Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o değilde 17 sene sonra ankara gelirse kılışdar bunu başarı sayar ve bir 17 sene daha o koltuktan kalkmaz be aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Hiç bir partiye oy vermedim ama şu yok çalınmış yok oylar YSK ya geç girmiş yok sadece farklı illerin ki girmiş gibi ağlamalar cidden mide bulandırıcı.
    ?
    İnsanların doğruyu söylemesi midenizi bulandırıyorsa eğer, konuya girmeyerek sıhhatinizi sağlayabilirsiniz. Kimse sizin saçmalıklarınızı okumak zorunda değil. Sonuç olarak burda herkes ülkenin iyiliğini istiyor. A partisi ya da B partisi çıkmış farketmez, önemli olan ülkenin iyiliğidir. Sürekli savaş durumundan vazgeçip, insanların birbirlerine saygı duyması lazım. Şu an sisteme yukarda belirttiğim gibi İstanbul'da daha muhalif olan ilçelerden veri girişi yapılmamış örneğin. Resimler Habertürk'ten alıntıdır. Buna nasıl ağlama deyip, yargılayabiliyorsunuz onu anlamıyorum.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 16:44:14 >
  • 24 te a haberde nasil kan kusuyorlar hahahahah ankarada 4 ilce belli olmusmus doguda suprizler varmismis hahahah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara ve İstanbul'da oylar sabitlendi Habertürk'te...

Yıldırım 52,48

Özhaseki 53,23 görünüyor.
  • TÜM KANALLAR ALTYAZI GEÇTİ.

İLK SONUÇLAR 19:15
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

ankara da yenimahalle oyları daha girilmedi 300bin chp li var yenimahallede

her yıl aynı muhabbet moda yok çankaya gelmedi yok yenimahalle başlamadı

arkadaşım 300 bin oy gelse ne olacak 1-2 ilçe dışında komple mehmet özhaseki alıyor

chp izmir dışında büyükşehir alamayacak onlara da zaten hizmet falan önemli değil tamamnen ideolojik konya ile izmir arasında bir fark yok
  • İstanbul bayadır aynı
  • Umutlandırıp utandırmayın.
    Ulan yoksa....
  • İST. İÇİN SÖYLÜYORUM YILDIRIM - İMAMOĞLU ARASINDA FARK YÜZDE 5 OLMAZ HANGİSİ KAZANIRSA KAZANSIN YAKIN GEÇER YANİ

• 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul utandır beni istanbulllllll
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    güzel derken kim onde?

• İstanbulu CHP alabilir
    Ankara zor gibi
    Bursayıda CHP alacak gibi düşüyorum

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt
    1 saattir şuradan takip ediyorum Ankara'yı her 2 dakikaya bir yenileniyor oranlar
    https://www.yenisafak.com/yerel-secim-2019/ankara-ili-secim-sonuclari
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Chp'nin oyları artıyorsa bu İnce'nin başarısı Kılıçdaroğlu parti içinde güçlü olmasa bir dakika o koltukta kalamaz bu seçimden sonra onun da sırası gelecek inşallah.

• Burdaki chp liler buyuk resmi gormuyor.

Il genel meclisine bakin.Kemal hala istifa etmeyecekse daha kaybetmeye mahkum chp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa, Adana ve Antalya aşırı yakınlaştı
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.