Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (263. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşte anlattığım profile tipik örnek. Ben yol yaptı demedim, yapılmış bitmiş açılışı gerçekleşmiş yolu kapatacağını söylemek neyin kafası diyorum. Odtü'lü pkk ve chpliler kol kola girip geçit duvarlarındaki taşları kırarken amaçları neydi, derdiniz ne sizin diyorum? Kısacası hergün kullandığınız o yollar niye size bu kadar batıyor? Yol medeniyettir, at sırtında seyahat etmiyoruz. Özel araçlar da, toplu taşıma araçları da o yakıp yıktığınız yollardan gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bursa ve İstanbul kaynıyor
  • Ben uyuyorum beyler siz devam edin güveniyorum sizlere. Televizyonlara sahip çıkalım

• 2014 senaryosu tutmaz. Bu senaryo ile kaybettikleri iyice kesinleşti İstanbul'u. Bu sefer İstanbul hakedenin.
  • tatava yapmanın alemi yok Akp herzamanki gibi seçime hile hurda sokmuştur net İstanbul imamoğlunun hakkıdır sonuna kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 1 Nisan 2019; 2:14:3 >
  • Cumhurbaşkanlığından 'düzeltme': "Cumhurbaşkanımızın bu geceki balkon konuşmasında İstanbul'la alakalı Sayın Yıldırım’ın açıklamasıyla çelişen herhangi bir ifadesi olmamıştır."
    https://twitter.com/DikenComTr/status/1112491057453899779

istanbul'u vermemek için her türlü pisliği yapacaklar, içim hiç rahat değil.

• Yav arkadaş şu yapılan çok büyük ayıp.Çocuk bile görür şu yaşananları.Şöyle bir noktada 2.5 saattir verilerin durması tam bir skandal.Hangi seçmen olursa olsun, herkes bu durumdan rahatsızdır.Yanlış yapıyorlar,derhal yanlıştan dönülüp sonuçların açıklanması lazım.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Bende yol yaptı dediğinden bahsetmedim konu yol dedim. Bir gün olsun ekonomiden bahseden akpli görecek miyiz ? Hayır. Bahsettiğim konu bu. Bilgim olmayan o "yol" meselesine karışamıyorum maalesef. Ama ekonomi dersen her kısmında tartışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

İşsiz gibi oturup şu linkteki listeden saydım hocam.https://www.emlakdanismanlari.com/buyuksehir-belediyesi-olan-iller-listesi/16948

Bu liste doğruysa 16 ilin içinde İstanbul da var gibi.

1) Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
    2) Bursa Büyükşehir Belediyesi
    3) Denizli Büyükşehir Belediyesi
    4) Erzurum Büyükşehir Belediyesi
    5) Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
    6) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
    7) Kayseri Büyükşehir Belediyesi
    8) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
    9) Konya Büyükşehir Belediyesi
    10) Malatya Büyükşehir Belediyesi
    11) Ordu Büyükşehir Belediyesi
    12) Sakarya Büyükşehir Belediyesi
    13) Samsun Büyükşehir Belediyesi
    14) Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
    15) Trabzon Büyükşehir Belediyesi

16) İSTANBUL

Alıntıları Göster
    Tekirdağ CHP den diye.mi listeye koyulmadi.

• Net olarak diyorum AKP müdahale etti ama işte yetmedi tüm kaynakları kullandı normalde alması gereken oy oranı Türkiye bazında %36 idi bunu defalarca yazım MHP'de tam beklediğim gibi geldi.%8-9 manipülasyon hile mile artık ne derseniz ondan var işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 1 Nisan 2019; 2:14:54 >
  • Uyamayın İstanbul bunlara güven olmaz sabah bi kalkmışsınız Binali almış neyse ki İmamoğlu bırakmaz ama nöbete devam Allahtan fox devam ediyor ülkenin medyasının geldiği trajikomik durum da içler acısı..

• 1000 odalı sarayımız ejder meyveli smoothiemiz var ne demek gelişmemiş

• Sanki kötü seyler olacak gibi hissediyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmamoğlu şu anda ekrana cıkmıyor ama bence daha iyi cıkmaması

Cok dıkkatlı olmaları lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende herhangi bir kayyum ataması olmaz diye düşünüyorum ama burası Türkiye.
    Sabah kadar ne olacağı belli değil İstanbul için yüz binlerce geçersiz oy gözüküyor itiraz yoluna gidilebilir ve buradan sonuç çıkarılabilir. Bekleyip göreceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral400

Cumhurbaşkanlığından 'düzeltme': "Cumhurbaşkanımızın bu geceki balkon konuşmasında İstanbul'la alakalı Sayın Yıldırım’ın açıklamasıyla çelişen herhangi bir ifadesi olmamıştır."
    https://twitter.com/DikenComTr/status/1112491057453899779

istanbul'u vermemek için her türlü pisliği yapacaklar, içim hiç rahat değil.
    Çelişen bir ifadesi olmadıysa niye Binali Yıldırım'ın kazandığından bahsetmedi de ilçelerden bahsetti ? Çok ilginç ya.
  • olum 2014'te ki aynı şeyler yaşanıyor. Gece 3 'te mansur kazandı denilmişti. Sonra pat bir toplantı dönemin içişleri bakanı eflan ile ve sabaha türkiye bir uyandı kazanan melih gökçek

şuanda da binali süleyman soylu ile ve bazı bakanlarla toplantı halinde

yok artık lan o kadar da olmaz dimi lan?
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.