Şimdi Ara

30k ile Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi'ne gidilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Konya Gıda ve Tarım Üniversitesini belki ilk kez duyanlarınız vardır. Öğrencilere verdiği bazı imkanları sıralayayım:
    -Eğitim ve para bursu
    -Ücretsiz yurt
    -Anadolu Birlik Holding (torku) bünyesinde iş garantisi
    -Belli bir seviyenin üstündeki öğrencilere lisans eğitimini bitirdikten sonra yüksek lisans bursu(kendi üniversitelerinde ya da şirketlerinde belli bir süre çalışma koşulu ile)
    -İngilizce eğitim
    -Bu sene 4 öğrencisini 1 ay süre ile tüm masrafları karşılanmak üzere Michigan State Üniversitesi'ne gönderiyor.

Artıları bunlar. Tabii şuan için birçok eksisi de vardır. Yeni bir üniversite olması sebebiyle oturmamış bir sistem, alanında yetkin hocaları Konya'ya getirme zorluğu, öğrenci sayısının azlığı vs.

Sizce 30k sıralamayla risk alarak bu üniversiteye gitmek mantıklı mı?

• Senin istediğin bölüm ne? Bütün bölümler yok sanırım yök atlasda bile yok verileri

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALTAYYYY kullanıcısına yanıt
    yok atlas'ta verileri var ama şöyle: sabancı üniversitesindeki sistem gibi fakülte tercihi yapıp ilk 3 dönem ortak dersleri alıyorsun. 3. dönemin sonunda bölümünü seçiyorsun. eğer bu üniversiteye gidersem sosyal ve beşeri bilimler fakültesini tercih edip sonrasında uluslararası ticaret ve işletmeyi seçerim.
  • Dedigin gibi tam oturmamis bir yer kesinlikle ancak gercekten de guzel imkanları var. Iyi arastirman lazim hocam ama bana sorarsan gidilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haskolastik kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim cevabınız için
  • Hocam sen kent kursunda mısın çünkü bizim kursa gelip tanıtım yaptılar
  • vikingr kullanıcısına yanıt
    yok hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.