Şimdi Ara

31 Aralık 2021 23:59'a kadar 10000usd sermaye yapacağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 ay
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 20 saat 1 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ozbey08 (6 mesaj) Maraz Alinin sağ kolu (5 mesaj) mitralyöz etkisi (2 mesaj) Epsilon (1 mesaj) axiuşak53 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (2 mesaj) Mini (1 mesaj) (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • bu yazıyı kağıda da yazıp yatak odamdaki takvimin Aralık ayı sayfasına yapıştırdım.

insanlar hedeflerini gerçekleştirmek için bunu kalemle kağıda yazıp altınada imzasını atması gerekiyormuş. şimdi ben kendimle sözleşme imzaladım . bakalım gerçekleştirebilecek miyim?

normalde çok rahat gerçekleştirebilirim lakin köyde ev yaptırıyoruz paramın çoğu oraya gitti ve gitmeye de devam edecek çünkü inşaat daha yarıda. resmen paracıklarımı betona gömdürüyor babamlar.

yani bir yandan sermaye yapmaya çalışırken öteki taraftan sermaye eksiliyor. gerçi evde bir sermayedir ama ben evi sermaye olarak görmüyorum.

not: şuan 7000usd değerinde varlığın yabancı hisse senedi fonlarında var. 3 ayda 3000usd kazanmam gerek. maaşımın dolar karşılığı şuan 500usd.

inşaat işleri için ödenmesi gereken 1500usd civarı para var belki daha da çok tutar.

31 aralık 2021 akşamı görüşürüz.

|
    |

•   hayırlısı hocam

• Ben ulaşılması hayalleri zorlayan bir hedef belirlemiştim önceki yaz. Vadesi de 21 Aralık 2020 idi. Gerçekleşmedi.

• konu takipteyim lakin hangi işleri yaptığınız vs filan yazarsanız daha iyi olur gibi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi axiuşak53 -- 23 Aralık 2021; 12:43:36 >
  • hocam inönüyü alabilirmisin

• Durum nasıl gidiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noldu yaptın mı ?

• Kabus00 kullanıcısına yanıt

evet, an itibariyle 10059 dolarım var. maaşımın dolar karşısında kuş olmasına rağmen,hayat pahalılığının artmasına rağmen.ABD borsaların 3 aydır yerinde saymasına rağmen başardım. bugün ABD borsası çok düşseydi esasen başaramazdım

@Mobidik , Kabus00, programmer_onur , axiuşak53 , mrslimshady_reloaded ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 1 Ocak 2022; 0:25:1 >
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Tebrikler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler.

• meslek ne hocam

• ofis elamını işte, klasik bilgisayar evrak işleri falan. maaş 4500tl.

kendime ait evim var ve bekarım

yani kirada ve evli olsam para biriktirmem çok zor.

6000 küsür alıyorum her ay içeri -10 bin giriyorum

• o nasıl bir ekonomi yönetimi? Türkiye ekonomisin den beter haldesin.

en büyük gider kalemlerin ne?

eskortlar ve giyime geçen aylarda çok para harcadım sadece giyim taksidi 1000tl  bu ay bitiyo ama

• hoca sen işi bilmiyorsun, sen kendin eskort ol zengin hatunlar seninle olmak için sana para ödesin. böylece hem masrafın olmaz üstüne parada kazanırsın  

Oluyomu ya öyle ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

komik mi lan

• ne kadar kazandığın değil nasıl ve ne harcadığın önemli hocam '' Rich dad Poor Dad'' Kitabını tavsiye ederim.

• dasdacik kullanıcısına yanıt

Babam odama bazen ben yokken girip kendi çapında odamı topluyor o kitabı da çöpe atmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.