Şimdi Ara

310 TL'ye 5770 mi 335 TL'ye 4890 mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • opel astra gsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter_dogus

Sapphite vatan da 350 TLhttp://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-sap_hd4890_1gb-hd4890-gddr5-1gb-256bit-ati-dx-10.1-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=37683

Bende 5770 mi yoksa 4890 mı diye düşünürken bu linkteki ürünü aldım. Yalnız belirtmek isterim ki resim hatalı, resimdeki yerine "özel soğutmalı" modeli çıkıyor yani daha iyi. Vatandakini almanızı tavsiye ederim.

• hd 4890
  • 4890 dx11 önemli değil ise senin için
  • AurorAbeam çıkan kart bumu yoksa :o

310 TL'ye 5770 mi 335 TL'ye 4890 mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

çeksin güç çeksin forum greenpeace oldu
    performanslı ekran kartı guç çekecek yani.
    4890 okadarda ısınmıyor 4870 den falan daha serin calısıyor..

edit:

opel astra gsi 2.0 170bg daha ii gider hocam :)

turbo motorlar tork bandını her devire yayamaz.

mesela 2.5k devirde devreye girene kadar alet can cekişir vede son hızda mesela 6k da iken dielm turbo ii perf gostermez.

güçlü bir atmosferik motor herzaman daha iyi tork sunar son hızda daha iyidir

aynen tuturmuşlar bi güç tüketimi diye gidyolar ki kıyaslanan akrtlar arasındada öyle aman aman bi tüketim farkı yok...
    tmm aynı performansa daha az güç tüketimi iyidir ama bu kart seçim yaparken ilk planda olmaması gerekir
    F/p dengesine bakarsın
    sistemine uygun bir kartı ona bakarsın
    senin ihtiyacını karşılıyomu ona bakarsın
    ondan sonra eğer 2 kart arasında çok kararsız kalırsan kartların + ve - lerini yazar öyle seçim yaparsın şak die işte bu kart daha az güç tüketiyo bunu al diye ilk yorumlarını yapanlar yokmu
    edit:bu iki kart arasında alınacak kart 4890'dır ve ayrıca 5770 o parayı hakedecek bi kart değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi **Stolas** -- 25 Aralık 2009; 22:45:29 >

• Sisteminde GTX280SLI kullanan birinin en son düşünmesi gereken şey güç tüketimi olurdu zaten

4890, 5770'den performanslıdır. Aksi mümkün değildir an itibariyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nevi şahsına münhasır -- 25 Aralık 2009; 22:55:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Sisteminde GTX280SLI kullanan birinin en son düşünmesi gereken şey güç tüketimi olurdu zaten

Hahah bumudur yani yorumuma yapacağın yorum iyi bi oku bakim ne yazmışım ama öle sisteme bakıp balıklama yorum yapma
  • @derinkoma;

Hayır, kutusuna kadar aşağıdakini aynısı. Kutuyu açınca şaşırmıştım

310 TL'ye 5770 mi 335 TL'ye 4890 mı?

Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 25 Aralık 2009; 23:25:10 >
  • güzelmiş hayırlı olsun kartınız darısı mavrick72'ye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big.Daddy

quote:

Sisteminde GTX280SLI kullanan birinin en son düşünmesi gereken şey güç tüketimi olurdu zaten

Hahah bumudur yani yorumuma yapacağın yorum iyi bi oku bakim ne yazmışım ama öle sisteme bakıp balıklama yorum yapma

Okumam yazmam var Allah'a şükür. Okuduğumu anlama yeteneğim de var. Muhtemelen bunlarla beni suçlayıp okuduğunu anlama özürlü ilan edeceksiniz. Yazım tarzınızdaki küçümseme bu yöne doğru ilerleyeceğinizin habercisi gibi. Boşa kırmayalım birbirimizi ben yorumumda yanlış bir taraf göremiyorum. Size de zaten bir suçlama değildi bu.

• herkez kendi derdinde valla. siz bir konuyu adam gibi ve tartışmadan ele alamazmısınız yahu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 25 Aralık 2009; 23:52:42 >
  • quote:

quote:

quote:

Okumam yazmam var Allah'a şükür. Okuduğumu anlama yeteneğim de var. Muhtemelen bunlarla beni suçlayıp okuduğunu anlama özürlü ilan edeceksiniz. Yazım tarzınızdaki küçümseme bu yöne doğru ilerleyeceğinizin habercisi gibi. Boşa kırmayalım birbirimizi ben yorumumda yanlış bir taraf göremiyorum. Size de zaten bir suçlama değildi bu.

benim anlatmak istediğim ve sizi bu konuda ilgilendiren yaptığım yorum ve konuya yaklaşımımdır eğer dediğiniz gibi küçük düşürmek yada alaya almak olsaydı sistemimdeki güç tüketimi bana gram dokunmuyo diye çirkinleşir sizin dediğiniz olaya gelirdim ama burda arkadaşa yaptığım yorumdaki yaklaşımımı anladıysanız ki sizi ilgilendirende bu olmalı sistemimdeki tüketimi ben zaten hallediyorum..iyi forumlar..

• İmzanınızda 3 satır sisteminiz yazıyor , başkaları görsün diye yazıyorsunuz heralde. Ben de gördüğüme kendimce yorum yaptım. Celallenecek bir nokta görmüyorum ki ben eleştiri yapmadığımı yazdım zaten. Size de iyi forumlar.
  • quote:

İmzanınızda 3 satır sisteminiz yazıyor , başkaları görsün diye yazıyorsunuz heralde. Ben de gördüğüme kendimce yorum yaptım. Celallenecek bir nokta görmüyorum ki ben eleştiri yapmadığımı yazdım zaten. Size de iyi forumlar.

yorumunuz sistemime değil yorumuma olsun ii geceler
  • quote:

quote:

İmzanınızda 3 satır sisteminiz yazıyor , başkaları görsün diye yazıyorsunuz heralde. Ben de gördüğüme kendimce yorum yaptım. Celallenecek bir nokta görmüyorum ki ben eleştiri yapmadığımı yazdım zaten. Size de iyi forumlar.

yorumunuz sistemime değil yorumuma olsun ii geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: Confusion

4890 döneminin en güçlü kartı ve şu anda bile 5770 den üstün bence==> tek dezavantajı eski model olduğu için piyasası daha erken bitecek.

+1
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.