Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Bu millete müstehak hacı.
    hangi partiyi deneyimledin ki hayatında millete müstehak diyrsun.

müstehak olanlar 80ler 90lar.
  • Biraz once atvde siritarak doguda bir suru belediye el degistirdi dedi yanindaki hemen duzeltti tabi degistirmis olabilir filan diye inanilmaaaz xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılım oranı %51 yazıyor haber sitelerinde. Bu oyların sayımına göre artar mı yoksa sabit mi kalır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İstanbul 65 Binali ile açılmış ?
    İstanbul zaten Akp'nin olur, çok büyük süpriz olur Chp'nin olması
  • Şöyle diyeyim, şu an Edirne'yi Akp, Kırklareli'yi Mhp alıyor, o derece gereksi şu an o alır bu alır demek.
  • Şu A haber izleyip adamlar üzgün diyenler nasıl izlediniz merak ettim, hiç öyle bir ifade yok adamlarda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

18den sonra serbest
    Öyle değil diye biliyorum. Haber link de öyle:https://www.dunya.com/gundem/sandiklar-aciliyor-haberi-442471

"Bu arada seçim sonuçlarına ilişkin yasak saat 21:00'da sona erecek. Ancak YSK, oy verme işleminin tüm seçim çevrelerinde sona erdiğinin anlaşılması üzerine, Anayasa ve seçim yasalarının verdiği yetkiye dayanarak, yayın yasağını saat 21.00'den önce kaldırabilecek."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naci_Balkavan

Katılım oranı %51 yazıyor haber sitelerinde. Bu oyların sayımına göre artar mı yoksa sabit mi kalır ?
    Sence hocam?
  • İstanbulda girilen oyların kaynağı akpli belediyeler olmasına rağmen binali %56

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

tvnet canlı veriyor yasak falan takmıyor. Kalktı mı benim mi haberim yok. Sandık başında arkadaslar var daha yeni başladık dedi.

Alıntıları Göster
    tv net valla çatır çatır veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

İstanbul 65 Binali ile açılmış ?
    65 değil 78 le açtılar

Suan 54 e düştü

• Ak Haber'de ki gözlüklü arkadaş kendini kaybetmiş gibi tabletle ordan oraya gidiyor Güneydoğu'da tüm belediyeler el değiştirmiş bakalım görücez. :d
  • Adam gibi adam.
    31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

• kanal 24 sonuçları nasıl açıklıyor abiii
  • yarım saattir sonuçlar internette veriliyor. A haber sitesi de yayınlıyor.
    https://www.haberturk.com/secim/secim2019/yerel-secim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Sence hocam?

Alıntıları Göster
    Benim aklıma 2 senaryo geliyor. İmza atılan o listeleri evvelden sayıp katılım şudur diye sabitler sonra oy sayarlar. 2.si ise zarflar sayılır ona katılım denir. Şu an haber sitelerinde katılım oranları %53 falan yazıyor. Gönül ister %60'ın altında kalsın ama bekleyeceğiz.

• İmamoğlu önde.. inanılmaz birşey.
  • http://secim.ntv.com.tr/

Ben burdan takip ediyorum. Açılan sandık sayısı arttıkça AKP adaylarının oyları düşüyor. Ek olarak daha %5 bile açılmadan AKP normalde %75'le başlarken şu an %55 civarlarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XBlades

İmamoğlu önde.. inanılmaz birşey.
    Kaynak neresi hocaö

• 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.