Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Site sağlam mı? Alalım mı bir iki tane çek?

alamazsın ki fırsat tükendi sanırım.

http://www.promoskop.com/turkiye/firsat/perabutikcomda-swatch-abercrombiefitch-tiger-ck-burberry-ve-daha-bircok-unlu-marka-arasindan-yapacaginiz-alisverislerinizde-gecerli-30-tl-degerindeki-indirim-ceki-3-tl

aslında şehir fırsatı dün 60 küsür saatten sayıyordu ama birden bitirmiş kampanyayı

Ben de dün baktığımda 40 saat falan vardı, verdiğin yer için teşekkürler, oradan alalım.:D

buradakiler 60tl üzeri alışverişlerde 1 ay geçerli
    bizim aldıklarımız 50TL üzeri 3 ay geçerliydi

önemli degil ama fark var

• Bugün converse markalı ayakkabı siparişim elime ulaştı. Converse mağazasından orjinal aldığım ayakkabılar ile karşılaştırdım çok detaylı kontrol ettim ve hiç bir yeri farklı değil. Bana gelen ürün orjinal kendi izlenimlerime göre.
  • tigerlerim geldi mağazdakilerden gördüğüm tek fark arkada tiger yazan dilin yukarı doğru dimdik durması.Giydiğim halde zor yatıyor o dil.Mağazalarda oralar hep yatık duruyordu.Belki çok yenidir diye öyledir bilemiyorum.Ha bi de önde bez olan kısımda birleşme yerlerinde tutkal izleri var çok çok az.Orjinal gibi duruyor ama.Cumadan sonra foto atarım siz bakarsınız bi.Ama o arka dilin durumunu merak ettim.İlk alındığında onun dimdik durması normal mi.Pantolonu havaya kaldırır o be
  • site 10 gündür abercrombie ve tiger satıyor ha. 20 saatten geri saya saya bitiremedi 10 günde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

tigerlerim geldi mağazdakilerden gördüğüm tek fark arkada tiger yazan dilin yukarı doğru dimdik durması.Giydiğim halde zor yatıyor o dil.Mağazalarda oralar hep yatık duruyordu.Belki çok yenidir diye öyledir bilemiyorum.Ha bi de önde bez olan kısımda birleşme yerlerinde tutkal izleri var çok çok az.Orjinal gibi duruyor ama.Cumadan sonra foto atarım siz bakarsınız bi.Ama o arka dilin durumunu merak ettim.İlk alındığında onun dimdik durması normal mi.Pantolonu havaya kaldırır o be

O dil malesef oyle bi ton tiger im olmustur bi yatiramadim onlari.
  • ya yine pazar işi şeyler satıyolar ya. bi adam gibi bi ürün koymadılar ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAG

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

sitenin banka adı bedava.com muş yine.Ekstrede öyle gözüküyor.

bana hemen gönderdiler.hatta rengini beğenmedim geri gönderdim sora yenisini gönderdiler onuda numarasını bir küçüğüyle değişmek için gönderdim sora tekrar değişip gönderdiler.ben çok memnun kalmıştım.mesajlarıma hemen cevapta verdiler. ama açıkçası tiger dışında işe yarar bi kampanya görmedim henüz sitede.

siparişim kargoya verilmiş ama verdikleri takip numarası yanlış.Kayıt bulunamadı diyo.

yanlış değil hocam daha sisteme geçmemiştir,
    Başta öyle yazıyor sonra düzelir o.

Edit: Bu arada 3 parçadan oluşan tablo almıştım, kargo gelmiş eve akşam bakacam inş sağlam gelmiştir.

Arkadaşlar tabloda sağlam bir şekilde gelmiş,
    3 şey aldım 3 üde sorunsuz geldi çok şükür,
    Daha 5 çekim var inş güzel bişeyler gelir kullanırız onları da.

