Şimdi Ara

31 Ocak tarihinde Kesilen Yıllık Kart Aidat Ücreti (97 TL) Denizbank Bonus!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
9.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Az evvel benzin almak istedim merak ettim limit ne kaldı diye.
    -97 TL görünce şok oldum.

Bankayı aradım yıllık kart ücreti dedi.
    24 Kasım'da başvurdum ilk yıl ücret gelmez denildi.
    Şimdi bugün (31 Ocak) Kesilen ücret 2018 yılı için ücret mi?
    2017 de ücret 87 TL idi
    2018 yılında Bonus kart ücreti 97 TL olmuş!!

Benim bildiğim ya 2 parça halinda 6.Ay (Haziran ve Aralık)
    Veya Kasım-Aralik ayı içinde tek seferde kesilir diye biliyorum.30 gün kullanmak ile 97 TL istenmesine şaşırdım ayrıca Kasım-Aralik ya tekrar gelirmi diye endişe ediyorum..

Ben bu 97 TL yıl bonus kampanyaları ile çıkartırım olay 97 TL değil olay Ocak ayında istenmesi?
    Varmı Kendisi Eş-Dost-Akrabasi Denizbank kullanan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 31 Ocak 2018; 10:50:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En zor kart aidatını iade eden bankadır kendileri..Tüm bankaların kredi kartlarına zam geldi haberiniz yok sanırım :) garanti bonus normali 104 TL oldu
  • adamlar aidatsız kart çıkartmış ücret ödemeyin diye buna rağmen bu kartları alıyorsunuz sonrada şikayet ediyorsunuz.
    adam sözleşmeye yazmış aidat diye sende imzalamışsın daha ne bekliyorsunuz.
  • kredi kartı sözleşmesinde ilk 1 yıl şartı var ise alamazlar..sizden almışlar heralde şikayet edin
  • Kart bana 26 kasım'da geldi (2017).
    Kart icin gelen bayan ilk sene ucret odemezsin dedi (sözlü olarak)
    Cogu banka "Kasım veya Aralık ayında bu kart ucretini yansitiyor diye biliyorum.
    11 ay kullanayim bonus para puan kazanayim 97 degil 197 tl de veririm sorun degil.
    Sonucta her bankanin mutlaka Aidatsiz ucretsiz masrafsiz kredi karti var!!
    1 ay kullandiktan sonra 97 tl yansitmalari cok hos olmadi 2018 yili icin.
    Ben kasim da bekliyordum..yoksa bende biliyorum ucreti ucretli oldugunu..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı bankalar kart kullanıldığı gibi aidat alıyor..

Bazı bankalar ilk yılın sonunda alıyor.

Bazı bankalar ise ilk yıl ücretsiz, sonrasında ücretli oluyor...

Bankaya göre değişiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sizle aynı zamanlarda deniz bonus almıştım. Ay'ın 7'sinde 107 TL aidat kesilmiş. 2 gün önce MH'yi arayıp iade talep ettim. 48 saat içinde aranacaksınız dedi. Arayan ok şuana kadar. Axess herseferinde sorgusuz iade etti. (Axess iade etmeseler bile kapatmam) Denizbank biraz uğraştıracak gibi. Bakalım iade edilmezse kapamayı, var olan axess limitimi arttırmayı düşünüyorum. Kampanyalarına bakınca 107 TL hakedecek bir kart değil bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tesadufi

Bende sizle aynı zamanlarda deniz bonus almıştım. Ay'ın 7'sinde 107 TL aidat kesilmiş. 2 gün önce MH'yi arayıp iade talep ettim. 48 saat içinde aranacaksınız dedi. Arayan ok şuana kadar. Axess herseferinde sorgusuz iade etti. (Axess iade etmeseler bile kapatmam) Denizbank biraz uğraştıracak gibi. Bakalım iade edilmezse kapamayı, var olan axess limitimi arttırmayı düşünüyorum. Kampanyalarına bakınca 107 TL hakedecek bir kart değil bence.
    Hocam ne yaptınız, iade ettiler mi?

• Evet iade edildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene 122 TL aidat yansıtıldı. İtiraz etmeme rağmen iade etmediler. Bu yıl geri alabilen varmı? Kart iptal blöfünde bonus teklifi oluyormu? Bari bir kısmını kurtarabilsek.
  • Ben de ayın 2sinde aradım, 4ünde olumsuz döndüler. Bugün içindeki puanı kullanıp iptal edeceğim. Blöf değil, onlar beni ikna etmeye uğraşsın. Zaten kartı da zorla verdiler

• Bir kısmını iade ediyor. 135 TL platinium kesintisine 65 TL bonus iade ettiler. Bu sene 195 olmuş, bye denilecek 11. ayda.
  • İptal için aradım, tekrar inceleme için kayıt aldı. 48 saat içinde döneceklermiş bakalım. Ya tamamını öderler, ya da iptal ettiririm.

• İkinci talebimde de aidat iptaline olumsuz dönüş yaptılar. Kartımı aidat yüzünden iptal etmek için aradım, 3 ay boyunca 100 TL harcama sözüne, tamamını nakit olarak iade ettiler.

• Aynı şekilde bende bu yılı kurtardım.
  • ben bu denizbankın kartını rastgele almıştım kapıda çantayla gezip yazanlardan ekim 2018 de 24,650 limitle platinum verdiler garanti limit artırmıyordu yıllardır ( 4450 tl + 9950 finansta vardı ) bu tek seferde bu limiti verdidi fakat hiç kullanmadım sonra pişman oldum keşke almasaydım diye nedense ısınamadım .. dün kapatmak için aradım kapatın diye baya dil döktüm kapatmıyorlar.. illa limit düşürelim kalsın vs vs ne dediysem kapatmadılar :))) 3 ay boyunca her ay 100 tl harcama sözüne 100 tl bonus verdi + 1 yılda aidat muafiyeti verdi kapatmama sözüne..
  • 41TDaY41 kullanıcısına yanıt
    Şimdi banada aynı şekil iade ettilerde acaba 3. Ayın bitiminde yine aidat ücreti yapıştıracaklarmı acaba ?

• arkadaşlar deniz kredi kartına 120 tl ücret kesildi. Ne önerirsiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.