Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabaha karşı gelen çantalardan brazil olanı alacaktım ama 49.90 da bırakmışlar alacak bir şey de bulamadım alamadım gitti öyle:)

Yaza doğru daha uygun şeylerin gelmesini umuyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

Mesela Trendyol' a bakalım.
    Tommy Hilfiger saat butiği: Erkek Saat TH1790737 , Erkek Saat TH1710282 , Bayan Saat TH1781082
    Guess çantalar: Taupe Çanta PE316407 , Beyaz Çanta FF296914
    Mavi: Erkek Denim 000738184 , Erkek Reality Grafikli Ağaç Kabuğu Sweatshirt 061182-9851

PeraButik' te:
    Abercrombie: Pembe Polo T-Shirt, Beyaz t-shirt, Yeşil t-shirt
    Dockers: Lacivert Unisex Ayakkabı , Gri erkek ayakkabı
    Converse: Pembe ayakkabı, Mavi unisex ayakkabı

Orijinaldir ya da değildir ama Trendyol müşterilerine ürün model numarasını vererek orijinalliğini kanıtlıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

quote:

Resmi olarak satan yer bilmiyorum ama dün bi avm de tigerlara bakıyodum.Vitrinde 189 TL ve 209 TL lik model kalmıştı.Fiyatını sordum birine 69 birine de 89 TL dedi.Sadece bu numaralar kaldı ondan böyle ucuz dedi.Ucuz olunca insan şüpheye düşüyor.Acaba avmdekiler de mi sahte diye geçmedi değil içimden.Bugün akşama kadar öğrenemez miyiz bu ürünün orjinal olup olmadığını kapanacak yoksa dükkan

Sen al isterse yüzde 1500 orjinal olsun 7 gün içinde iade hakkın bazı sitelerde 30 gün aldığım kişi denesin beğenmezse aynen iade.

Katılıyorum. Bende bugün Nike çanta alıcam.

yalnız hocam trendylunkilerin ürünlerin kendi seri numaraları olduğunu sanmıyorum. trendyolun kendi koyduğu stok numaraları gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Sabaha karşı gelen çantalardan brazil olanı alacaktım ama 49.90 da bırakmışlar alacak bir şey de bulamadım alamadım gitti öyle:)

3 TL' lik çorap ekleyip alabilirdin, farklı butikler aynı sepete eklenebiliyor. Ama butik sayısı çok yetersiz, bencede beklemek daha mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Mesela Trendyol' a bakalım.
    Tommy Hilfiger saat butiği: Erkek Saat TH1790737 , Erkek Saat TH1710282 , Bayan Saat TH1781082
    Guess çantalar: Taupe Çanta PE316407 , Beyaz Çanta FF296914
    Mavi: Erkek Denim 000738184 , Erkek Reality Grafikli Ağaç Kabuğu Sweatshirt 061182-9851

PeraButik' te:
    Abercrombie: Pembe Polo T-Shirt, Beyaz t-shirt, Yeşil t-shirt
    Dockers: Lacivert Unisex Ayakkabı , Gri erkek ayakkabı
    Converse: Pembe ayakkabı, Mavi unisex ayakkabı

Orijinaldir ya da değildir ama Trendyol müşterilerine ürün model numarasını vererek orijinalliğini kanıtlıyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: headkoc

quote:

Resmi olarak satan yer bilmiyorum ama dün bi avm de tigerlara bakıyodum.Vitrinde 189 TL ve 209 TL lik model kalmıştı.Fiyatını sordum birine 69 birine de 89 TL dedi.Sadece bu numaralar kaldı ondan böyle ucuz dedi.Ucuz olunca insan şüpheye düşüyor.Acaba avmdekiler de mi sahte diye geçmedi değil içimden.Bugün akşama kadar öğrenemez miyiz bu ürünün orjinal olup olmadığını kapanacak yoksa dükkan

Sen al isterse yüzde 1500 orjinal olsun 7 gün içinde iade hakkın bazı sitelerde 30 gün aldığım kişi denesin beğenmezse aynen iade.

Katılıyorum. Bende bugün Nike çanta alıcam.

yalnız hocam trendylunkilerin ürünlerin kendi seri numaraları olduğunu sanmıyorum. trendyolun kendi koyduğu stok numaraları gibi duruyor.

Hayır hocam, mesela Tommy Hilfiger saatin yanında şu numarayı vermişler TH1790737. Google' da arattığımız anda ürünü bulabiliyoruz.

• quote:

quote:

Sabaha karşı gelen çantalardan brazil olanı alacaktım ama 49.90 da bırakmışlar alacak bir şey de bulamadım alamadım gitti öyle:)

3 TL' lik çorap ekleyip alabilirdin, farklı butikler aynı sepete eklenebiliyor. Ama butik sayısı çok yetersiz, bencede beklemek daha mantıklı.

