Şimdi Ara

30Liralık PERABUTİK.COM Hediye çeki SADECE 3TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
1
Favori
13.747
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de tiger siparişimi verdim bakalım.İlk defa tiger alıyorum orjinal olmasa bile anlayamam heralde.
  • bu af lerin orjinal olma ıhımalı yok hayatım dagordugum en kotu sahtelerden ya sıteye guvenım 0 landı resmen kupon alacaktım bende S
  • arkadaşlar a&f siparişlerim geldi ürünler %100 çakma.hatta iyi bile çakamamışlar o derece yani.a&f lerin en büyük özelliği t-shirtlerin vücudunuzda yumuşak bir his bırakmasıdır bunlar bariz keçe.dikiş hatalarıda cabası yarın ilk iş iadeye vereceğim.ayrıca a&f poşetlerinin bildiğiniz bantla tutturulduğunu hiçbiryerde görmedim.
  • Arkadaşlar zor bişey değil, alanlar aldıkları ürünle birlikte bu ürünün satıldığı yerlere giderler ve sorabilirler, bizde rahatlarız,
    Yani şunu da belirtmek isterim her "Bu ürün çakma" diyene de inanmayın,
    Daha önce bu forumda birçok kez benzer şeyler yaşandı, rakip firmanın adamları buradan alış-veriş yapılmasın diye de kötüleyebilirler,
    Ama dediğim gibi anlamak zor değil, eğer alış-veriş yapanlar bunun orjinalliğini mağazalardan kontrol edebilirlerse sorun çözülür.
    Umarım çakma falan değildir, çakma olduğunu da zannetmiyorum açıkcası...
    Ben 3 ürün aldım, 2 si elime ulaştı, yalnız bunlar iç çamaşır ürünü, çakma olabilecek bi tarafı yok, ha orjinal kutusunda mı geldi hayır ama çakma değiller biliyorum ilk kez almıyorum çünkü,
    Fakat ayakkabılar veya kazaklar için birşey diyemem, belki ambalajsız temin edildiği için ucuza geliyordur, ürün orjinal olsun da ambalaj olmasa da olur.

• Bu kadar kişide sorun olduğunu görünce size destek açısından bende ürünlerimi iade etme kararı aldım. Dün gece mail attım bakalım.

İade için telefonda açmamıza gerek var mı acaba? Yada iade talebiner yanıt gelen oldumu?
  • info@andstyle.com.tr

meridian textile A&F ürünlerinin tek yetkili satıcısı onlara sordum bu firma ya ürün veriyormusunuz diye

bakalım gelen cevap ile kesinlik kazanır durum

kalite kontrolü yapılmış hiç bir üründe bence 20 cm ip fazlalığı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

info@andstyle.com.tr

meridian textile A&F ürünlerinin tek yetkili satıcısı onlara sordum bu firma ya ürün veriyormusunuz diye

bakalım gelen cevap ile kesinlik kazanır durum

kalite kontrolü yapılmış hiç bir üründe bence 20 cm ip fazlalığı olmaz

Çok zekice Yanıtı merakla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

şimdi tiger alıyım mı almıyım mı :)

hocam ben bedava.com iken tiger aldım daha öncede yazdım mesaj ayrıntılı anlattım.benim aldığım kesinlikle orjinaldi nerdenmi biliyorum kardeşim 175tl ye aldı onunla karşılaştırdık ordan biliyorum.Boynerde de aynısıyla karşılaştırdım ordada orjinal olduğuna inandım.ayrıca kutusu ambalajı herşeyi tastamamdı hiç şüphelenmedim sahtedir diye. ama şu anki sitenin durumunu bilemem. ortam çakal dolu bellimi olur 5-10 orjinal gönderir güven sağlar sonra arada çakma iteler. sen gelince al git boynerde falan karşılaştır bak en güzeli o olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkan38

quote:

