Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünkü a&f ler yakmış ortalığıAyın 11inde sipariş vermişim kargo hala hazırlanıyor konumunda bekliyor,
    aradım ne zaman gelir diye hafta sonu şehir dışına çıkıyorum dedim cuma kargoyu verilir büyük ihtimal cumartesi alırsınız dediler...madem ellerinde
    ürün var neden illa 7. günü göndermek için bekliyorlar anlamıyorum ürünün markası çoktan bitmiş illa 7 iş günü geçmesini bekliyorlar.
  • Tam 18 gündür 1 adet işe yarar butik gördüm, diğer sitelerde günde 5-6 işe yarar butik ekleniyor.

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Bugünkü a&f ler yakmış ortalığıAyın 11inde sipariş vermişim kargo hala hazırlanıyor konumunda bekliyor,
    aradım ne zaman gelir diye hafta sonu şehir dışına çıkıyorum dedim cuma kargoyu verilir büyük ihtimal cumartesi alırsınız dediler...madem ellerinde
    ürün var neden illa 7. günü göndermek için bekliyorlar anlamıyorum ürünün markası çoktan bitmiş illa 7 iş günü geçmesini bekliyorlar.

A&F' ler kendi mağazasında 40-50$ burada 20-30 TL. Demekki minimum %50-%70 zararla satıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 18 Ocak 2012; 12:26:15 >

• Kargom ne zaman gelir diye telefon açmıştım cuma günü yollarız demişlerdi ben hafta sonu şehir dışına gidiyorum diye belirtmiştim o zaman adresi verirsiniz
    oraya yollarız demişlerdi ama bir güzellik yapıp bugün kargoya vermişler ve bugün elime ulaştı aldığım iki ürün.

Giysi ayakkabı tarzı bir şey alacak arkadaşlara bir tavsiyede bulunayım, bence markaya bakmadan sadece ürünün modeline sizin tarzınıza uyup uymamasına
    rengine bedenine bakın derim ama olur ya markalı bir ürün 100 tl iken orijinali burada 60,70 tlye satarlar o da olabilir...Ben iki tane hırka siparişi vermiştim
    (zannedersem bilinmedik marka idi) ikisi de xl olarak geldi, denediğimde birinin kolları dahi geçmedi ama diğeri güzel oturdu(kollarım baya kalındır)
    ödediğim toplam tutar 27 tl oldu ve bu oturan sadece hırkanın fiyatına fazlasıyla yeter, diğer ürünü ise iki gün içinde iade kabul ederlerse gönderebilirim
    olmadı birisine hediye ederim...

Yani sonuç olarak marka aramadım tarz aradım olursa kaliteli çıkarsa iyi olur dedim ve memnum oldum, arada sırada satışa gelen a&f tarzı ürünlerin
    hiç birinde güzel bir şey yakalayamadım ama bilinmedik bir markadan iyi ürün aldım.

• sitede 1 aydır ilk defa alınabilir bir ürüne rastladım.
    75 tl joop edt ve 75ml joop aftershave 97.90 tl
    çekle 67.90 a geliyor ki çok iyi fiyat.
    ihtiyacı olan kaçırmasın.
  • Bende adam akıllı alınacak bişeyler bulamadım ne zamandır,satın aldıgımız çekleri iade etme imkanımız mevcutmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Bende adam akıllı alınacak bişeyler bulamadım ne zamandır,satın aldıgımız çekleri iade etme imkanımız mevcutmu?

Kullanmayacaksanız çeki karşılıksız olarak ben alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: rudeboytr

quote:

Bende adam akıllı alınacak bişeyler bulamadım ne zamandır,satın aldıgımız çekleri iade etme imkanımız mevcutmu?

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas
    sitede 1 aydır ilk defa alınabilir bir ürüne rastladım.
    75 tl joop edt ve 75ml joop aftershave 97.90 tl
    çekle 67.90 a geliyor ki çok iyi fiyat.
    ihtiyacı olan kaçırmasın.

