Şimdi Ara

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI) (1108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.223
Cevap
34
Favori
1.400.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
415 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naganzo

forum resmen seçim havasında diyordum. Adamlar kendi yaptığı şeylerle seçimi adaletsiz bir şekilde iptal ettirdi.

Bakalım 23 hazirana kadar ne rezillikler göreceğiz. Oy için neler yapılacak...

Alıntıları Göster
    Hahaha sizin için her şey seçim için zaten. Ülke yararına bir şey olduğu zaman üzüntüden ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

Seçim yapılan hileler nedeni ile iptal oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 7 Mayıs 2019; 7:42:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• onkuba kullanıcısına yanıt
    Tabi tabi öyledir.

Sizdkendi hakkınızla kazanacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şİmdi Erdoğan her şeyi yapacak diyoruz ya.

Peki neler yapabilir ? Neler engelleyebilir ? Mesela sandık başkanlarını görevlilerini zaten çoğu kendi atıyordu.Bu sefer hepsini mi yapacak ?

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Aynı zarfın içinden çıkan 4 oyun 3ünü geçerli tekini geçersiz sayan zihniyet herşeyi yapar bu saatten sonra.
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Sandık görevlilerini tamamen kendisi mi atar ne yapar işte onu soruyorum tahminleriniz neler.Yoksa sizin bizim aklımıza gelmeyecek şeyleri mi yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

Hahaha sizin için her şey seçim için zaten. Ülke yararına bir şey olduğu zaman üzüntüden ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Süper zeka seçimin yenilenmesinin ne yararı oldu?

-Ülkenin itibarını düşürdünüz.

-Dolar oldu 6,20

-Euro oldu 6,95

Neyin yararı la?

Sandığa attığın oy pusulasından sadece birisinde hata var diyorsanız akıl sağlığınızdan şüphe ederim.

Bütün pusulaları tek bir zarfta atıyorsun.

Kafan mı güzel?

Döviz artınca marketteki ürünlere tek tek zam gelince ne halt edicen acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 7 Mayıs 2019; 10:5:43 >

• Bu gerekçe ile imamoğlunun kazandığı resmileşti.

Seçmenlerde ve sayımda herhangi bir hata bulunamadı.

Sandık başkanı memur olsa bile sayım değişmeyecek.

Küçük partiler yeni seçimde oylarını kaydırmazlarsa sonuç değişmez.

• Yenilenen seçimleri chp alacak diyen hala safımsı kalabilmiş insanları görmek bu ulkenin geleceği adına ümit verici.

• M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Hile hurda fln bırakmaz adam doğru diyor 2. defa yaptırtıyorsa hazırlamıştır alt yapıyı şimdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Süper zeka seçimin yenilenmesinin ne yararı oldu?

-Ülkenin itibarını düşürdünüz.

-Dolar oldu 6,20

-Euro oldu 6,95

Neyin yararı la?

Sandığa attığın oy pusulasından sadece birisinde hata var diyorsanız akıl sağlığınızdan şüphe ederim.

Bütün pusulaları tek bir zarfta atıyorsun.

Kafan mı güzel?

Döviz artınca marketteki ürünlere tek tek zam gelince ne halt edicen acaba?

Alıntıları Göster
    Sadece bir tanesinde hata var denmiyor. Ysk diğer itirazları kabul etmedi.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hala hile diyor şaka gibi ya

Hile kanıtı bulamadığınız için saçma sapan bir sebep bularak sandık başkanlarının kamu görevlisi olmaması gibi sebep buldular zaten.

Hadi onu geçtim madem yenilenme var madem şaibe var niye akpnin kazandığı meclis üyeleri ve ilçe başkanı seçimleri yenilenmiyor?? İbb de şaibe varda onlarda yok mu? Siz mi çok safsınız yoksa tüm türkiyeyi salak yerine mi koyuyorsunuz?

Hani bu hükümet halkla alenen başşak geçiyor ama siz zaten bunu hakediyorsunuz. İnşallah bu haksızlıkların bin beterine Sizde uğrarsınız.

• ciddi ciddi 3 pusulanın sadece birisinde hile hurda var dendi,diğerlerinde yok.belki beşiktaşı kadıköyü de akp alacaktı.
    şaka gibi...inanilir gibi değil.
    sonra düğmeye bastılar dolar fırladı.

• Bu saatten sonra ne ysk ya güvenim var ne de yapacağı secimlere, yapilan secimde secim sonuçlarını amaçsızca bilgi akışını keserek kamuoyuna yayınlamayan ve kafa da soru işareti bırakan anadolu ajansına mı güveneyim ya da istanbulda bir şeyler oldu ama ne bilmiyoruz diye secimi yenileyen ysk ya mı

• Dolar 6.20 olmuş ülke ekonomik iflasa sürükleniyor hala hile var vs diye savunanlar var allah akıl fikir versin.

Yarın seçim bitip koltuk kavgası sona erdiğinde ortada kalan yine vatandaş olucak. Cebindeki paran ne hale geldi, pazara gidemez olduk, arabamıza yakıt alamaz olduk, fabrikalar ne kadar işçi çıkarsakta ayakta kalsak derdine düştü, işsizlik zirvede ama olsun koltuk çok önemli ne istanbulmuş arkadaş ya
  • quote:

Alıntıları Göster

• Daha önce diyen oldu mu bilmiyorum ama senin profil fotosunu Ali İhsan Yavuz'a benzetiyorum görünce istemsizce irkiliyorum

@BlackLead
  • quote:

Daha önce diyen oldu mu bilmiyorum ama senin profil fotosunu Ali İhsan Yavuz'a benzetiyorum görünce istemsizce irkiliyorum

@BlackLead
    Aynen freddie mercuryle baya benziyorlar

• quote:

Daha önce diyen oldu mu bilmiyorum ama senin profil fotosunu Ali İhsan Yavuz'a benzetiyorum görünce istemsizce irkiliyorum

@BlackLead
    31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİ [ANA KONU] (23.06.2019 İSTANBUL SEÇİM TEKRARI KARARI ALINDI)

• Ak Parti hdp ile anlaşıp aday çıkartmalarını sağlayacak. Planları ekrem başkanın hdp'den aldığını düşündükleri %3-5 oranındaki oyu eritmek. Bunun için pazarlıklara başlandı bile.

Ben şahsen hdp denen terör partisinin aday çıkartmasını ve ekram imamoğlunun buna rağmen kazanmasını isterim. Böylece ağızlarından düşürmedikleri ittifak iddiasını çürütmüş olurlar. Ayrıca hdp'nin kendini üstüne ırk zannetmesi işide bitirilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 8 Mayıs 2019; 19:14:9 >
  • 
Sayfa: önceki 11061107110811091110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.