olanmış.

Video kötü ama ben pek etkilenmedim gerçekte görsem büyük ihtimal kusarım ama videodan etkilenmiyorum. Fringe de izliyorum bu ara baya otopsi motopsi gördüm.
  • +18'lik videoyu izledim ben.

ee hep diyorum hız felakettir diye ama bana hep hakaretler ediliyor. etmeye devam edin, sonra bariyer suratınızdan girip ensenizden çıkınca, sağ gözünüz alnınıza doğru kayınca bakalım ne diyeceksiniz bana?
  • Gerçek görüntüleri fena halde hıza karşı bilinç uyandırıyor. O +18 dediğinizi izledim, fake olduğu o kadar belli ki kafanın derisi yüzülmüş kemiği yarılıp içinden metal geçmiş fakat gözler tamamen sağlam!? Saçlarda en ufak hasar belirtisi yok?
    O fake videoyu merak edenler(fake olduğu belli ve biraz mide bulandırı)vimeo linki uçuk, yapmanız gereken ekşide son sayfalardan birine +100 diye spam atıp arada twitter linki atan posta girin ve orada son 10 saniye gösteriyor. Ve izleyenleri neşelendirelim:

türkiye'de olsa bir kaç gün sonra sarı siteye aşağıdaki ifadelerle ilanı düşecek bmw f80 m3'dür

(bkz: hafif bir sürtmeden dolayı pert kaydı vardır kesinlikle ciddi bir şey değildir)

(bkz: çıtır hasarlı)

(bkz: ufak çiziklerden dolayı boyattım)

(bkz: ufak bir kazayı sigorta para almak için 170.000 tl şişirmiş)

(bkz: keyfe keder boyattım)

• Konuya istinaden değinilmesi gereken bir nokta var. Kaza yapan araçtan bağımsız olarak konuşuyorum. Chip vs ile aracının motor performansı oynayan maalesef cok insan var. Chip karşıtı biri değilim fakat bu iş bu kadar basit değil. Standart bir otomobile +30 HP civarı güç vermek bir çok değişkeni tetikler. Bu konu ile alakalı olarak lastiklerin hız sınırları. Çoğu kişi buna dikkat etmez fakat lastiklerimiz hız sınıflarına göre limitlere ayrılır. Aracın bir yeri ile oynayıp aynı lastiklerle yüksek hız yapmak çok tehlikeli ve yanlış. Açıklayıcı olması açısından lastik/hız tablosu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakangrbz -- 22 Şubat 2019; 23:19:51 >

• @haberelectro
    Cinsiyetini ayırt edememişsin daha. 😄

Videoyu izledim adamın bacağı kötü olmuş. Hız yapmanın alemi yok. Hele böyle az gelişmiş teknoloji seviyesindeyken.

• https://www.iol.co.za/capetimes/news/bmw-street-racing-crash-drivers-comments-from-hospital-bed-stir-up-twitter-19305888

Gerçekten yine olsa yine yaparım diyor, videoları kendisi de izlemiş ve olaydan hiç etkilenmediğini vay be bunu da geçirdim/ atlattım diye yorum yapıyor.

2 çocuk babası ve eşi 6 aylık hamile.
    Bazı kişiler hiç sorumluluk nedir bilmiyor, kendi ailesine sorumluğu olmayan birinin yoldaki insanlara karşı sorumlu olmasını beklemek de gökkuşağının sonuna ulaşıp tekboynuzlu ne zaman gelecek diye beklemekle aynı olur zaten.

Ülkemizde de bolca bu tarz insanlar yollarda . Doğru yerde doğru zamanda olmak ihtimali ile eşdeğer olan yanlış yerde yanlış zamanda olmak. O nedenle tamamen herkesin işi şansa kalmış. Umarım sorumlu olan herhangi bir birey bu insanların sorumsuzluğundan etkilenip de hayatlarında bir olumsuzluk yaşamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pudinkk -- 23 Şubat 2019; 0:33:7 >

• +18 lik videoyu facebookta izledim. Yıllar önce liveleak ta izlemiştim bu videoyu. Kısacası fake. Helal olsun bmw ye taş gibi duruyor sahibi yaşıyordur zannımca.

• pudinkk kullanıcısına yanıt
    Bacaklarını kaybettiği halde böyle birşey diyebilmesi garip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend3017

Bacaklarını kaybettiği halde böyle birşey diyebilmesi garip.
    Yaptığı şey düşünüldüğünde karakteri ve düşünce sistemi ile uyuşan bir yorum olduğunu düşünüyorum.
    O nedenle garip karşılamıyorum.

Her şey çocuklarım için diyen anne babaların en az çocuklarına vakit ayırıp annenin komşuda gezmede kek börekte, babanın kahvede okey peşinde ya da evde her ikisinin de sosyal medyada olması ile benzemiyor mu?

Çok iyi babayım diyen kişilerin defalarca hız yaptıklarından böbürlenerek bahsettiklerini görüyorum, aileleri araçtayken de yapıyorlar. Ön koltuğa küçük çocuğunu bindiren, kendisi de dahil araçta kimsenin kemeri olmayan aileler ile benzer bir davranış.

Ben bunlara şaşırmıyorum artık, bunları kabullendim sadece keşke kendimi onlardan tamamen korumanın şans dışında bir yolu olsa. Defalarca bu tiplerin hatalarını kendi öngörüm sayesinde telafi ettim trafikte ancak ben de zayıflıklara sahip bir insanım belirli bir zekayla sınırlıyım bu insanların gerizekalılığının ise bir sınırı yok. Üzüldüğüm nokta da bu. Trafikte kurallara uyan ve dikkatli olup sorumlu davranan sürücüleri koruyan şanstan başka hiçbir şey yok

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    O video arjantinde +200km/saat ile yapılan bir kazaya aitmiş, video gerçek gibi fake e benzemiyor.
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Hocam bana atar mısın videoyu merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.