Yok hocam o çoraplar kalkmıştı şimdide yok galiba en uygunu 12 civarını bir şey geliyordu hadi belki kullanırım dersem 19 tllik bir şey alacaktım 50 ye
    yakın masraf olunca da çanta fiyatına denk geliyordu almadım bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 4 Ocak 2012; 16:15:06 >

• ÜRÜNLER SAHTE !!!

bukadar tartışılınca aldığım2 ürünü kontrol ettim

ürünlerde dikiş yerlerinden 10 ila 20 cm lik artık ipler mevcut

faturada sadece eşofman diye yazıyor

resimleri ekliyorum birazdan

http://imageshack.us/photo/my-images/401/dscf1098.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/109/dscf1099s.jpg/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xantorus -- 4 Ocak 2012; 16:33:57 >

• Hepsi olmasada çoğu ürün bencede sahte ama kaliteli çakmalardan... akşamları meydanlara serilip satılan cinsten...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hepsi olmasada çoğu ürün bencede sahte ama kaliteli çakmalardan... akşamları meydanlara serilip satılan cinsten...

hadi yaaa sahte mi

• Emin misiniz sahte olduklarından? Ben de bugün Promoskop kampanyasından çek almayı düşünüyordum. Yattı herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

ÜRÜNLER SAHTE !!!

daha önce alışverişim olmadı ve çekte almadım ama yazılanlardan sonra bilimum sitelerden verdiğim siparişleri inceledim.

markafoni,limango,trendyol,alamarka,morhipo,daybuyday

bu beş siteninde faturaların bazılarında marka ismi var,bazılarında sadece model ismi,bazılarında ise sadece kodlar ve ürün ismi...
    bu faturaya marka yazılma zorunluluğu nedir tam olarak bilmiyorum ama belirtilen siteler aracı kurum olduğundan marka yazmayabilirler...ürünlerin asıl tedarikçisi bu firmaya fatura keserken marka yazmak zorunda olabilir belki.

biz ürünleri aldıktan sonra aldığımız ürünün marka sahibi ile değil alışveriş yaptığımız site ile muhattap oluyoruz..

şahsi düşüncem evet A&F tshirtler 19-29TL'ye alınabilecek ürünler değildir ama içinde iplik fazlası çıktı diye ''ÜRÜNLER SAHTE'' demekte pek doğru değil sanki...

son olarak burada 29,90TL'ye yedimarka.com diye bir site converse sattı ve alanların hepsi tek tek orjinal olduklarını teyit ettiler..bazı şeylerin nasıl olduğunu sorgulamak yersiz ama aldığınız ürünlerle ilgili tereddütleriniz varsa zaten 7 gün koşulsuz iade hakkınız saklı..bunu kullanın

• arkadaşlar sahte olduğunu düşünenler neden mail atıp sormuyolar? neden sahte ürün satıyorsunuz gibisinden.Ben mail atıp bu konunun linkini veriyim mi?.Tiger alacam kafam karıştı.Paranın yok zamanında 90 lira verip de sahtesini de almak istemem.Şimdi demeyin orjinali zaten 189 diye.Her avm de sezon kapandığı için kalan 1-2 numara 80 liradan bile satılıyor ama istediğim renk yok.
  • Valla ne kadarı sahte bilmiyorum fatura olayına takılmamak lazım bazı mağazalarda yapar onu, mesela onitsuka ayakkabılara baktım gri olanın dili bir değişik
    siyah olanın dikiş yerlerinin altından kumaşının farklı renkte olup sadece üst kısmının siyah olduğu vs görülüyor...belki kaliteli çakmadır bim mantığı gibi
    benzer emek ama markaya para vermek yok gibi...bugünki bazı nike çantalar orjinal gibi bazıları çakma gibi geldi gerçi orijinal belgeleri yoksa inanmamak
    lazım denilene.
  • quote:

ÜRÜNLER SAHTE !!!

Arkadaşım kusura bakma ama ne kadar saçma bir şey için sahte damgasını yapıştırmışsın. Ben trendyoldan kazak aldım onda da aynen o şekilde bir kaç tane iplik vardı. Orası da mı sahte. Bu olabilecek bir şey bununla sahte olup olmadığını kesinlikle anlayamazsın.

• şimdi tiger alıyım mı almıyım mı :)
  • ben çeki geri iade edecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

şimdi tiger alıyım mı almıyım mı :)

Ben, sitenin adı "bedava.com" iken birkaç ürün almıştım, ama tekstil ürünü, ayakkabı değil. Benim aldıklarım orjinal idi. Buradaki yorumlara bakarak, sitenin adı değiştikten sonra sattıkları ürünler de mi değişti diye bir soru işareti oluştu bende. Dediğim gibi, daha önceki site adıyla aldıklarım orjinal idi, şu anki haline yorum yapamayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

quote:

ÜRÜNLER SAHTE !!!

Arkadaşım kusura bakma ama ne kadar saçma bir şey için sahte damgasını yapıştırmışsın. Ben trendyoldan kazak aldım onda da aynen o şekilde bir kaç tane iplik vardı. Orası da mı sahte. Bu olabilecek bir şey bununla sahte olup olmadığını kesinlikle anlayamazsın.

İplikler neyse fabrikada kontrolden geçmemiş üründür vs ama faturada marka ismi yazmıyorsa büyük ihtimalle sahtedir.

• Yabancı bir blogda çakma ve gerçek Abercrombie'leri karşılaştırmışlar.
    Çakma Abercrombie ve poşeti. Perabutik' ten gelen tişört aynı naylonda gelmiş.

http://farm4.static.flickr.com/3149/2587145208_4a6cd450af.jpg?v=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 4 Ocak 2012; 20:38:56 >
  • quote:

Yabancı bir blogda çakma ve gerçek Abercrombie'leri karşılaştırmışlar.

bence bunu perabutik e mail olarak atıp söyleyin verecekleri cevabı çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

Yabancı bir blogda çakma ve gerçek Abercrombie'leri karşılaştırmışlar.

bence bunu perabutik e mail olarak atıp söyleyin verecekleri cevabı çok merak ediyorum.

Kargo benim değil, benim olsa anında mail, mesaj atar, telefon yağmuruna tutardım ama alan kişi memnun kaldı sahteyse bile gerçeğinden farkı yok dedi, yapacak birşey yok o yüzden. Bu arada yarın uğrarsam fotoğraflarını çekerim etiketi, poşeti filan, burda paylaşırım.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.