şimdi tiger alıyım mı almıyım mı :)

hocam ben bedava.com iken tiger aldım daha öncede yazdım mesaj ayrıntılı anlattım.benim aldığım kesinlikle orjinaldi nerdenmi biliyorum kardeşim 175tl ye aldı onunla karşılaştırdık ordan biliyorum.Boynerde de aynısıyla karşılaştırdım ordada orjinal olduğuna inandım.ayrıca kutusu ambalajı herşeyi tastamamdı hiç şüphelenmedim sahtedir diye. ama şu anki sitenin durumunu bilemem. ortam çakal dolu bellimi olur 5-10 orjinal gönderir güven sağlar sonra arada çakma iteler. sen gelince al git boynerde falan karşılaştır bak en güzeli o olur.

yakınlarda boyner yok ama bakalım çok dandikse geri yollarız.Sağlama benziyosa kullanırım.Bu arada tiger kampanyasını da her gün uzatıyolar.Bugün butiğin kapanması gerekiyodu gene uzatmışlar 2 gün önce de uzatmışlardı.Butik kapanmadan göndermiyolar mı limango gibi?

• arkadaşlar bugün çıkan boccia markalı saatler nasıl sizce? ben adını duymadım ama internetten baktım.satıcıları var. alınır mı sizce?
  • sitenin banka adı bedava.com muş yine.Ekstrede öyle gözüküyor.
  • quote:

sitenin banka adı bedava.com muş yine.Ekstrede öyle gözüküyor.

bana hemen gönderdiler.hatta rengini beğenmedim geri gönderdim sora yenisini gönderdiler onuda numarasını bir küçüğüyle değişmek için gönderdim sora tekrar değişip gönderdiler.ben çok memnun kalmıştım.mesajlarıma hemen cevapta verdiler. ama açıkçası tiger dışında işe yarar bi kampanya görmedim henüz sitede.
  • quote:

quote:

bana hemen gönderdiler.hatta rengini beğenmedim geri gönderdim sora yenisini gönderdiler onuda numarasını bir küçüğüyle değişmek için gönderdim sora tekrar değişip gönderdiler.ben çok memnun kalmıştım.mesajlarıma hemen cevapta verdiler. ama açıkçası tiger dışında işe yarar bi kampanya görmedim henüz sitede.

siparişim kargoya verilmiş ama verdikleri takip numarası yanlış.Kayıt bulunamadı diyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 5 Ocak 2012; 15:30:11 >

• quote:

quote:

quote:

siparişim kargoya verilmiş ama verdikleri takip numarası yanlış.Kayıt bulunamadı diyo.

yanlış değil hocam daha sisteme geçmemiştir,
    Başta öyle yazıyor sonra düzelir o.

Edit: Bu arada 3 parçadan oluşan tablo almıştım, kargo gelmiş eve akşam bakacam inş sağlam gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAG -- 5 Ocak 2012; 16:34:32 >

• quote:

quote:

quote:

Yok KArgo firması daha sisteme girmemiştir. Ertesi gün veya gece tekrar bakın göreceksiniz.

• Site sağlam mı? Alalım mı bir iki tane çek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Site sağlam mı? Alalım mı bir iki tane çek?

alamazsın ki fırsat tükendi sanırım.
  • siteden converse ayakkabı aldım.. şüphelerim vardı orjinal olduğundan, bir falsosunu bulamadım.
    Bana gelen orjinal, diğer ürünler için bişey diyemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

http://www.promoskop.com/turkiye/firsat/perabutikcomda-swatch-abercrombiefitch-tiger-ck-burberry-ve-daha-bircok-unlu-marka-arasindan-yapacaginiz-alisverislerinizde-gecerli-30-tl-degerindeki-indirim-ceki-3-tl

aslında şehir fırsatı dün 60 küsür saatten sayıyordu ama birden bitirmiş kampanyayı

• quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

http://www.promoskop.com/turkiye/firsat/perabutikcomda-swatch-abercrombiefitch-tiger-ck-burberry-ve-daha-bircok-unlu-marka-arasindan-yapacaginiz-alisverislerinizde-gecerli-30-tl-degerindeki-indirim-ceki-3-tl

aslında şehir fırsatı dün 60 küsür saatten sayıyordu ama birden bitirmiş kampanyayı

Ben de dün baktığımda 40 saat falan vardı, verdiğin yer için teşekkürler, oradan alalım.:D

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.