Şimdi Ara

30W RAY SPOT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Özel tasarım
    • Monofaze duylu
    • Siyah Kasa / Beyaz Kasa
    • Işık renk : Günışığı / Beyaz
    • 30 watt
    • 2700 Lümen
    • 2 yıl garanti

30 watt Ledli Ray Spot

Mağaza aydınlatması olarak kullanılmaktadır. Yüksek COB Led ışık gücü vardır. Monofaze ray da kullanılmaktadır.

Stok için : 0539 610 25 04

30W RAY SPOT

http://www.mraydinlatma.com//30-watt-ledli-ray-spot-armatur

FORUMA ÖZEL SATIŞ FİYATI : 30,00TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captown -- 3 Aralık 2020; 13:40:53 >

• fiyat çok iyi ama kalite nasıl işte

ben geçen sene horoz markalılardan almıştım 30w 60 tl den daha bir tanesinde bile sorun çıkmadı

aralara da 15w olan markasızlardan almıştım sürekli bozuluyor götürüyorum garantisi var diye değiştiriyorlar sağolsunlar ama 1 yılda 3 kere gittim ser seferinde 3-4 tanesi sorun çıkardı

şimdi bile 2 tanesi yanmıyor üşeniyorum gitmeye

30W RAY SPOT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JQKER -- 3 Aralık 2020; 14:19:18 >
  • kargo ne kadar

• Ucuz olanların içindeki trafolar acayip dandik oluyorlar. Cehennem gibi sıcağın içinde kondansatörler şişiyor. Aslında biraz eliniz yatkınsa kondansatör değişimi ile arızalar hallolur. Ne olursa olsun 30 liraya çok uygun, led driverı vermezler o fiyata.

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz sevkiyat yazıyor linkte fakat fiyat 72 tl. biz bunu nasıl 30 tl olarak alıyoruz? Bi açıklama gelse
  • cngzsnl57 kullanıcısına yanıt

EFENDIM UCRESIZ SEVKIYATIMIZ ADETLI URUNLER ICIN GECERLIDIR MINIMUM ALIM 2KOLI GIBI VE SITEMIZ UZERINDE YAZAN FIYAT 70,00TL DOGRUDUR FAKAT FORUMA OZEL YAPTIGIMIZ BU HAFTALIK KAMPANYA FIYATI : 30,00TL DIR

• 72tl çıkıyor ödemeyi nasıl 30tl yapacağız ve kargo ücreti ne kadar
  • halil_tuyun48 kullanıcısına yanıt

KAMPANYALI URUN FIYATI ICIN TELEFON NUMARASI BIRAKMISTIM EFENDIM 0539 610 25 04 ARAYIN YARDIMCI OLURUZ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.