• İşte fotolar arkadaşlar.Dediğim tutkallar sanki ayakkabının ön kısmı açılmış gibi durmasını sağlıyor sanki ama neyse artık idare edicez.Gördüğünüz bi gariplik var mı? Ben tigerden anlamıyorum ilk defa alıyorum.Made in viethnam yazıyor içinde
     30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL

• tiger dan anlamam ama o tutkallar hiç profesyonelce bir üretimin göstergesi değil. aynı ayakkabınnı orjinaslini bi mağzada görmek lazım onda da var mı o tutkallar diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

tiger dan anlamam ama o tutkallar hiç profesyonelce bir üretimin göstergesi değil. aynı ayakkabınnı orjinaslini bi mağzada görmek lazım onda da var mı o tutkallar diye

dikkat ettim de sitelerde kullanılan tüm tiger fotolarında bu kadar olmasa da tutkal izleri var.Olmayan görmedim ama bunda bazı yerlerde biraz fazla taşmış gibi.
  • quote:

İşte fotolar arkadaşlar.Dediğim tutkallar sanki ayakkabının ön kısmı açılmış gibi durmasını sağlıyor sanki ama neyse artık idare edicez.Gördüğünüz bi gariplik var mı? Ben tigerden anlamıyorum ilk defa alıyorum.Made in viethnam yazıyor içinde

Aynısının bot versiyonunu almıştım, için rahat olsun, orjinal bu.

• Ben 2 adet converse aldım ayrı ayrı hesaplardan. Her iki hesaba da kullandığım çeki tekrar yüklemişler. 30 Mart son kullanım tarihi olan 50tl üzerine 30tl indirim çeki yüklemişler. Anlamadım boşuna mı aldık o zaman hediye çeklerini?
    Bu arada gelen 2 converse de orjinal arkadaşlar. Bence kaçırılmayacak fırsat kargo dahil 40tl'ye bir çift converse ayakkabı daha ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

Ben 2 adet converse aldım ayrı ayrı hesaplardan. Her iki hesaba da kullandığım çeki tekrar yüklemişler. 30 Mart son kullanım tarihi olan 50tl üzerine 30tl indirim çeki yüklemişler. Anlamadım boşuna mı aldık o zaman hediye çeklerini?
    Bu arada gelen 2 converse de orjinal arkadaşlar. Bence kaçırılmayacak fırsat kargo dahil 40tl'ye bir çift converse ayakkabı daha ne olsun.

Başka arkadaşlarada aynı şey oldumu?
  • quote:

Ben 2 adet converse aldım ayrı ayrı hesaplardan. Her iki hesaba da kullandığım çeki tekrar yüklemişler. 30 Mart son kullanım tarihi olan 50tl üzerine 30tl indirim çeki yüklemişler. Anlamadım boşuna mı aldık o zaman hediye çeklerini?

hediye çeklerime girince gördüğün çek kullandığın çek olmasın? ben de girdim baktım çek göründü sandım gerçekten yüklendi ama durumda kullanılmış yazıyor.
  • quote:

quote:

hediye çeklerime girince gördüğün çek kullandığın çek olmasın? ben de girdim baktım çek göründü sandım gerçekten yüklendi ama durumda kullanılmış yazıyor.

Yani kullandığım çek ayrı yeni yüklenen çek ayrı görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuCh -- 7 Ocak 2012; 0:45:26 >

• vay hainler bana yollamamışlar
  • quote:

vay hainler bana yollamamışlar

Anlamadım nasıl oldu siparişi tamamladığımın ertesi saniyesinde çek yüklemişler. Bu her iki hesabımda da bu şekilde. Anlamadım :s
  • Kaç gündür doğru düzgün butik koymadılar, bakmaktan-beklemekten sıkıldım. O kadar butik arasında adı duyulan marka sayısı 1-2' yi geçmiyor. Tam bir hayal kırıklığı oldu...
  • tiger kampanyası bitiyo diye korktuk hemen aldık hala uzatıyolar kapatmıycaklar tiger butiğini bu gidişle :)
  • Hala çekler duruyor, güzel bir butik bekliyorum. Yakın zamanda alışveriş yapan varmı? Bu arada sürekli yabancı isimde, oldukça kaliteli görünen markalar ekleniyor, google araştırması sonucu hep İkitelli, Maslak sanayi üretimli ve Koçtex gibi yerli ve duyulmamış markalar olduğunu görüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.