Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fulton

İşsiz gibi oturup şu linkteki listeden saydım hocam.https://www.emlakdanismanlari.com/buyuksehir-belediyesi-olan-iller-listesi/16948

Bu liste doğruysa 16 ilin içinde İstanbul da var gibi.

1) Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
    2) Bursa Büyükşehir Belediyesi
    3) Denizli Büyükşehir Belediyesi
    4) Erzurum Büyükşehir Belediyesi
    5) Gaziantep Büyükşehir Belediyesi
    6) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi
    7) Kayseri Büyükşehir Belediyesi
    8) Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
    9) Konya Büyükşehir Belediyesi
    10) Malatya Büyükşehir Belediyesi
    11) Ordu Büyükşehir Belediyesi
    12) Sakarya Büyükşehir Belediyesi
    13) Samsun Büyükşehir Belediyesi
    14) Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi
    15) Trabzon Büyükşehir Belediyesi

16) İSTANBUL

Alıntıları Göster
    Hakikaten emek vermişsin ama istanbul da ekber %100 kazandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbul da çöp dağları başlamış
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    Senin gönlün rahatmı kardeşim? Demokrasi hepimizin sahip çıkmalıyız haber alma hakkımıza sahip çıkmalıyız. Ortada bir demokrasi ayıbı ve hazımsızlık var, mağduriyet var mesele şu kişi bu kişi meselesi değil demokrasi meselesidir.

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Dostum asıl dram seçmenin hee sandıkta KK değil adaya oy verip, sonra adam yerine koymadıkları KK için adam dedikleri adayların yenilip yutulmasını çekirdek yiyerek izlemek.

Sarıgül adamdı...
    İnce adamdı...
    İmamoğlu adam... (Loading)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Oylarinda %52 aldik diyor 16yi sayarkende mhpyide saymis olabilirmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Yaklaşık 10 yıldır, CHP'nin yönettiği İzmir'de yaşıyorum. AKP'nin yönettiği belediyelerden İzmir'e gelen herkes ohh be Dünya varmış diyor. Boş yapma.

Daha geçen yıl sahil şeridine tramway yaptı İzmir Büyükşehir Belediyesi. Hükümetten almadığı 0 ödenekle. Genel seçimde CHP kazansa kim bilir neler neler yaparlardı.

Bunun haricinde CHP'nin yönettiği Eskişehir'e gitmediysen git. Hizmet gör.

Tamamiyle altı boş saçma sapan bir değerlendirme yapmışsın.

Alıntıları Göster
    Ah be karşim, az araştıraydın keşke onların yüzde kaçını belediye, kaçını merkezi hükümet yapmış. Ben araştırmasam inanacağım o derece.

• Anlık chp liler
    31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Senin bir konu vardı Ankara için değil mi? Oradaki mesajları tek tek SS'lemişsindir umarım malum silenler olmuştur kesin. Yada değiştirenler merak ettim şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kral400

İmamoğlu kazansa da benim halen bu ülkeden pek bir umudum yok, akp halen %45 civarında bir oy alıyor, siyasal islam halen kazanmaya devam ediyor ve devam edecek maalesef.
    sonuçların akp aleyhinde olması için akp'nin en fazla %30 civarında oy alması gerekirdi, genel seçim olsa akp yine 1. parti olur. çevremdeki seçmen profiline bakarak düşündüğümde, bu ülkenin siyasal islamdan kurtulması için en az bir 30 yılı daha var diye tahmin ediyorum.
    akp bir günde, bir seçimde tası tarağı toplayıp ülkeyi terk edecek bir parti değil ama. Millet güzel bir tokat attı akp'ye gidişattan memnun olmadıklarına dair, ekonomi olsun döviz olsun. Kısacası gönül ister ki bu kadar oy hala toplamasın ama bugün net türkiye kazanmıştır. Reisin de biraz silkinip kendine gelmesi gerektiğini anlamıştır zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

CHP son zamanlarda güzel adaylar çıkarıyor bence. Artık Kılıçtaroğlu da bu parlayan yıldızlara bırakmalı tahtı. Muharrem İnce, Ekrem İmamoğlu gibi isimler çıkarmaları oldukça iyi.
    Gılışdar emekliliğe ayrılıp partiyi Ekrem babaya vermeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Bursa da aynı durum.

Tek CHP li Belediye yıllardır Nilüfer, ama hizmetin kralı Nilüfer de. Osmangazi, Yıldırımda da yaşayan ve AKP ye oy atanların hepsi de Nilüfere taşınıyor. Ama sorsan CHP eh, tüh, pis.

Alıntıları Göster
    Yildirim tam bir cop dediginiz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İmamoğlu kazansa da benim halen bu ülkeden pek bir umudum yok, akp halen %45 civarında bir oy alıyor, siyasal islam halen kazanmaya devam ediyor ve devam edecek maalesef.
    sonuçların akp aleyhinde olması için akp'nin en fazla %30 civarında oy alması gerekirdi, genel seçim olsa akp yine 1. parti olur. çevremdeki seçmen profiline bakarak düşündüğümde, bu ülkenin siyasal islamdan kurtulması için en az bir 30 yılı daha var diye tahmin ediyorum.
    istanbul ve ankarayı almaları chp için + oldu Eğer çok iyi yönetirlerse Chp akp'yi yıkacak bir güce ulaşacak tabi kk engelide giderse tutmayın chp'yi tarih yazar diye düşünüyorum

Şuan chp'nin bunu çok iyi değerlendirmesi lazım akp'yi yıkacak bir fırsat geçti ellerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 1 Nisan 2019; 2:4:32 >

• Bez hangi büyüklükte olsun

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Öncelikle ankara'nın trafiğine katkısı falan yok o yolun, hani ankara'da yaşamasak o yolu her gün kullanmasak inandıracaksın'da yemezler tarus'un oraya gel bak bakalım o yol nasıl tıkalı araçlar nasıl duruyor ikincisi köprünün sağ tarafına yönelirsen yol yamuk bildiğin sağ lastiklerin 30cm den fazla eğimli hava'da duruyor sen gelmiş yol yaptılar diyorsun

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    https://www.sabah.com.tr/secim/31-mart-2019-yerel-secim-sonuclari/

burada 16 yazıyor zaten. bursa ve istanbul çıkarsa 14 kalır mhpyi eklersek 15 olur. 16 olmuyor hiçbir şekilde istanbul ve bursa chpye geçince
  • internette istanbul-balıkesir-bursa üçlüsüne dikkat edin ve sahip çıkın yazılıyor.bakalım son sonuçlar ne olacak.
  • Ankara şimdiye kadar çok iyi mi yönetiliyordu. Gel seni bir gezdireyim. Buralar lağım kokuyor lağım. Bir yağmur yağıyor, feleğimiz şaşıyor. Şehrin alt yapısını halletmemişsin daha. Anka parka paraları gömmüşsün ki oda elinde patladı. Çeşmeden de su içilmiyor zaten. Türkiye nin en borçlu belediyesi hangisiymiş bir araştır bakalım. Yediler yediler doymadılar senelerdir be..

• quote:

ellerindeki en popüler en sağlam aday binali yıldırım'dı. buna rağmen ekrem bey başkan oluyorsa bence az da olsa umut var. halk mesajı vermiş.
  • Binali bakanlarla toplantı yapıyormuş kaynak fox
  • Yav he he
    Eskişehir'de yaşıyorum.Türkiye'deki en iyi belediyecilik şehrimde.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.