Bu sitede iyi birşey bulmak samalıkta iğne aramaya benziyor malesef :)
    Bende 2 çekle aşağıda ki şu 2 pijamayı ve 50'ye tamamlamak için üzerlerine çorap aldım
    Yani 2 çorap+1 pijama 27'ye geldi. Eğer iptal etmezlerse veya doğru gönderirlerse
    karlı bir alışveriş olacak :) Ürünleri ve sitesinde ki fiyatlarını alttaki linklerden görmeniz mümkün :)

Lacivert olan
    Pijama1

Pijama2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ser_Tar -- 21 Ocak 2012; 20:20:18 >

• quote:

quote:

quote:

Neden güldünüz 5Tlye satın alsaydım olur muydu :D
  • BU SİTEDEKİ ABERCROMBİE'LER ORJİNAL Mİ ACABA?
  • Benim aldığım A&F sweat'in de giydiğim ilk gün fermuarı elimde kaldı

Ürün kesin çakma, bırakın A&F'i; şimdiye kadar aldığım hiçbir giysinin fermuarı ilk kullanımda gitmemiştir... Zaten bana 20 TL'ye malolduğu için uğraşmak istemiyorum ama bir daha bu siteden alışveriş yapmam...
  • Sanırım bu adamlar aslında pazarcı... Ellerinde kalan fake malları online satmaya çalışıyolar...

Sizin fazla uğraşmanıza gerek yok... A&F'nin Türkiye Distribütörüne bi mail atıp bilgi vermek lazım, onlar uğraşır...

Benim de daha önce minimoy.com 'da başıma geldi. 5 parça Panço marka çocuk kıyafeti aldım... Ürünleri hediye olarak başka bi adrese istediğim için 1 ay sonra gördüm ki panço ile uzaktan yakından alakası yok. Pazar mallarından bile daha kalitesiz... Bana teslim edilse elimden çekecekleri vardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockfiyat

Sanırım bu adamlar aslında pazarcı... Ellerinde kalan fake malları online satmaya çalışıyolar...

Sizin fazla uğraşmanıza gerek yok... A&F'nin Türkiye Distribütörüne bi mail atıp bilgi vermek lazım, onlar uğraşır...

Benim de daha önce minimoy.com 'da başıma geldi. 5 parça Panço marka çocuk kıyafeti aldım... Ürünleri hediye olarak başka bi adrese istediğim için 1 ay sonra gördüm ki panço ile uzaktan yakından alakası yok. Pazar mallarından bile daha kalitesiz... Bana teslim edilse elimden çekecekleri vardı...

bunlarda çakma ozaman
    https://www.netvarium.com/kampanya/sports-sale/erkek-sweatshirt/
    bukadar etiket meraklısı olmayalım nedir yani? zaten orj. giysenizde herkes çakma sanacak çünkü herkesin üstünde var hiçbir özelliği yok. barçının tshirtleri bile kalitede 10 basar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

Sanırım bu adamlar aslında pazarcı... Ellerinde kalan fake malları online satmaya çalışıyolar...

bunlarda çakma ozaman
    bukadar etiket meraklısı olmayalım nedir yani? zaten orj. giysenizde herkes çakma sanacak çünkü herkesin üstünde var hiçbir özelliği yok. barçının tshirtleri bile kalitede 10 basar bence

Etiket merakıyla ne ilgisi var? Orjinal ürün satmak zorunda bu tip siteler,insanlar ona göre gündelik harcamalarından kesip buralardan alışveriş yapıyor. Çakma ürün almak isteyenler İstanbul' da her yerde bulabilir zaten nete gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noteb00k -- 22 Ocak 2012; 3:23:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: noteb00k

quote:

Orijinalden alıntı: rudolfo3639

quote:

bunlarda çakma ozaman

Etiket merakıyla ne ilgisi var? Orjinal ürün satmak zorunda bu tip siteler,insanlar ona göre gündelik harcamalarından kesip buralardan alışveriş yapıyor. Çakma ürün almak isteyenler İstanbul' da her yerde bulabilir zaten nete gerek yok.

merak etme bu tip siteler yaş tahtaya basmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Neden güldünüz 5Tlye satın alsaydım olur muydu :D

Yok ölmüşlerimin ruhuna bedava verebilirdim halbuki!!!

• perabutik çeklerinden 3 tl den satan varsa 2 tane alabilirim...(50 tl limimtli 30 tl indirim yapandan..)
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyobey

perabutik çeklerinden 3 tl den satan varsa 2 tane alabilirim...(50 tl limimtli 30 tl indirim yapandan..)

Bende 2 tane var bir arkadaş alacagım dedi ama pek sesi solugu çıkmıyor yarında almazsa 2 tanesinide satabilirim.
  • tamam pm atarsınız....
  • site den 2 kere alışveriş yaptım 2 sindede ürünler sahte idi

eğer almayı düşündüğünüz fiyata pazar malı kalitesinde ürün almak sizin için uygunsa ve rahatsız etmeyecek ise alışveriş yapın

yoksa hiç bulaşmayın vaktinize paranıza yazık
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.